Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FixY67


FixY67
senior tag

"Míg az N56U a klasszikus routeres külsőt kapta, az N76U nem mindennapi kinézettel rendelkezik."

Szerintem épp fordítva: az N56U-nak van valami egészen extrém külseje... :)

...

(#2) pacorro válasza FixY67 (#1) üzenetére


pacorro
aktív tag

Köszi, cserélve.

"Helytelen a képeimet a valósághűség szempontjából megítélni, mert nem bizonyos dolgokat vagy lényeket ábrázolnak, hanem vonalakból, síkokból és színekből alkotott önálló organizmusok." - Ernst Ludwig Kirchner

(#3) Ayg0


Ayg0
senior tag

Támogatják az vezeték nélküli kapcsolattal történő nyomtatást és szkennelést is.

egy 'z'-vel több van a kelleténél.

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#4) Borisz76


Borisz76
veterán

Az O!Play HD2 első blikkre jónak tűnik.

Remélem mihamarabb olvashatok róla tesztet.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#5) Sicilian válasza Borisz76 (#4) üzenetére


Sicilian
addikt

Azt Én is várom, nekem is tetszik..

nothing is true everything is permitted..

(#6) rizso


rizso
addikt

Tényleg eléggé futurisztikus lett az RT-N56U - de elég pofás is egyben :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#7) Cobra.


Cobra.
őstag

Valami bővebb info lehetett volna a 2 routerről. Az OPlay2 meg elég komoly darab lesz ha rendesen működik a 3.0-s USB.

(#8) DopeBob


DopeBob
addikt

Erről az O!Play HD2 ről azóta sincs több infó? Folyamatosan írják mindenhol hogy jön jön jön dehát csak nem jön :/

MZ/X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.