Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

A pofám leszakad ettől .Szerencsére én PC-n tolom ,de ami a megjelenéskor volt az tényleg felháborító . Így kiadni egy játékot és még van képük fenyegetőzni ?Azt hittem ők vannak értünk és nem fordítva.Már az MW2 támogatása is megkérdőjelezhető volt amúgy .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2) kovsol


kovsol
titán

annyian viszik, hogy nem nagyon izgatja őket már a negatív reklám se

May the Force be with you!

(#3) Ant@ válasza jozefgucci1 (#1) üzenetére


Ant@
senior tag

Rosszul tudod; fordítva van.

(#4) h-yle válasza jozefgucci1 (#1) üzenetére


h-yle
addikt

Botrányos amit ennek a játéknak a kapcsén a programozók kész termék néven letettek az asztalra.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#5) jegenye77 válasza kovsol (#2) üzenetére


jegenye77
addikt

Viszik de csak a COD név miatt.Egyre lejjebb süllyed a szint és előbb utóbb ez vissza fog ütni.Persze lehet hogy ez még soká fog bekövetkezni.Főleg ha magamból indulok ki hogy azért Én is megveszem akármennyi rosszat hallok róla. :K

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#6) PowerBuldog válasza jegenye77 (#5) üzenetére


PowerBuldog
veterán

El tudnád nekem magyarázni ész érvekkel,hogy miért kell egy x+1-edik rókabőrt megvenni, még annak ellenére is, hogy sok rosszat hallasz róla? Ezért van bőr a fejlesztők pofáján a szart is eladni arany árban, mert sok - már bocs - agyatlan van, aki így is úgy is megveszi. :(

h-yle: Ezt ha lehetne "lájkolnám". :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#7) h-yle válasza jegenye77 (#5) üzenetére


h-yle
addikt

Mondom én, hogy évről-évre tolja nekünk Kotick a kékerest análba, mi meg évről-évre újra lehajolunk a szappanért, hátha idén más lesz. Na nembaj, majd jövőre... ;]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#8) Def26


Def26
félisten

Lehet jönni Bad Company -val játszani. :))

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#9) Silencer83 válasza PowerBuldog (#6) üzenetére


Silencer83
addikt

+1

(#10) Nunder


Nunder
őstag

Szerintem ebből azt akarják kihozni, hogy örüljön az ember, hogy eddig játszhatott vele, elvégre ingyen van a multi. Ha meg support kell, akkor fizess különben meg S.T.F.U. Ne legyen igazam, de nem az első esetben rebesgették, hogy fizetőssé teszik a multit. :U

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#11) h-yle válasza Nunder (#10) üzenetére


h-yle
addikt

A kérdés sosem az volt, hogy teszik-e, hanem az, hogy mikor.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#12) wednesday válasza jozefgucci1 (#1) üzenetére


wednesday
őstag

Akié a pénz azé a hatalom. Ha egy bizonyos értéket átlépsz, már azt mondasz amit akarsz.

(#13) Nunder válasza h-yle (#11) üzenetére


Nunder
őstag

Ez mondjuk igaz. Én még azon gondolkodtam, hogy szegény párák nem érnek rá fejleszteni, mert már a következőt készítik. De erről szó sincs, mert a Sledgehammer a fejlesztő nemde? :F

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#14) wednesday válasza Nunder (#13) üzenetére


wednesday
őstag

Mindenki fejleszt gőzerővel. Itt futószalagon készülnek a COD-ok. Azért van 3 fejlesztő, hogy már 1 éven belül jöhessen a következő rész. Treyarch valószínű a DLC tengert hegeszti, aztán jöhet a következő rész. Itt nincs megállás.

(#15) Vladi


Vladi
nagyúr

Kiadó meg fogja be a pofáját, mert a játékos él a jogával és nem veszi meg. Vladi így tesz ezekkel a kacatokkal a cod mw után. :P

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#16) Nunder válasza wednesday (#14) üzenetére


Nunder
őstag

Ámen. Csak nehogy a CoD is a NFS sorsára jusson, bár nekem egyik résszel sem volt bajom, sokan szidták. Amúgy ebből a jövőben játszódó űrkatonásdiról van valami hír? Tényleg ilyen lesz a következő rész? Mert akkor eláshatják magukat a frencsájzzal együtt.

