Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #13110016


#13110016
törölt tag

Nem azért kerültek egyből a csőd szélére mert érintős telefonokat is gyártottak, hanem azért mert azokat, olyan irracionális áron próbálták eladni, hogy a siker elmaradt. SZVSZ

[ Szerkesztve ]

(#2) axioma


axioma
veterán

Ha feltalalna'k vegre ami mar legalabb ott mellettuk az usa-ban trivialitas, hogy van qwerty csuszka megoldas ami a ket iranyzat elonyeit tudja egyesiteni, me'g hajlando is lennek szamitasba venni egy bb-t. A candybar-ral viszont soha.

(#3) cairojack


cairojack
aktív tag

Szerintem nem az érintőképernyő volt a baj, hanem az, hogy egy középkategóriás, "semmi extra" telefont próbáltak meg 160 rugóért eladogatni. Ráadásul fizikai megjelenését tekintve se volt benne semmi vonzó. Én kacérkodtam a BB10-el, de nekem a Z10 nagy is volt, gyenge is, drága is. Tényleg semmi vonzó, különleges nem volt benne, max a horror ára miatt lehetett emlegetni.

Viszont én pont hogy az érintőképernyő miatt voltam belezúgva. Ha ezek visszaállnak QWERTY-re, amit mindig is utáltam... hát nem tudom. Nyilván nem én vagyok a célcsoport. Valószínűleg, a korábbi BB vevők nagyon megszokták a QWERTY-t, és talán ők jobban harapnak rá, de szvsz túl sok új embert nem fognak ezzel bevonzani. Lehet, hogy most az a cél, hogy a maradék kis vevőkört meg tudják fogni. De hogy így nem lesz növekedés, abban biztos vagyok. Lehet, hogy tévedek, de én ezt a döntést a lehető legrosszabbnak tartom.

Egy ilyen telóra, 4 colon simán vevő lettem volna (megfizethető áron), de QWERTY-s teló nekem soha nem kell.

Szek: egyéb iránt én még reménykedtem benne, hogy megjön a jobbik eszük, és megcsinálják, amit a Nokia megcsinált az 520-al, de ezt a hírt olvasva... én most kezdtem el temetni a BB-t. (Max tévedek).

[ Szerkesztve ]

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#4) stutga válasza #13110016 (#1) üzenetére


stutga
tag

Ebbol a fejlesztes hatekonysaganak hianya kovetkezik, mert a kinai 8 evesek ugyannyiert forrasztanak a samsungnak is.

"az idei termékpalettának a Kanadában fejlesztett csúcskategóriás modelljei egytől-egyig teljes gombsorral rendelkeznek majd, de a Foxconn által készített alsó és középkategóriás mobilok között kizárólag érintőkijelzőt felvonutltató megoldások is szerepelnek."

Ez azt jelenti vajon, hogy a felsohaz nem rabszolga/gyerek munkaval keszul?

(#5) saiyajin


saiyajin
senior tag

Csak az arazasra nagyon figyeljenek oda, mert maskepp nem fog terjedni.
En legszivesebben egy olyan keszuleket latnek toluk, mint a Dell Venue Pro. [link]

[ Szerkesztve ]

"I don't even close my fuckin' eyes when I sneeze"

(#6) Danny750 válasza cairojack (#3) üzenetére


Danny750
őstag

160k valóban sok volt, de egyáltalán nem gyenge készülék a Z10....hasznàltàl màr?
(xperia z, s3lte és note2 után öröm hasznàlni...és itt a multitask sem csak dísznek van.. )

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#7) Воланд válasza cairojack (#3) üzenetére


Воланд
titán

csak szolok, hogy ott, ahol fontos az ar (szolgaltatok) nem draga egyik bb sem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) vittorio7


vittorio7
őstag

Hamar kiderül, hogy bejön-e ez a döntésük. Év végére biztosan.

(#9) Danny750 válasza cairojack (#3) üzenetére


Danny750
őstag

Hasznàltàl màr 520-at? Böngészésen kívül semmire sem jò az 512 ram miatt, màr megjelenésekor halálra volt ítélve....

