Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Na be is aktiváltam a Twitch extrát, várom! :DD

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Már megy, nézi még valaki?!

(#4) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Megint felrakják a lécet a következō 4-5 évre :)
A hordókhoz szerintem a rúgás még jobban illene

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#5) Wesder


Wesder
félisten

Jézus f@sza mi ez??? Emellett az előző 3 rész kb kvarcjàték. Ide vele azonnal!!! :O Megérte a 99 Edition.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#6) eeXaa


eeXaa
addikt

...hát ez a gém igencsak gyenge lesz így 2019 ben.... ezt most tényleg komolyan gondolják??

[ Szerkesztve ]

(#7) b. válasza eeXaa (#6) üzenetére


b.
félisten

huh ugyan azt láttuk? szerintem baromi jó lesz, nagyon tetszik. :Y

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#8) hombre[EU] válasza b. (#7) üzenetére


hombre[EU]
veterán

ne etessétek :) mindig ezt csinálja

Life, Uh, Finds A Way

(#9) eeXaa válasza b. (#7) üzenetére


eeXaa
addikt

....amellett hogy egy hatalmas cringe fest az egész kb az apex 3x an lassított változata.... szerintem ordít róla hogy gagyi.... de lehet csak az én mércém van magasan...

...és mondom ezt úgy hogy, a handsome collection-t pl. imádom.... :)

[ Szerkesztve ]

(#10) Ellia


Ellia
addikt

A bemutató elég lagymatag szerintem, de ez nem a játék hibája. Maga a játék marhajónak nézz ki és kimondottan jót tesz neki, hogy kibővítik a játékteret színesebb/más világokkal is.

(#11) KisTücsök


KisTücsök
addikt

KELL!

(#12) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Fú, de nagyon el fogok húzni szabira szeptember közepén :D

Ha lenne rendes 21:9 támogatás az szuper lenne :K Bár nem tudom, 3440x1440-ben mi kell neki maxon, hogy sose essen az fps 50-60 alá :)

(#13) b. válasza eeXaa (#9) üzenetére


b.
félisten

Reméljük a végső verzió be fog jönni, nehéz ennyiből azért végleges konklúziót levonni. Ez igaz rád is rám is. Nekem amit láttam, az nagyon tetszett.. :)

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) Deck


Deck
titán

Akarom, most! :P

PS5

(#15) Wesder válasza Deck (#14) üzenetére


Wesder
félisten

Màr tegnap is késő lenne.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) eeXaa válasza b. (#13) üzenetére


eeXaa
addikt

...hát adok egy esélyt neki pc-n, hátha.... bár nem fűzök hozzá túl sok reményt a látottak alapján....

(#17) wjbhbdux válasza KisTücsök (#11) üzenetére


wjbhbdux
veterán

skeleton

/s

(#18) #04430080


#04430080
törölt tag

Jól néz ki, majd beszerzem, ha kijött hozzá mind a 100 DLC.

(#19) Deck válasza #04430080 (#18) üzenetére


Deck
titán

4 lesz. De vehető Season Pass-el együtt is a játék.

PS5

(#20) wjbhbdux válasza Deck (#19) üzenetére


wjbhbdux
veterán

A Borderlands 2 is úgy indult, aztán lett hozzá 46 kisebb-nagyobb DLC amiből 42 nem volt benne a Season Passban. Még a Game of the Year kiadásban is csak 10 van benne úgyhogy.. ezt túl olcsón nem lehet megúszni a következő években, vagy nem kell teljes gyűjteményre törekedni.

[ Szerkesztve ]

/s

(#21) Wesder válasza wjbhbdux (#20) üzenetére


Wesder
félisten

Handsome Collection tartalmazza mindkét jàtékot + összes DLC-t. Ja és most csak 15$.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#22) nullpoint


nullpoint
senior tag

Mi ez a homár színvilág? A hetero fejlesztőket már mind kirúgták? :D Tisztára mint uborkánál a new dawn...

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#23) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Nekem tetszik,várós lesz. ;]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#24) Deck válasza nullpoint (#22) üzenetére


Deck
titán

Egyik sem homár színvilágos.

PS5

(#25) Fred23


Fred23
nagyúr

Nekem is tetszik, de mégsem érzem azt, hogy megveszek a vágytól, és adják ide azonnal! Most így utána fogok olvasni az Apex Legendsnek is, hátha az rákattanósabb számomra, illetve ott a Planetside is, ami régen kifejezetten sok boldog órát adott. Ott azon lepődtem meg, mennyivel jobb játszani vele, mint videón játékmenetet nézni. De azért annak is vannak hiányosságai...

