Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62) Coq


Coq
aktív tag

Szuper jo lett a cikk, en is gratulalok mindkettotoknek !

Raadasul nekem konkretan most hasznos is volt, mert eppen gondolkodom, hogy valtok Z10-re a 9300-rol (elotte 9700 volt), de a cikknek koszonhetoen nem teszem meg. Nekem ugyanis pont azok a funkciok a legfontosabbak, amelyek az osszehasonlitasban a 9780 mellett jelennek meg (illetve meg a kis meret, ami nekem kifejezetten elony, meg persze az uzemido stb.).

Netezesre csak vegszuksegben hasznalom, szorakozasra soha (pl. menetrendek lekerdezese, stb. - napkozben mindig szamitogep kozeleben vagyok), a telefonnal nem is fenykepezek szinte soha (ha jo kep kell, viszek egy "igazi" fenykepezot)- a legfontosabb az emailek kuldese/fogadasa, illetve a hivaskezeles felsorolt elonyei (valoban zsenialis atlatni egy pillanat alatt, hogy egy adott kontakttal milyen tevekenyseg volt). A GPS-e is teljesen hasznalhato vesz eseten, a hangminosege (mp3 es telefonalas, foleg fulessel) pedig szerintem kiemelkedo meg a mai keszulekekhez kepest is.

Ami miatt azonban a valtas par ev mulva elkerulhetetlen lesz, az az, hogy a szolgaltatok nem hogy nem irnak uj app-okat OS6-ra (vagy akar 7-re), hanem a meglevoket is kezdik fokozatosan leallitani. En Parizs kornyeken elek, es itt peldaul kb. fel eve eltunt a regebbi OS-ekre valo menetrend alkalmazas - pedig ez a varosi, ill. elovarosi kozlekedesben egy ekkora halozatnal nagyon fontos. De egy masik honlappal egyelore megoldhato a dolog. Ja, de persze OS10-re az alkalmazas elerheto tovabbra is... En ebben tendenciat velek felfedezni.

Szoval meg egyszer gratulalok es koszonet a cikkert. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.