[ Szerkesztve ]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#17) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Milyen kedvesek az activision munkatársai..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#18) blazsey2


blazsey2
senior tag

Egész nyugodtan bek@hatja az activision.
Ilyen hozzáállással nem tudom mit várnak a jövőben.

PSN ID:blazseydr

(#19) jozefgucci1 válasza Vladi (#15) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Lehet a következő kiadást nem veszik majd meg páran ezen okokból , de hidd el így is elérik az előirányzott tervet.Amúgy nagyon valószínű , hogy a fizetős multi már a következő részben jelen lesz .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#20) polgi803 válasza PowerBuldog (#6) üzenetére


polgi803
őstag

Mindig is mondtam,hogy PC-n kell jáccani...mert a konzolok nem frankók...még 1 érv, hogy soha ne vegyek konzolt se meg konzolos játékot se...

(#21) Def26 válasza jozefgucci1 (#19) üzenetére


Def26
félisten

"fizetős multi már a következő részben jelen lesz ."

Arra gondolsz, hogy a PSN online lesz fizetős?

polgi803: Konkrétan a PS3 verzióval van baj. Boxon nincs gond.

Egyébként azt gondolom, hogy nem véletlenül fizetős az xbox live is. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22) polgi803 válasza Def26 (#21) üzenetére


polgi803
őstag

Egyik konzolt se csiptem sosem... :) ez csak egy plussz volt nekem...számomra sokkal élvezetesebb PC-n egy FPS, mint bármelyik konzolon. Egy játék van amivel konzolon jáccanék,az a Fight Night...

(#23) Def26 válasza polgi803 (#22) üzenetére


Def26
félisten

FPS játékok terén egyetértek. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#24) Vladi válasza jozefgucci1 (#19) üzenetére


Vladi
nagyúr

Az már engem nem mozgat meg. Az én pénzem leshetik, van elég játék.
Egyébként meg látszik azért, hogy visszakoznak. Ez általános tendencia. Ubi dobta a védelmi rendszerét. A mostani codhoz van dedikált szerver bináris... :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#25) Bcy+


Bcy+
tag

mit vártok .... aktivizsün .....
Addig taposnak egy címet amíg viszik gondolom készítők nyakát is tapossák közben ..
Részvényesek zsebétömik ... A vásárló meg egy utsssó senki lett ....

||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||||| |||

(#26) jegenye77 válasza PowerBuldog (#6) üzenetére


jegenye77
addikt

Ahogy írtam is, a név miatt.Ez mellett persze van más is amit megvesz az ember és szívesebben játszik vele.Talán azért is mert bízik benne hogy jó lesz az.És ha COD-ról van szó ott azért az MW2 elég jól sikerült.Mai napig jót játszok vele.Persze a multival,a single rég nem érdekel mert az ugyan olyan mindbe.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#27) Góliát


Góliát
senior tag

Itt a lényeg a pénz, a többi másodlagos. Sajnos.
Minél többet hallanak a Black Ops játékról, annál több embernek kelti fel az érdeklődését.

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#28) iSonic


iSonic
addikt

Ha jön a pénz nem érdekli őket 1-2 ember baja... ez az amit undorítónak tartok, hisz ezeknek az embereknek csinálják a játékot.. de nembaj egyszer csak többen is rájönnek, hogy kizsákmányolásról van szó és akkor majd lesz nagy koppanás..