Asszem, jelenleg nem tudok olyan játékról, ami számomra 10/10-es lenne, és amire rengeteg időt áldoznék boldogan, illetve egyedülivé válva tudna lekötni sokáig.

(#26) laceszgamer


laceszgamer
addikt

A sikerhez itt az kell, hogy át tudja csábítani a 2-től az embereket, pl a Pre Sequel-nek sem sikerült mindez.
Így a videó alapján egyébként nem nagyon mondanám meg róla, hogy na ez új.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27) hahakocka


hahakocka
senior tag

Hát igen kb olyan mintha a 7 éve megjelent 2. rész kiegészítője lenne! :D S a Pre-sequel ami egy előzmény kieg volt se lett nagy siker. Szerintem ez se lesz ezek után. S nemcsak kinézetre 7 éves szint (azt hittem átmennek az Urneal 3-ról 4 re ennyi év után) hanem mindenben. Hangok, ellenfelek, fegyverek stb Pár újdonság van persze meg skill és fegyver s ennyi. :D S majd adják 20e ft ért :D még hozzá 200 db dlc vel :D

Hát nem gondoltam volna mert vártam én is a 3. részt, de ezek után... Rage 2 jobb sokkal amit meg annó először még lehúztam volna, de az új gameplayei meggyőztek viszont!

(#28) Deck válasza hahakocka (#27) üzenetére


Deck
titán

Rage 2? Se coop, se multi és mondták is, hogy nem lesz erősséget a story. Kell a francnak így. Borderlandsek meg elég faszák. Nem csak Pandora lesz benne. Szerintem remek lesz és még jobb mint a 2 :)

PS5

(#29) #82819712 válasza nullpoint (#22) üzenetére


#82819712
törölt tag

Nekem is van bajom a színvilággal rózsaszín, lila nem gyerebe.
Rage2-nél dettó.
De maga a hangulat meg a fegyverek random sebzései hozzák majd amit kell én mindenesetre végignéztem a közvetítést ez már ilyen neon posztapokaliptikus nem a komor féle.
Talán még több kaszt lehetett volna a régeieken felül.

[ Szerkesztve ]

(#30) eeXaa válasza Deck (#28) üzenetére


eeXaa
addikt

....mer ebben lessz multi? ..... amúgy világosan látszódik hogy a rage 2 tönkreveri ezt kb. mindenben.... lehet a sztori miatt megéri majd játtszani ezt, de másért nem.... ahogy írták előttem is, elég valószínű hogy ez is bukás lesz.... nem is csodálnám az eddig látottak alapján.... ezért is írtam hogy ez így 2019 ben elég harmatos...

(#31) Deck válasza eeXaa (#30) üzenetére


Deck
titán

Persze, hogy lesz. Szerintem meg a Borderlands veri mindenben a Rage 2-öt :D
Aztán majd a számok döntenek ;)

PS5

(#32) wjbhbdux válasza hahakocka (#27) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Pedig megvan az előnye ennek a grafikának, nemrég a felújított kiadás miatt ránéztem az 1. részre, mégsem éreztem annyira elavultnak mint a vele egy évben megjelent játékokat mint pl az MW2, Assassins Creed 2 vagy a Halo ODST

/s

(#33) Wesder válasza Deck (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt normàlis vagy? Hogy lenne multija? A Borderlands-ot a 4 óràs storymentes csőjàték tette híressé. Ez is olyan lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#34) Deck válasza Wesder (#33) üzenetére


Deck
titán

;]

PS5

(#35) hombre[EU] válasza hahakocka (#27) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Ez Unreal Engine 4 alatt fut, ember :U keress valakit aki lefordítja neked magyarra a streamet,mert pont az ellenkezōjét gondolod a játékról,mint amirōl ōk beszéltek

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#36) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Mennyi itt a gagyi troll. Legalább egy picit megerőltethetnék magukat.

(#37) wjbhbdux válasza KisTücsök (#36) üzenetére


wjbhbdux
veterán

új ph-n remélem lesz downvote és report a kommentekre :K

/s

(#38) #04430080 válasza wjbhbdux (#37) üzenetére


#04430080
törölt tag

Költségcsökkentés révén a redditre mennek? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.