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#10) cairojack válasza Danny750 (#6) üzenetére


cairojack
aktív tag

Sajna nem volt hozzá szerencsém. Mikor megjelentek a méretei, már tudtam, hogy nem az én telóm. Most karácsony előtt majdnem rászántam magam, mert 30-ért el tudtam volna hozni egyet a melóhelyemről, de újra rájöttem, hogy ez nekem kuva nagy. Pedig a BB10 isssssssszonyatosan tetszik, azok alapján, amiket láttam, olvastam róla. Végig reménykedtem benne, hogy lesz egy kisebb, érintős verzió, de nem lett.

Szerintem egyébiránt azért nem lett sikeres, mert az árát qrták el iszonyatosan. Új, bizonytalan rendszert, átlagos képességekkel, horror áron adni... ez volt az, amibe anno a Nokia is belebukott, az első WP-s telókkal. Egyszerűen lehetetlen így piaci részesedést szerezni, főleg úgy, hogy még háttérinfrastruktúra sem volt. A BB piactere még a WP-ét is alulmúlta, mint számban, mint minőségben. Volt egy cikk, hogy az appok felét egyetlen cég gyártotta. Hát gondolom olyan is lett...

No mindegy, szóval szerintem ez a teló akkor lett volna sikeres, ha induló ára magy 120k, aztán hamar beesett volna 100 alá. De ilyen áron a kutyának se kellett, aztán mire ezt felismerte a gyártó, és lefelezte az árát, az emberek már leírták a céget. Sokan váltottak iPhone-ra, de még inkább olcsóbb WP-re.

Nagyon komoly stratégiai hibát követtek el (szerintem) és meg lett az ára. Viszont én spec úgy gondolom, hogy épp most követik el az újabb stratégiai hibát azzal, hogy a QWERTY-re koncentrálnak.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#11) HawerKing


HawerKing
őstag

Annyira nagyot nemfognak fejlodni az eladasaik ha csak qwertys telokat fognak kiadni....

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#12) desolator válasza Danny750 (#9) üzenetére


desolator
senior tag

Amire szánták arra tökéletes az 520, böngészés, facebook, youtube, mail, viber ezek és az általános használatra szánt dolgok reccenés nélkül mennek rajta. Viszont valóban az Angry Birds Go és hasonlóan fontos appok nem.

[ Szerkesztve ]

Mostanában annyit járok dolgozni, hogy kezd lassan az ivás rovására menni...

(#13) Danny750 válasza cairojack (#10) üzenetére


Danny750
őstag

Nem a qwerty-re koncentràlnak csak, de jò ha van az is...am az árat valóban nagyon elnézték és sajnos a z30 is iszonyat drága! viszont most 70k-ért magasan a legjobb vétel a Z10...az áruház is sokat fejlődött+jönnek a gép nélkül is telepíthető apk-k... :P

Desolator: itt a támogatás lesz sztem a fö probléma...a hardver pedig frankó lenne, de a ram miatt felesleges...

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#14) cairojack válasza Danny750 (#9) üzenetére


cairojack
aktív tag

Nem azt mondtam, hogy másolják le az 520-at, hanem hogy okuljanak a példájából. A Nokia csinált egy olcsó telefont, és közel 30%-al nőtt a piaci részesedése. Szerintem a BB-t is megdobta volna, ha kiad egy telefont 80k környékén, de olyat, ami veri az összes többi 80k-sat. Ha ár/érték arányban a legjobb tudott volna lenni a középkategóriában (mert azért lássuk be, a 80k közelebb ár a nagyobb tömegek által is megfizethető árhoz, mint a 160), akkor durranthatott volna.

Ehelyett - autós példával élve - Ferrari áron adtak egy BMW-t, és elvárták, hogy annyit adjanak el belőle, mint Golf-ból. Elmebaj. Nem tudom, hogy mire számítottak, mi fogja eladni a telefont. A neve? Megkopott. A biztonsága? NSA ugyan úgy lehalgatja őket is, mint a többi platformot. Hardverben és kinézetben maga volt a szürke egér. Ára meg verte a csúcs telókat. Szóval tényleg nem értem, hogy mi volt az elképzelés.

(#13) Danny750
"Nem a qwerty-re koncentràlnak csak, de jò ha van az is..." Jó mi jó, de nem ez a jövő. Pillanatnyilag talán megállítja a zuhanást (bár én ebben sem hiszek), de hosszú távon ez visszafelé fejlődés. Szerintem a QWERTY ma már rétegigény, ugyan úgy, mint az én 4 col mániám.

