Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gabor85


gabor85
őstag

Bödőcs záróvicce.:

Nyíregyházi buszon le szeretne ülni egy hölgy. Egy srác feláll, majd azt mondja neki.: hölgyem. A stég az öné. Mire a nő: sajnálom de előmelegitett székre nem ülök. A srác erre: akkor üljön bele a jegesmedve f@szába. A nő sértődöttségeben odamegy a buszvezetőhöz hogy az tegyen igazságot. Mire a buszvezető: na akkor, most forduljak észak felé? :DD

(#2) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Kőhalmi odabasz! Ez tény! :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3) lorcsi


lorcsi
veterán

(#4) Bog válasza lorcsi (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Meg is érdemelte. Azon kevesek közé tartozik, akik nem altesti, hanem intellektuális humorral ütnek hatalmasat. És igen, benne vannak a szókincsében olyan szavak, amiket senki más nem használ, tud folyamatosan beszélni, rögtönözni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) csimav


csimav
senior tag

Néztem a showder klub összes részét. Nekem is Kőhalmi volt a kedvencem, majd utána KAP és Kiss Ádám. :K

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#6) mexicanraven válasza csimav (#5) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Kiss Ádám nagyképű lett, Kőhalmi valóban megérdemelte a gyűrűt. A másik akit én személy szerint nagyon szeretek az Bődöcs Tibor. Ő olyan, mint Petőfi. Kicsit a nép embere! :D

when the sun shines, we'll shine together

(#7) lúzer válasza mexicanraven (#6) üzenetére


lúzer
veterán

Kiss Ádám tényleg túl menő lett
Kőhalmi szuper :R :R

nekem Csenki is bejön

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#8) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Volt szerencsém látni és hallani KAP-ot és Kőhalmit is.
Mindkettő jó. Amikor itt járt Kőhalmi, akkor még nem kapta meg a gyűrűt és elmondott KAP rovására egy-két poént, aki akkor már elismert humorista volt.
Most már őt is lehet ugratni a gyűrűvel. :) A drágaszága... :D

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

Voltak új poénok? Én legutóbb Hadházi fellépésekor fogadtam meg, hogy nem megyek egy ideig élő standupra. Nem éri meg. Akkor nagyjából (értsd 90%-ban) ugyanazt nyomta, mint a showder klubbos fellépésen.

Az utóbbi időben egyébként a comedy centralos műsort is érdemes figyelni, Litkai kőkeményen előlépett nálam a TOP3-ba az utóbbi műsorai alapján.

less qq more pewpew!

(#10) mexicanraven válasza Polacheck (#9) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Litkai mindig is jó volt, csak figyelni kell a Kabaréklubbot is pl! :)

when the sun shines, we'll shine together

(#11) bullseye


bullseye
addikt

Kőhalmi, Bödöcs és Litkai azok, akik miatt nem merek élő dumálásra menni, mert úgy kell néha röhögnöm rajtuk, hogy kifogy a levegőm... ha a felvételt megállítom túlélem valahogy, de még emlékszem, amikor más játszotta le éppen az Airline anouncement-et Carlintól, és ki kellett menekülnöm a szobából, hogy el ne ájuljak :)

(szomorú, hogy ugyanaz a szám Galla fordításában milyen veszélytelen volt az egészségemre, pláne, hogy sajátként nyomta el a rádiókabaréban, csak mert a végére rakott egy szörnyű gyenge netes poént)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#12) Bog válasza Polacheck (#9) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Csak új poénok voltak. A Kőhalmi olyan 30-35 percet tolt le, hogy az emberek nem kaptak levegőt. Én sem, pedig én láttam MINDENT Kőhalmitól.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) Polacheck válasza Bog (#12) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Pozitív.

Én őt élőben legutoljára akkor hallottam, amikor a 24 órás fellépésük 20. órája körül jártak, egyikük sem aludt már másfél napja és folyamatosan ittak. Hát, ami ott volt :)

less qq more pewpew!

(#14) Lenry


Lenry
félisten

nekem is Kőhalmi a kedvencem... kicsit olyan kisemberes, meg városias, meg... áh... ez egy állat :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Kickass


Kickass
őstag

Kőhalmi nekem is favorit, Csenki nekem se kedvencem bár én Déneskét se szeretem, bár mostanában már kicsit fullon a stand-uppal, ugyanazért fizetek amit megnézek tv-ben, valószínűleg nem csak nekem tűnt fel, állítólag szeptembertől nem lesz showder klub

Hadházi még nagy kedvenc, specialitása az 'alpári humor' de azt vhogy mégis magasabb szinten űzi mint egy szimpla 'vazzeg', na meg nagy kedvencek még KAP meg Aranyosi (rajta mindig visongva röhögök, eszméletlen a faszi)

(#16) DarkByte


DarkByte
addikt

Másfél hónapja voltam Kiskunfélegyházán az első helyi dumaszínházon. KAP és Csenki Attila voltak a fellépők, Attilának nem kellett messzire mennie hiszen helyi ahogyan én is :D Nekem pont az ellenkezője jött le, valahogyan a TV -s műsorokban őt nagyon visszafogják vagy nem is tudom. Sokkal jobban mosolyogtam rajta az előadáson, a TV -s megnyilvánulások előtt pedig már nem egyszer kaptam magam rajta hogy csak ülök és még csak mosolyra sem kanyarodik a szám. Persze Kőhalmit és KAP -ot nehéz űberelni, ez tény. :K Egyébként amit akkor mondtak poénokat az durván egy hónapra rá ment le a TV -ben, persze jócskán megszűrve.

[ Szerkesztve ]

(#17) Jadro


Jadro
veterán

Kőhalmi nagy kedvenc csakúgy mint Bödőcs. Remélem egyszer sikerül élőben is látni őket.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#18) Kasza08


Kasza08
őstag

Próbáltam elemezni, hogy miért szeretem annyira Kiss Ádámot. Nem tudom. Tetszik az előadás módja.

De Kőhalmi tényleg egy állat:D nem tudok rangsort állítani.

első helyen: Kiss Ádám, Kőhalmi, Bödőcs, Hadházi
második helyen: Aranyosi, KAP, Benk, Csenki, (SZCSGG) <-- azért zárójelben, mert szerintem jó, de ő elég ritka.

(#19) niti


niti
aktív tag

Ma volt szerencsenk Hadhazihoz es Badarhoz egymas utan. Hadhazi vicces volt, tenyleg, bar nem atuto... Badar meg, hat nem tudom... nagyon kivancsi voltam ra, de kb egy munkahelyi sztorizgatas szintjen volt csak.
Holnaputan Kohalmi a SZIN-en. Mostmar ot is nagyon varom :)

(#20) niti válasza niti (#19) üzenetére


niti
aktív tag

Hát, jó nagyot csalódtunk Kőhalmiban. Volt úgy 5 perc az előadás alatt, amikor tényleg szakadtunk a röhögéstől, de a többi kifejezetten gyenge volt. A végén, zárópoénnak meg olyat eresztett el, ami szerintem kb. Gálvölgyi szintjén volt :( Nagyon bután néztem, hogy ezt most komolyan gondolta? Hadházi maradt a favorit, bár az OTP- s reklám azért kevésbé teszi szimpatikussá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.