Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Amacs válasza tatararpad (#19) üzenetére


Amacs
aktív tag

Persze, azt én is tapasztalom, hogy aki ért hozzá, az már váltott, vagy legalábbis váltani akar.
Én azokról az emberekről beszélek, akik csak annyira ismerik a hardvert, hogy tudják hol a gépen a bekapcsológomb. Kiszemelik, megveszik az új gépet, utána pedig jön a kérdezősködés, hogy ez miért került ennyibe, ha szinte semmivel sem gyorsabb, mint régi. Ilyenkor kicsit körülményes megmagyarázni a 128GB>500GB relációt, és azt, hogy miért kell rögtön költeni egy frissen vásárolt gépre.

Silenc3Hun: Nekem az első SSD-m notebookba került, és pont ott jelentette a legnagyobb előrelépést. Akkor még nem volt optibay benne (kétségtelenül ez a legjobb megoldást, ha kell mellé a tárhely is), hanem külső házba tettem a kiszerelt HDD-t. Kis kényelmetlenség, de használható volt.

Még csak véletlen se meggyőzni akarlak az igazaddal szemben, csak mutattam egy példát.
Véleményem szerint semmi különleges nincs abban, ha ugyanazon a területen egy lassabb technológia drágulásával a gyorsabb technológia térnyeréséről kezdünk el itt a fórumon beszélni.

Sajnos a jelenlegi áremelkedéssel (SSD fronton) nem tudunk mit kezdeni, akinek nem szükséges az nyilván nem most fog bevásárolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.