Ha azt mondta volna a CEO, hogy 50-50%, akkor azt mondom, hogy ok, de hogy ha ez azt jelenti, hogy 4 QWERTY-re jut 1 érintős, akkor szerintem game over. De nem vagyok jós. Csak egy vélemény.

[ Szerkesztve ]

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#15) hsrasus


hsrasus
aktív tag

azért lehet elolvasom azt az interjút, kíváncsi vagyok miket mondott, nem tűnik "hülyegyereknek" ez a fickó.

(#16) Fritz Teufel


Fritz Teufel
addikt

Ezzel a QWERTY gombsorral gondolom az üzleti szférát próbálják megcélozni, ezzel úgy néz ki, hogy idén feladják a consumer harcokat. Ezzel sikerül tovább rontani a pozíciójukon, hiszen a kémkedési botrány vastagon érintette az eddig biztonságosnak hitt Blackberry kommunikációt is, így már a szoftverre sem lehet komoly jövőt építeni. Szerintem...

[ Szerkesztve ]

Asus ROG Strix G513IH; Apple iPhone 14 Pro Max, Apple iPhone 13, Apple Watch Ultra, PocketBook Touch HD 2

(#17) Воланд válasza Fritz Teufel (#16) üzenetére


Воланд
titán

BlackBerry to retreat from consumer market, lay off 4,500 employees

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#18) Schmidi


Schmidi
tag

Ha lenne kereslet a fizikai gombsoros telefonokra, akkor szerintem a többi gyártó is csinálna. Azt hiszem ez már rétegcucc. Nekem is volt fizikai billentyűzetes telefonom (nem candybar, hanem csúszkás), de az érintőn gyorsabban tudok gépelni.

(#19) Petya88 válasza hsrasus (#15) üzenetére


Petya88
tag

Mindenképpen olvasd el az eredeti cikket, mert nem Monacóban, hanem Moszkvában és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak!

(#20) NGA válasza Danny750 (#9) üzenetére


NGA
addikt

Ennek ellenére negyedévente legalább kétszer annyi 520-at ad le a Nokia, mint a BB összesen az összes telefonjukból. Ennyire van halálra itélve. Megjelenése óta 520-at használok.

(#21) hsrasus válasza Воланд (#17) üzenetére


hsrasus
aktív tag

"We're not retreating from the consumer business," Chen said. A bit obvious considering the devices they're working on but in case there was any doubt, there it is plain and simple.

(#22) duo válasza NGA (#20) üzenetére


duo
őstag

én a megjelenésétől számítva pár hónapra vettem az 520-at. max nyáron cserélek, egy erősebb lumiára. de lehet hogy nem és az asszony is kap egy 520-at.
nagykirály cucc.

Egyre keményebb vagy Frisco! -Egyre...

(#23) oszi666 válasza axioma (#2) üzenetére


oszi666
őstag

Jaja a bb torch a mai napig az egyik szemelyes kedvencem. Meg talan a dellnek volt egy full qwertys csuszkas wp7es telefonja az is nagyon bejott anno

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#24) franc0 válasza Воланд (#17) üzenetére


franc0
őstag

Akinek van türelme keresse vissza, fél éve leírtam ezt ezen a fórumon.
Uff.

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#25) Crafter32 válasza NGA (#20) üzenetére


Crafter32
őstag

Hát nem irigyellek.

Schmidi:Réteg telefon a BlackBerry. De hál isten. Nem lenne jó ha minden jött - ment BlackBerry -vel járkálna. Inkább legyen egy minőségi termék, mint vmi nagyon olcsó tömeg cikk. Bár úgy néz ki kénytelenek lesznek kiadni egy olcsó telefont is.

Jah: és mi a helyzet kedves jósolók? Csak nem akar tönkremenni ez a fránya BlackBerry? (imádom ezt)

[ Szerkesztve ]

(#26) NGA válasza Crafter32 (#25) üzenetére


NGA
addikt

Pedig lenne miért. 24e Ft-ért használható offline navigáció, skype, viber és még telefonálni is tudok rajta. Na ezt nem fogja tudni megcsinálni a BB. Sajnos egyre jobban úgy látszik, hogy ide-oda kapkodnak, mindenbe belevágnak, és a vége mindig ugyanaz: senki nem veszi a telefonjaikat.
Mig pénz van a kasszában, addig még balfaszkodnak egy ideig, a hattyúdal akár még egy év is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#27) cairojack


cairojack
aktív tag

Ha megengedtek még egy hozzászólást. Marketing. Az még nagyon hiányzott a BB10 alá. Mert bár egy vacak terméket nem lehet még jó reklámmal sem eladni (vagy legalábbis nagyon kell akarni, hogy látszatja is legyen), a BB10 nem egy rossz termék.

