Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) adam320


adam320
senior tag

Most mondjam hogy this is fantast!c? :P

(#2) plus44


plus44
veterán

A felét nem értettem, annak amiről magyaráz, de ha jobb, mint a Storm (1), akkor én már happy vagyok. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3) orbano


orbano
félisten

hűűűűű ez tetszik! mikor esedékes a megjelenése?

A vér nem válik VAZZE!™

(#4) Depression


Depression
veterán

Kiváncsi vagyok rá, hogy mi sül ki ebből. Legalább nem adták fel az ötletüket, hanem továbbfejlesztik.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#5) varmi2


varmi2
nagyúr

Sziasztok!
Tegnap ismerkedtem meg a Storm 2 vel, amit nálunk Odin-nak hívnak. Ezen a héten kezdődik a gyártás. Utánna bármilyen kérdésre tudok válaszolni, kivéve a softveresre.
Én még nem foglalok állást, hogy jó-e vagy nem. Majd pár hónap termelés után tudok nyilatkozni.

[ Szerkesztve ]

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#6) joey04


joey04
titán

2 videó itt

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) joey04


joey04
titán

teszt

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#8) varmi2


varmi2
nagyúr

Hát ez a Storm2(odin), botrány!! Nem gyengén tervezési hibás. Persze a vásárlók ebből semmit nem vesznek észre. Az elkészült 10telefonból 9 megbukik, tervezési hiba miatt. A többi, meg határértéken megy át.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

(#9) Csipané


Csipané
csendes tag

Ugy hallottam egyik Mo-i bérgyártó sem tudja kielégíteni a RIM marha nagy megrendeléseit...

Ha valamit keresek akkor azt szerertném itt megtalálni

(#10) varmi2


varmi2
nagyúr

Üdv!
nyugi megoldódott a probléma, nincs már megrendelés , mert végre valahára elismerte a RIM, hogy el lett tervezve a teló
november közepe óta nem gyártjuk, csak mentjük a menthetőt. De kb 2 hete már azt sem, rákoncentráltunk egy mási telefonra. Így egyenlőre nincs Odin(9550) gyártás, de lehet nem is indul meg többet.

Klaustrofóbia- Félelem a zárt helyektől, például, ha zárva van a KOCSMA!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.