(#29) Angel1981 válasza kovsol (#2) üzenetére


Angel1981
veterán

+1 :U

(#30) Vladi válasza Bcy+ (#25) üzenetére


Vladi
nagyúr

Azért activisio volt az a cod, meg uo idején is. Akkor meg volt sdk, meg moddolás, meg dedikált szerver, meg ingyenes multi, meg 1.5-ös patch, meg újra kiadás meg.. meg ...
meg jöttek a bevételek zsákszámra. Érdekes. :U

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#31) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Megtehetik,mert a sok birka (már bocs) úgy is meg fogja venni a következő sz@rjukat is ,mert CoD a neve.
Addig nem tanulnak, amíg egy hatalmasat nem buktáznak, és a fentiek miatt ez nem fog bekövetkezni (sajnos).
Die Activision & Bobby Kotick :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#32) rupert


rupert
tag

Lehet felvették Gyurcsány Ferit kampányfőnöknek, mert ez most olyan volt mint a "nem tetszik el lehet menni". A következő az "elk**tuk" lesz. :D

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 3700x, 2*8 GB G.skill Trident Z Neo, 500 GB Samsung Evo 860, Seasonic Focus Plus Gold 650W, Asus RTX 2060 ROG Strix OC, Cooler Master Masterkeys Pro L RGB, Logitech G403 Wireless, Deepcool Kendomen, Alienware AW2518HF 1080p 24" 240Hz, PS4 500GB, LG 42LF652V

(#33) wednesday válasza Vladi (#30) üzenetére


wednesday
őstag

Viszont kevesebb is volt a bevételük ezért fontos volt, hogy rendes játékot tegyenek le az asztalra. Most viszont, hogy már egy zsák szart is el tudsz adni COD logóval, ez már nem szempont.
Na meg a Moha készítői akkor mentek át az Activisionhoz ezért megvolt a nagyobb szabadság.
Én nem tudom szidni a kiadó hozzáállását, addig amíg veszik (sőt, egyre jobban veszik) a termékét, ők csinálják jól.

(#34) Vladi válasza rupert (#32) üzenetére


Vladi
nagyúr

lájk, lájk bizony. :DD

Call of Duty 9: we fucked! :C Ha nem teccik a szerver el lehet róla menni! De azért ilyen egy böszme játékot összehozni? :U :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#35) jozefgucci1 válasza wednesday (#33) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Valóban üzleti szempontból jól csinálják , de gerinctelen a hozzáállásuk.Minha vennél egy új autót és ha garancián belül nem nyúlnának hozzá és még le is hordanának , hogy hogy van pofád visszavinni .Mert azért nem keveset kel lepengetni egy ilyen játékért.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#36) wednesday válasza jozefgucci1 (#35) üzenetére


wednesday
őstag

Pont ez a gerinctelen hozzáállás szükséges, hogy egyre magasabbra emelkedjenek anyagilag. Addig nem fognak semmit tenni, amíg van 20 millió eladott példányuk és ehhez képest kevesen reklamálnak. Ha a reklamáció elér egy olyan szintet, ami már hatással lehet a pénzügyekre akkor lépni fognak. A menedzseri hozzáállás lényege, hogy az előző évnél is nagyobb profitot realizáljanak, ezért tartják őket. Ha nem így lenne már repülnének.

Emlékszem mikor a 15 dolláros DLC nagy sikert aratott, dőlt a lé. És az Actinál egyes pénzügyisek azon sírtak, hogy elszúrták, 20 dollárért kellene adni a DLC-ket, sokkal nagyobb lehetne a bevétel. Majdnem már "veszteségként" élték meg a nyereséget, mert lehetne több is. Szerintem nem kell sok idő és jön a fizetős multi, ahhoz meg a fizetős kiegészítők és fizetős pálya csomagok. És el tudom képzelni, hogy ez sikeres lesz a kiadónak és még nagyobb bevételeket fog elérni.

(#37) LackoMester


LackoMester
addikt

Az elég nagy pofon lenne a PS3 gamereknek, h. csak úgy lekapcsolnák a szervereket, ezt nem merik meghúzni. :K
A büdös életbe nem fogja beismerni sem a Treyarch, sem pedig az Activision, h. már pedig ezt a játékot is nagyon elqurták.
Treyarch Best OFF Elqúrtuk :
NO 1.Turning Point: Fall of Liberty ( ajánlom mindenkinek, rettenet )
2. Call of Duty WaW
3. Call of Duty BO
További szép napot. :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#38) Def26 válasza LackoMester (#37) üzenetére