Manapság mire van igénye a felhasználóknak? Stabilitás, sebesség, funkcionalitás. Valamelyik tényező mindegyik platformból hiányzik. És sokan vágytak valami újra, ami ezt elhozza. Fel lehetett volna építeni egy brutálisan komoly marketing hadjáratot, amiben elmagyarázzák,hogy "ne, itt van a zzzzúj BB10, oszt akkor ez kvagyors, meg kvastabil, meg bexarás, hogy miket tud". Sőt, ha már arany áron akarták adni a Z10-et, azt is megpróbálhatták volna sugallni, hogy ez bizony egy presztizscucc ám, és ha megveszed olyan menő leszel, hogy rögtön mindenki azt hiszi, hogy Rolls Royce kulcs lapul a zsebedben BKV bérlet helyett.
Mindebből semmi nem lett. Egy Alicia Keyes, akit sikerült úgy felöltöztetniük, hogy az egyetlen előnye is elveszett, a szépsége. Helyette egy nagyon komoly, nagyon tudálékos "kreatívot" láthattunk a BB eseményeken. (Aki mellesleg iPhone-ről Twitterezett... LOL).

Szóval ezt is brutálisan benézték. Tényleg lehetőség lett volna felépíteni egy komoly imázst, nem kellett volna hozzá, csak 3-4 nagyobb költségvetésű reklám, amiből süt, hogy "Ez valami új, valami nagyszerű, valami presztízs cucc". Meg pár száz milla ezeknek a terjesztésére. Ehelyett ráírták egy F1 kocsira, hogy BB, szerződtettek egy B class celebet, és pont semmire nem mentek vele.

(Olyannyira, hogy a legtöbb ismerősöm még azon is meg volt lepődve, mikor megkérdeztem tőlük, hogy mi a véleményük a Z10-ről. Sokan csak pislogtak, és azt kérdezték, az mi. Mondom BlackBerry. -Jah, olyan még van?)

[ Szerkesztve ]

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#28) hsrasus válasza cairojack (#27) üzenetére


hsrasus
aktív tag

igazából ebben tökéletesen egyetértek

(#29) stevve


stevve
nagyúr

"Az érintőkijelzős mobilok „erőltetésével” a BlackBerry pillanatok alatt a csőd szélére került"

Egyetértek az előttem szólókkal, ez csupán egy ok, de nem is a legfőbb. Abban is egyetértek, hogy a marketing hiányzik, pedig bitang jó lett a BB10. Csak egy példa: amikor pár ismerősömnek elmondtam, hogy van egy BB10-em, rögtön "pénzkidobás", "de hát az halott cég", "ósdi" kommentek jöttek, viszont amikor kipróbálták, mindenki véleménye változott.

Marketing, marketing, marketing. :K tök mindegy, hogy érintős vagy gombos, legyen egy balansz és jó marketing.

(#30) dreamdancer válasza Crafter32 (#25) üzenetére


dreamdancer
őstag

Nagyon szép ez az elitista álomkép, csak az a baj, hogy nem működik.

A BB piaci részesedése 1 (EGY!) % alá csökkent, havi párszázezres eladással max egy párszáz fős cég tud ellenni, amelyik kínai tucattelefont logóztat és csomagol át és rányom egy stock Androidot, lásd Evolveo meg MyPhone. A saját, egyedi készüléktervezés, -gyártás és főleg a saját fejlsztésű OS ilyen eladási számokkal nem működhet gazdaságosan, olyan brutálisan nagy lenne az egy készülékre jutó fix költség.

Ami meg a BB csődjét illeti, ha kicsit is értesz a közgázhoz/számvitelhez és megnézed a BB elmúlt 3-4 éves jelentéseit, akkor számodra is egyértelmű lenne, hogy brutálisan zúgnak lefele a lejtőn, folyamatosan csökken a bevételük, amit egyre brutálisabb költségcsökkentésekkel próbálnak ellensúlyozni, sikertelenül. A számok alapján nincs semmilyen biztató jel, a BB a korábban felhalmozott készpénztartalékait éli fel, amíg a részvényesek meg nem unják, a legutóbbi (amúgy tűzoltás-jellegű) tőkeinjekció volt valószínűleg az utolsó haladék.

