Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Tiszta Shank.

(#2) h-yle válasza v!ct0y (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Reméljük több tartalom, és változatosság lesz benne, mint az általad említett címben.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#3) Steven


Steven
addikt

de királyul néz ki vaz pcre is pleeeeaaaaseeeee

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4) Kanczy


Kanczy
veterán

Hát, ez elég ócskának tűnik... :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

Te jó ég... ez valami vicc?

Sent from my keyBoard

(#6) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Ez a zenéje a videó alatt? :D Idegesítés a köbön. A grafika meg valahogy túl matt. Újítani akarnak, de valahogy nem érzem, hogy jó a megvalósítás.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#7) Skiller


Skiller
tag

Ilyet kiadni 2011-ben szégyen. :D Esetleg egy android mobilra jó de konzolon meg pc-n ilyet. :DDD

Nem a részvétel hanem a fontos!

(#8) DrTroglodyte


DrTroglodyte
tag

2011-ben ez a garfika már nagyon kevés. Hol marad a fullscreen specular lightning, az anizomorfikus szűrés és a fizika engine?
Castle Crashers, Super Meatboy, Outland, Braid, Limbo satöbbi azok is ugyanilyen gagyi sz*r ósdi 2D játékok voltak. Ehh...

(#9) wikings2


wikings2
őstag

Fel nem tudom fogni miért kellett elbaszni ezt a játékot... első része még most is a top 10 emben van... a másodikról kevésbé mondható el ez. Azt hittem valami értelmes "folytatást" kapunk... nagy csalódás.... :(

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.