Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

elnézést a cikkírótól nem a cikket akarom minősíteni, de ez a pendrive majdnem rosszabb, mint a hétvégenként látható 3d-s mikiegér :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) Alex91


Alex91
félisten

Az Apple uj notijainak hire ket nap kesessel kerult ki ide, de minden humoros pendrive-rol idoben ertesulunk :DD.

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#3) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Már nem azért, de ezekkel az "érdekes" pendriveokkal meg lehetne tölteni az univerzumot:[link] :U

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) norbee2244


norbee2244
senior tag

kínai agyagfigurák..walt disney..mi jön még?sherman tank?:D ezeket már a 10 év alatti korosztálynak gyártják vagy nem tudom :Y :W

(#5) MBazsee


MBazsee
tag

Rémes egy pendrive ez...
Nem lehetett volna akkor az egész figurát megcsinálni, vagy legalább a fejét? :F

U.i.: remélem Kovi még nem gondolkozott el a pendrive bizniszen... :U

[ Szerkesztve ]

(#6) Grigorisz válasza BITBOYS (#3) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

Két Darth Vader-t kérek :DDD :DDD

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

(#7) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ne legyetek már ennyire begyepesedve!

Mennyivel viccesebben néz ki, mint mondjuk egy átlagos fekete pendrive. Arról nem is beszélve, hogy nem ti vagytok a kiszemelve, hogy megveszitek, hanem a fiatalabbak.

(#8) sNORh válasza juliabrilke (#7) üzenetére


sNORh
addikt

jajah tök cukor.. :D :B

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#9) Kobe


Kobe
veterán

én tmogatom hogy valami vidámabb formát kapjon a penddrive, pl csjaoknak a plüssfigurába rejtett egész jó ötlet, még létalapja is van, de ilyennek sztem nem :D

(#10) hanka


hanka
tag

Mi mindent kitalálnak ezek a kínaiak - kreatív személyek.
De ez talán a kislánykáknak jön majd be.

NYOMTATÓT JAVÍTOK, ELADOK (Epson, Canon) - Tel: 06(20)212-4757

(#11) juliabrilke válasza sNORh (#8) üzenetére


juliabrilke
addikt

Azért praktikus lehet, hogy a kupakját lényegesen gyorsabban megtalálják a kisebbek is, mert ügye az átlagosnál nagyobb.

(#12) iXuf válasza Grigorisz (#6) üzenetére


iXuf
tag

Én inkább vetkőző nőset akarok:))

(#13) BITBOYS válasza Grigorisz (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

Sold out :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#14) Gabboo


Gabboo
tag

Ez a Mickey egeres téma még egészen rendben van. Viszont vannak tényleg brutál dolgok, amiket nem tudom kik, és kiknek találnak ki:
Csirkeszárny és szalonna :))
Audio kazetta
Jegygyűrű
Labello
stb.

(#15) hyperspace


hyperspace
őstag

akarki akarmit mond, nem erdekel, nekem kell egy ilyen, mert nekem tetszik, es kepzeljetek, nem vagyok 12 eves... :)

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#16) Ste


Ste
addikt

egy dolog, hogy a Disney művek évek óta csak vegetál, megújulásra képtelen ötletekkel, de hogy ismlt a régi figurákró nyúznak le további bőröket :Y

mondom ezt úgy, hogy tetszik a nagy kezecske (pláne ha nem valami figurához tartozna)

hyperspace: mondod úgy, hogy már 13 lettél :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17) #72042496


#72042496
törölt tag

Bolondos pendrive - el-elfelejti a rábízott adatokat. :D És egy párbeszédpanelben megkérdezi, hogy ezért most haragszunk-e. :)

Bocs, csak a cím alapján valami ilyesmire gondoltam. Bár ez a Mickey egeres, vagy milyen sem gyenge.

(#18) Stiky


Stiky
senior tag

Sztem tök jó :))

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#19) simonzé


simonzé
addikt

A Disney-franchise termékek sosem a jó ár/érték arányról voltak ismertek. Valószínűleg ezt sem az olcsósága miatt fogják szeretni.
Szerintem egyébként Micimackó drogos, Mikiegér meleg, Donald kacsa tüdőrákos. Nem vagyok oda a Disney cuccokért, bár pl. a Pure c. játék nagyon ott van. :D

I don't fit in. I fit out.

(#20) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Jesszusom! :C

...

(#21) truptik


truptik
csendes tag

Idiotizmus rulez.

Have gun, will travel. Paladin.

(#22) fdisk válasza Gabboo (#14) üzenetére


fdisk
őstag

Ez kész...

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#23) Brumi


Brumi
senior tag

Most már el lehet mondani, hogy kéz a kézben a pendrive-val...

http://www.flickr.com/photos/brumi/

(#24) Bgs


Bgs
senior tag

Jo latom, hogy valojaban egy gumi kesztyu es egy csonka usb dribe amit ki kell venni a kesztyubol? Csak, mert akkor eleg konnyu lesz elhagyni az usb drive-ot es marad egy baromi draga gumi Mikieger kesztyus kulcstarto :D

Bgs Kek modolt farmer, SMP bicska, spam taszito ing, integralt karora, personal firewall gatya, antisztatikus zokni, 5 sec alatt rebootolhato cipo.

(#25) X@b3e


X@b3e
addikt

Nekem a yakuza ujj a kedvencem :DD

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#26) kariad


kariad
senior tag

Unatkozó fejlesztő és marketing csoport együtt ebédelt és így megszülettek ezek....... :))

(#27) kariad válasza Gabboo (#14) üzenetére


kariad
senior tag

Hát ezek se semmik! :Y
Csajoknak vibri funkcióval nincs még? :U :B

(#28) Gabboo válasza kariad (#27) üzenetére


Gabboo
tag

Ahhoz már lehet, nem csak egy USB port árama kellene....

(#29) kariad válasza Gabboo (#28) üzenetére


kariad
senior tag

Hát az egyik vége oda a másik meg.......... :DD

(#30) lorcsi


lorcsi
veterán

állati jó, feldobja hangulatot a szürke komor irodákba

(#31) Gabboo válasza kariad (#29) üzenetére


Gabboo
tag

Na igen.... :U

(#32) tomcsi23 válasza lorcsi (#30) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ha már állati. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#33) Gabboo válasza tomcsi23 (#32) üzenetére


Gabboo
tag

(#34) Grigorisz válasza Gabboo (#33) üzenetére


Grigorisz
aktív tag

magyarországiában hol lehet kapni ilyen kutyát???

Ha egyel kevesebb lenne az IQ-m már nem is állat lennék, hanem növény!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.