A BB csődje/eladása szvsz már nem kérdés, csak az, hogy még idén bedobják-e a törülközőt.

Nem a lényeg a fontos.

(#31) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Szerintem a komoly piacok közel sem olyan árérzékenyek, mint itt egyesek gondolják. Szinte mindenki ezt rója fel a BB hibájának (én is így voltam vele), pedig ez sokkal összetettebb.

(#32) hsrasus válasza dreamdancer (#30) üzenetére


hsrasus
aktív tag

én úgy látom, h próbálják megfordítani (, de legalábbis megállítani) a kialakult tendenciát, hogy ez hogyan fog nekik sikerülni az a jövő zenéje. mindenesetre szerintem, a legutóbbi átalakítások megágyaztak az egyes divíziók esetleges értékesítéséhez. viszont akármi is történjék a céggel végfelhasználói szemszögből leglényegesebb, hogy a kezükben lévő készülékek nem lesznek működésképtelenek egyik napról a másikra amiatt, mert mondjuk megszűnik a mobil üzletág.

[ Szerkesztve ]

(#33) dreamdancer válasza hsrasus (#32) üzenetére


dreamdancer
őstag

Jaja, nyilván nem az lesz, hogy hirtelen elsötétülnek a kijelzők, lesz még támogatás, csak nagy újdonságokra nem számítanék már.

Nem a lényeg a fontos.

(#34) nemlehet


nemlehet
őstag

Már pedig bőven van igény a qwerty-re még a consumer kategóriában is. Ha lenne normális slide-os qwerty droid tuti azt venném és még kapásból 5-6 embert tudok aki szintén így tenne. Persze ez nem reprezentatív, de sokakat hallok visszasírni a fizikai gombsort, illetve akik nem szeretnek touchscreenen gépelni. Nekem is bt billes qwerty tokom van a telóhoz, mert egyszerűen sokkal jobb így gépelni (még ha ékezet nincs is)

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#35) axioma válasza nemlehet (#34) üzenetére


axioma
veterán

A bt billel nem tudom mennyire mas, de anysoftkeyboard eseten a fizikia qwerty-men dupla a = á stb. beallithato - nalam muxik. Ami azert rohej, mert telefonon par ujjal gepelni frissen szoktam at agyilag, mig tiz ujjasnal ahol evek ota ekezet nelkul hasznalom ott mar kuzdes a valtas - igy telon surubben irok ekezettel, mint igy pc elott...

(#36) batai15


batai15
félisten

Ez nem a qwerty?

(#37) daniel909 válasza Danny750 (#9) üzenetére


daniel909
addikt

semmire nem jó kb. telefon és sms.

nah remek! ha megcsinálnák faszára a kommunikációs appokat, akkor a barátnőmnek már bátran ajánlanám is a bb-t. viber, fb messenger wacapp menjen flottul, ezt várnám el a bb-ktől. (nem tudom most ezek hogy mennek, csak a wp-ből indulok ki h biztos van hiba bennük..)

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#38) cairojack válasza nemlehet (#34) üzenetére


cairojack
aktív tag

Na jó, ilyen alapon szerinted mekkora igény lenne 4 colnál kisebb, de használható telókra? Kvanagy. És van? Nincs. Nekem kicsi kezem van, de sok haverom van, aki 180 centi, és lapát tenyere van, mégis foggal körömmel ragaszkodnak a SE X10 minihez. Szóval én a saját ismeretségi körömből több olyan embert ismerek, akik szerinte a 4 col alatt cuccok a jobbak, mint aki a 4 col + -ra esküszik. Ennek ellenére nincs normális 4 colos teló. Csak a tepsikbe raknak korrekt (és ez alatt nem azt értem, hogy csúcs) hardvert.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#39) Cheesy


Cheesy
őstag

Valóban lenne tömegeknek igénye a qwerty billentyűzetre (+ menügombok!!), ezt simán el tudom képzelni.
Tepsik esetében mit látunk? Végy egy lapos szappantartót, szórj bele pár chipet, fedd le egy érintős lcd-vel és kész. Ja, hogy drágább egy mikrokapcsolókkal teli telefon, az egyen-nyalifalitapi tepsikhez képest? :N

www.vakbelmutet.hu

(#40) daniel909 válasza cairojack (#38) üzenetére


daniel909
addikt

iphone 4S. és még lehet hivatalosan kapni.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#41) MA!rtin


