Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Alvin-


-Alvin-
tag

Kezdenek beérni ezek a windowsos tabletek 1-2 év múlva már csak-csak nagyobb részesedése lesz :D

Jó termék, de az ára is masszív, de por,víz ütésálló cuccok alapból felárasak :D

(#2) tlac


tlac
nagyúr

tök jól néz ki

(#3) Acélfarkas válasza tlac (#2) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Jaja, nekem is tetszik. Nem dobnám vissza ha hozzám vágnák :)

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#4) Kasya


Kasya
nagyúr

Mikor a videoban a hotomb tuloldalara baxxa a gepet a csaj, azt hittem belevagja a csakjat...:D

2000 dollar kicsit huzos, de ahova kell, oda ez megfizetheto. Amit viszont sokkallok, az a sulya.

[ Szerkesztve ]

(#5) Sinesol


Sinesol
veterán

Amúgy értem én hogy a tablet kibirja a mostoha viszonyokat, viszont a csávóra nem ártana egy munkavédelmi sisak amikor fölötte fél méterrel hegesztenek és repülnek a szikrák...
A tablet lehet kemény, de az ember már annyira nem. :DDD

Egyébként nagyon tetszetős a cucc. :K

[ Szerkesztve ]

(#6) alevan válasza Acélfarkas (#3) üzenetére


alevan
őstag

Garantálom. Fel sem kelsz ha a fejedet kapják el vele :DDD

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#7) xmaas


xmaas
őstag

Na ez egy igazi tablet , ilyet lehet adni nyugodtan a gyerkocoknek is jatszodjanak rajta ezt eleg nagy valoszinusegel nem fogjak birni agyonverni , biza megvennem ha valaha lenne ennyi penzem elpuskazni egy tabletre szerintem megeri az arat

(#8) claid válasza Kasya (#4) üzenetére


claid
csendes tag

https://www.youtube.com/watch?v=lX0MB7pJtKs

Egyébként meg wow! Illetve Váóóó! Nekem tetszik a cucc. És igazából minél öregebb vagyok, és minél több tapasztalatom van mindenféle kütyükkel, annál inkább bízom a "nehéz" cuccokban. (Kivétel a pendriveból hamisított, anyacsavarral súlyozott kínai SSD)

Egy szó, mint száz, egyelőre nem a startrekes időket éljük még, vannak területek,ahová kell az anyag.

Üdv: -c-

"Ez van, srácok"

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Elég korrekt, és az árazás sem veszélyes.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) ZooLLeR


ZooLLeR
tag

Tetszetős darab,de hogyan lenne már vízálló nyilással az oldalán és a hátlapon?????

Farhát eladó.

(#11) Graphics válasza ZooLLeR (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát ez pedig már nem egy újdonság...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) AxBattler


AxBattler
félisten

Szép-szép, csak 2000 USD-t (illetve hivatalosan behozva 2000 EUR-t) nálunk kevesen fognak érte kipengetni.

A Latitude 11 3150 Education gépeket nem tervezik idehaza forgalmazni?
Valami azt súgja, hogy utóbbiakból jóval több fogyna. :U

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) Graphics válasza AxBattler (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a dollár-euró viszony már manapság nem annyira jól számolható , köszönhető annak, hogy elég közel vannak egymáshoz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) Acélfarkas válasza alevan (#6) üzenetére


Acélfarkas
senior tag

Félrehajolok, aztán gyorsan felkapom és elszaladok :D

"Nem kérdőjeleztem meg, hogy hülyeséget mondasz!"

(#15) AxBattler válasza Graphics (#13) üzenetére


AxBattler
félisten

Lehet, de annyi biztos, hogy +27%-ot minimum rá kell számolni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) Zsmester89 válasza Kasya (#4) üzenetére


Zsmester89
őstag

"Penge Borisz:A súly a megbízhatóság jele." :D

Amúgy nekem is nagyon tetszik, ha töredékét kérnék meg érte, a gyerkőcnek tuti ilyet újítanék. :) Majd pár év múlva már ez is elérhető lesz...

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#17) YM


YM
senior tag

Úgy látom kutyával való frizbizéshez is alkalmas :))

(#18) totron


totron
addikt

Plázázásra született.

(#19) Duree


Duree
veterán

Ipari vagy katonai célra hibátlan így nem mondható drágának.Otthoni felhasználás nem pálya.Végre a Panasonicon kívül más is csinál ilyet strapabíró gépeket.

duree54

(#20) Polllen


Polllen
nagyúr

Korrekt darab. :K

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#21) .mf


.mf
veterán

Mintha már lett volna a hírek között, már akkor is csorgattam rá a nyálam.

Kéne, csak még mindig kicsit vaskos az ára hozzám hasonló, nem államilag és nagycégek által támogatott világjárónak.
Remélem, hogy valaki majd kiad Skylake-es ULV Pentiummal / Cerkával vagy a legerősebb következő Atommal (Goldmont magok + Gen9 IGP) is valami hasonlót (akár semi-rugged kivitelben is), de mérsékeltebb áron. Korrekt passzív hűtéssel (ne throttlingoljon folyton), fröccsenő víznek ellenálló gépházzal. Plusz 4 (vagy 8) GB RAM (esetleg cserélhető-bővíthető) dual-channelben (de gáz, hogy ezt manapság már külön le kell írni), 10.6"-11.6"-12.1" HD vagy HD+ (1600×900) felbontású, nagy fényerejű (400-500 nit) és magas kontrasztú (500+) matt IPS kijelző, cserélhető akku (hot-swap, pretty-please?) 12 órás üzemidővel. Teljes méretű USB3 és USB3.1 Type-C port(ok), dokkoló billentyűzethez és egyéb kiegészítőkhöz; valamint opcionális 3G vagy LTE modem GPS-szel.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#22) bekes.andras


bekes.andras
tag

... milyen érdekes, hogy ipari felhasználásra, ahol nem kell ügyelni az ostoba átlag felhasználóra, rögtön értelemszerű a fizikai gomb, és az akkumulátor cseréjének lehetősége?! :U

Éljen a SkyNET! :D - http://sites.google.com/site/htpconweb/Home

(#23) gabor7th


gabor7th
addikt

Elektromágneses zavaraknak is ellenáll... Ez pontosan mit jelent? Elektromagneses impulzusnak ellenáll, mint egy katonai gép?

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#24) icp1970 válasza gabor7th (#23) üzenetére


icp1970
senior tag

Szerintem igen.Minden esetre nekem nagyon tetszik.

(#25) Khelben válasza xmaas (#7) üzenetére


Khelben
nagyúr

Core M-en játszani? Haha :) Netezésre meg office-ra, másra nem alkalmas. A 10-es gyenge, a 71-es meg üresjáratban is képes throttlingra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.