Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vPhis


vPhis
aktív tag

hányadikos vagy? mod: megvan 9.-es voltál
azért jó h 1 db 5ös, az is dicséretes, és ha már logouton olvassuk akkor legyen infó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) ádyz válasza Kalandor (#2) üzenetére


ádyz
addikt

Akkor en nem irom meg milyen lett...

(#4) Nimrod


Nimrod
addikt

A jegyeket végignézve eléggé érezni lehet a pofára osztályozást. Nem baj, a pedagógusok azóta sem változtak. :U

ui.: tudom, mióta? :P

(#5) blokad válasza Nimrod (#4) üzenetére


blokad
senior tag

Kalandor: Tudom, érettségi tantárgyakat 4-5-re kéne majd.

---
Nimrod:
nem értem :F

(#6) Eagle16


Eagle16
addikt

Most megkerestem a bizonyítványomat én is, nekem ilyen volt 9.-ben:

Magyar nyelv - 4
Magyar irodalom - 5
Töri -4
Német - 5
Angol -5
Matek - 5
Info - 5
Fizika -5
Kémia - 5
Föci - 4
Ének - 5
Rajz -5
Tesi - 5

Tudom hogy senkit nem érdekel, de jó volt látni hogy egykor hogy teljesítettem.
Most a főiskolai átlagom a 9.-es átlagom kb. fele, de még azért is megszenvedek keményen...
Ha továbbtanuláson gondolkodsz, akkor szerintem fektess bele még egy kis munkát a tanulásba (főleg a nyelvtanulásba!) , nem fogod megbánni.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#8) blokad válasza Eagle16 (#6) üzenetére


blokad
senior tag

Muszáj lesz még energiát belefektetni, mert ezekkel a jegyekkel nem lesz tovább tanulás. Lusta vagyok, de erre sajnos csak év végén döbbentem rá tisztán. Jövő évtől beleerősítek.

(#9) Xirtam


Xirtam
veterán

Blokad, már hogy ne lenne továbbtanulás! Én is így voltam / vagyok ezzel én az ELTE-re készülök ,és FOGOK is menni!

Rohadtul nem számítanak a jegyek ha 3. évégén és 4. félévkor az átlagod 2 es mindenből mert rohadt lusta vagy tanulni, és éretségin 3-4 eseket kapsz és teszem azt valamiből emelt érettségit teszel már faszán megvan a 370 körüli pontszám, ha te ezzel nem tudsz tovább tanulni ! Akkor elvagy veszve!

Mellesleg jövöre érettségizek!Most hétfőn meg előrehozott emelt info érettségi! :C :C

(#10) Nimrod válasza blokad (#5) üzenetére


Nimrod
addikt

Szerintem kissé vicces (tanári szempontból, nem a tiedből), hogy például infóból dícséretes ötös vagy, míg matekból csak hármas. A kettő egy kategória. :(((

(#11) samfishR válasza Nimrod (#4) üzenetére


samfishR
senior tag

általánosítás póver.....

(#12) FPéter válasza Nimrod (#10) üzenetére


FPéter
aktív tag

A Word nyomkodása vs. egyenletek, addíciós tételek, kombinatorika, stb. miért egy kategória?
Én szakközépbe jártam prog. szakra, de ott se nagyon volt informatikán matek. Max algoritmus, meg egyéb, valóban szakmai órákon.

(#13) Crystalheart válasza Xirtam (#9) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Blokad, már hogy ne lenne továbbtanulás! Én is így voltam / vagyok ezzel én az ELTE-re készülök ,és FOGOK is menni!"

Én is így voltam ezzel (csak kicsit jobb jegyekkel), mentem is! ;] Aztán jöttem is. Rájöttem, hogy a diszkrét matematika könyv szó/jel szerinti bemagolása nem az én agytekervényeimnek való feladat. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) Crystalheart válasza FPéter (#12) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hehe, ahogy emlékszem, az is kimerült a kettes számrendszerben :) (Vagy ti matekoztatok is?)

(#15) talmida válasza Eagle16 (#6) üzenetére


talmida
Közösségépítő

:R

IN GOD WE TRUST!

(#16) Nimrod válasza FPéter (#12) üzenetére


Nimrod
addikt

Igen, csak jobb helyeken nem a Wordöt nyomkodják, hanem programoznak, már sima gimiben is.

samfishR: Nem az, tapasztalat. Én is voltam diák. :(((

[ Szerkesztve ]

(#17) blokad válasza Nimrod (#16) üzenetére


blokad
senior tag

Hát itt speciel, amikor powerpointal dolgoztunk és vázlatba kellett elmenteni, én mondtam meg a tanárnak, hogy hol lehet vázlatba menteni. Idézek: " Hát én, csak olyanról tudok, hogy vázlatba kinyomtatni" És ez az informatika tagozat. :W

(#18) Nimrod válasza blokad (#17) üzenetére


Nimrod
addikt

Na jó, de az MS termékeket még a készítői sem ismerik 100%-osan. :U

(#19) Crystalheart válasza Nimrod (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát de attól még aki penge programozásból, még lehet átlagos matekból. :) (Itt vagyok rá az élő példa. :D Mikor áttettek tizenegyedikben emelt szintre, az első félévben csak kapákat szereztem. A matekot már tanulni kellett volna, míg az algoritmus meg a programozás csak úgy ráragad az emberre, átlagos szinten legalábbis. :) )

[ Szerkesztve ]

(#20) samfishR válasza Nimrod (#16) üzenetére


samfishR
senior tag

Akkor nyilván az összes tanár pofára osztályoz, igazad van :K

(#21) Thunderzolee

Szép, nekem lett volna ilyen jó anno. :B

...ppppppffffffffffffff... de utáltam a tanulást. :o

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22) Nimrod válasza samfishR (#20) üzenetére


Nimrod
addikt

Ezt nem mondtam, csak általánosítottam, ami igazából szintén nem helyes.
Tény, hogy vannak nagyon jó tanárok, de az is tény, hogy nincs belőlük olyan sok. Azóta sem.

(#23) samfishR válasza Nimrod (#22) üzenetére


samfishR
senior tag

Na így már csak pontosabb a megfogalmazás, ebben egyet is értek :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.