MA!rtin
tag

Marketinggel bármit el lehet adni, bármennyiért...lásd: Samuék

Okostelód 8 mag nélkül mondd mit ér, a 8 magod sok RAM nélkül mondd mit ér, a sok RAM-od 6 inch nélkül, a 6 inch QuadHD nélkül mondd mondd mondd mondd mit éééér...

(#42) nemlehet válasza cairojack (#38) üzenetére


nemlehet
őstag

Nekem is lenne igényem 4" telóra (persze normális házban, mert k*rva nagy házban 4 colos kijelző az nem ér :D). Pontosan tudom miről beszélsz, szerencsére most a Sony hozta ki az új xperia z1-et ami bár 4,3 ami szerintem a legkisebb droidos csúcsteló. Az már egy elfogadható kompromisszum. Remélem mások is követik őket, mert kb ezen kívül csak a Xiaomi MI2S van ami csúcsközeli és elfogadható méretű. Nem egészen értem hogy mentünk el ennyire a tepsik irányába, szerintem leginkább mert nem tudsz mást venni ha jó telót akarsz.

(#40) daniel909:
Igen, csak az iPhone sokaknak nem alternatíva. Én sem venném és nem azért elsősorban mert drága, hanem egyrészt egy csomó droidos apróság hiányozna (pl lock screen widget, programozható gesztusvezérlés), másrészt utálom az iTunest, harmadrészt nem tetszik a rendszer és a design.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#43) franc0 válasza nemlehet (#42) üzenetére


franc0
őstag

"lock screen widget, programozható gesztusvezérlés"
Hát igen, ezek nélkül vécére sem lehet kimenni...

ThinkPad X200 X201 alkatrészek: http://bit.ly/Qcadc4

(#44) Praetorianus válasza NGA (#20) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Legyél rá büszke, de azért remélem el tudod viselni a tényt, hogy valakinek mások az igényei. Amúgy persze, a Nokia annyira menő, hogy gyorsan fel is vásárolták őket...

(#45) nemlehet válasza franc0 (#43) üzenetére


nemlehet
őstag

Ez kicsit olyan volt amikor nekem már 2 éve lehetett lockscreenről kapcsolgatni a zseblámpát akkor hülyeség volt meg fölösleges, most meg hogy behozta az 5s is meg mekkora feature. Ez erősen flame keltő beszólás volt a részedről remélem azért tudod :)
Lehet nélküle érni, de miért is kellene? Inkább csipkedje magát az apple, hogy nála és elérhető legyen. Nem tökéletes az iPhone, sok funkcionális hiányossága van, a testreszabhatóság hiányáról már nem is beszélve. NEKEM ez fontos, lehet neked nem.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#46) Danny750 válasza NGA (#20) üzenetére


Danny750
őstag

30k-s telefonból nem is nehéz...csak ne sírjatok a nulla ram miatt, higy jajj ezt meg azt miért nem tudom telepíteni stb... :K

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#47) NGA válasza Praetorianus (#44) üzenetére


NGA
addikt

Hát még mindig jobb, mint látni egy patinás cég lassú agóniáját.

(#46) Danny750:
A vicces, hogy proxy-val minden ramkorlátos app feltelepithető rá :-)

[ Szerkesztve ]

(#48) Danny750 válasza NGA (#47) üzenetére


Danny750
őstag

Akkor proxyzzál csak tovább...itt meg telepíthetőek az androidos appok is és nem fagy ki 2naponta a rendszer, mint az 520-ason.... :DDD
Am az nem a "Nokia topic" Ja ,hogy már nincs is olyan....látod ez a vicc!

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#49) Johnny194


Johnny194
aktív tag

Hát kár, mivel jól sikerültek az érintős telefonok is, és ma azok a slágerek, csak qwerty-ssel nem hiszem hogy ki tudnának jönni a gödörből.
A jövő majd eldönti

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#50) Danny750 válasza Johnny194 (#49) üzenetére


Danny750
őstag

Egy jó marketing kellene és elindúlhatnának a csúcs felé... :U

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.