Def26
félisten

Turning Point: Fall of Liberty

Ez tényleg egy szarul sikerült játék. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#39) jozefgucci1 válasza LackoMester (#37) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az elsővel mindenképpen egyet kel értenem mert az borzalmas játék.A waw miután kiadtak hozzá 7 pach-t azóta játszható normálisan.Máig elég sok server van, jó nem annyi mint a cod4 esetében. A BO pedig nem lenne rossz ha jól lenne optimalizálva. Azért MW2-ről is volt és még mindíg van mit írni .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#40) Löncsi


Löncsi
őstag

Ódejó. :)

Már látom a jövőt, ahol mindenki CoD-ozik konzolon (mert megveszi akkor is 60 euróért ha nem lett színvonalas) és közben a gyártók naponta ki/be kapcsolgatják a szervert és DLC formában lehet előfizetni online szolgáltatásra. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#41) keIdor


keIdor
titán

...és mindez folytatódik majd a következő CoD-al. Az megint rekordokat döntöget majd. :(

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#42) Lacika112 válasza keIdor (#41) üzenetére


Lacika112
aktív tag

Leálnak? na ne már :C volt olyan Black Ops ami működött???????????

ez nem játék :( ez 1 rom :K

na most hogy van hozzá Pech már-már eléri azt a szintet amit mondjuk 2002 be megvettem volna 1500-1800 ft ért

Letöltöttem-Kipróbáltam- és majdnem formatáltam a winyóm mert annyira le akartam törölni

még szerencse hogy próba nélkül nem veszek játékot de ha megvettem volna most tuti beperelném a gyártót

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#43) jozefgucci1 válasza Lacika112 (#42) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Gondolom nem a multit próbáltad ki a "letöltött verzióval ? A single rész kicsit sok videóval van tele ,de elmegy.A múlti a lényeg és az azért nem rossz.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#44) LackoMester válasza jozefgucci1 (#39) üzenetére


LackoMester
addikt

A Best OFF-ba, persze vittem bele egy kis iróniát. :DDD
Nekem a WAW single része tetszett, de a multiban, azok a fegyverhangok, béna mozgás, teljesen kikészített. ( a COD 4 után )
Nem rossz a BO, én ezt szóval sem mondtam, nekem a optimalizálással- gépigénnyel sem volt, van problémám. Csak hát az a nagy helyzet, a MW2 jobban bejön, meg hát a cimborák maradtak.
Fogok én még a BO játszani, hisz megvettem. ;)

Visszatérve Turning Point: Fall of Liberty-re, emlékszem gondolkodtam rajta meg-e vegyem, hamarabb megvolt a virágbolti verzió, tehát kipróbáltam. Bőgni tudtam volna, elsőre azthittem, h. rossz a VGA-m akkoriban egy 8800GTS karim volt, de nem, a játék volt olyan bűn csunya és játszhatatlan. :W

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#45) jozefgucci1 válasza LackoMester (#44) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tudom mire gondolsz .Sajnálom is hogy nem játszol BO-t meg a többiek sem mert hát igen a társaság sokat számít.Meg is értem , hogy ott vagy.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#46) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Még mindig nem sikerült kipróbálni ezt a játékot :B Ezek szerint nem is érdemes...

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#47) jegenye77 válasza Sontir Fel (#46) üzenetére


jegenye77
addikt

Kipróbálni érdemes csak nem lesz olyan hosszú életű mint a COD4 vagy az MW2.Én pl vissza is tértem az MW2 -re és azt nyomom ismét.BO-ot csak ritkán./nagyon ritkán/

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#48) Tituka


Tituka
senior tag

ez elég gáz :U

Skizofrén vagyok, és én is...

(#49) #08052480 válasza LackoMester (#37) üzenetére


#08052480
törölt tag

Treyarchnak soha nem volt köze a Turnig Point-hoz.

(#50) Kanczy


Kanczy
veterán

Ez rohadt pofátlan... megvesz valaki egy játékot, és a fejlesztők a panaszokra fenyítéssel válaszolnak? Ez normális? Szarráperelném a rohadékokat :((

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.