Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jerry311


jerry311
nagyúr

Az a mutatóujj. #photoshopdisaster

(#2) -Ben-


-Ben-
veterán

Design, név... miben akarják még majmolni az Apple -t? :U
Ez már nevetséges. :) „S” és még van Plus változat is. :D De elég ránézni a kamerára, a hangszóró nyílásra, meg úgy összességében a telefonra és valamiért egy iPhone 6 -ot látok ocsmányabb verzióban.

(#3) ghiottone


ghiottone
nagyúr

"Snapdragon 625 és az Adreno 306" - ? nem 506 akart lenni?

zetape7- mostanában trend lett ez sz "S" és "S Plus" jelölés használata - pl. Xiaomi Mi5s és Mi5s Plus

[ Szerkesztve ]

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#4) #16820480 válasza -Ben- (#2) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hehh, ez viccnek talán jó, hogy egy kínai cég ennyi pénzért SD625-tel ad telefont. :U

(#5) ollie


ollie
MODERÁTOR

Hoppá, a nagyobb változat nagyon baba lett.

***

(#6) macskea


macskea
őstag

Most komolyan, ez a dizájn még valakinek tetszik? Ez a létező legszürkébb és legsemmitmondóbb külső, amivel manapság telefont lehet gyártani... :F Komolyan mondom, ennél meg a Pixelek felemás hátulja is jobb, az legalább "valamilyen".

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Nekem minkét változat tetszik.

kengyel

(#8) ribizly válasza jerry311 (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Azt kicsit túl tolták valóban. :DDD
Egyelőre a telefon HW-e nem vágott a földhöz, de ha jól árazódik be még lehet értelme.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) 485 válasza -Ben- (#2) üzenetére


485
aktív tag

Érdekes, én meg azt látom, hogy milyenre szerették volna készíteni az Iphone 6, 6s, 7-et, csak nem jött össze az Apple-nek. Egyszer majd megtanulnak nem ruszki módon telefont gyártani.

[ Szerkesztve ]

(#10) dacsa válasza 485 (#9) üzenetére


dacsa
senior tag

Ez jó :DD

(#11) Juhaszatti válasza 485 (#9) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Igen, én is így látom. Az iPhone eléggé baltával faragott mellette.
Ettől persze még azt másolták, csak javítottak is rajta egy nagyot.

(#12) -Ben- válasza 485 (#9) üzenetére


-Ben-
veterán

Azt aláírom, hogy a kávák túl „vaskosak” (jövőre legalább már emiatt se tudnak majd egyesek károgni), viszont semmi mást nem látok rajta, amitől különb lenne, mint az iPhone 6, 6S, 7. Sőt. Így jól megnézve tulajdonképpen még Samsung koppintás is van benne bőven.
Így kijavítanám magam: én azt látom, hogy milyen jól tudnak OPPO -ék másolni a nagyoktól ;)

(#13) rdt89


rdt89
addikt

Csak szerintem drágák a hardverhez képest a készülékek? Attól, hogy Oppo és prémium kategória sok értük. Mindezt leszámítva a 6" világában üde színfolt is lehet.

(#14) jerry311 válasza rdt89 (#13) üzenetére


jerry311
nagyúr

Mocskosul drága, túlárazott.
A Find 7 nem került ennyibe pedig majdnem ennyit tudott 2 évvel ezelőtt, illetve 1440p kijelző még mindig kevés telefonon van.

(#15) hemaka válasza 485 (#9) üzenetére


hemaka
nagyúr

Toletesitettek az iphone designt. :D

(#16) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nem kicsit almás

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#17) szupermacs válasza -Ben- (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

,,jövőre legalább már emiatt se tudnak majd egyesek károgni"

Mi lesz jövőre?

(#18) jerry311 válasza szupermacs (#17) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ájfón 7, hát mi más?!?!

(#19) Fejvadi válasza -Ben- (#2) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Micsoda gond. :D

(#20) Ryoo válasza -Ben- (#2) üzenetére


Ryoo
senior tag

Na nehogy már ott tartsunk, hogy az Apple találta fel az "S" betűt és a "Plus" szót... :W

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#21) -Ben- válasza szupermacs (#17) üzenetére


-Ben-
veterán

Majd meglátod.

jerry311: Látom képben vagy. ;] Idén mi van? iphone 6?

Fejvadi: Nem arról van szó, hogy gond. Csak egyszerűen nevetséges. :) Ennyi kreativitásuk sincs? Egy nyomorult S betűt is másolni kell? :N

Ryoo: Az „S” betűt nem az Apple találta fel, de.. a gyengébbek kedvéért:

Oppo:

Apple

Ugye azért van egy pici hasonlóság? :U

[ Szerkesztve ]

(#22) szupermacs válasza -Ben- (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Te már tudod? Nagyon felizgattál. :U

(#23) #16820480 válasza -Ben- (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

Egyébként egyet kell értsek. Ha már a GUI-t és a designt lemásolták szépen, nehogy már olyan megerőltető legyen egy nevet kitalálni a telefonnak. :U

Ryoo: Csak az angol ábécében van még 25 másik betű, és millió forma van, amivel be lehet keretezni. Teljesen nyilvánvaló, hogy azért így csinálták, mert látták az almánál is így.

[ Szerkesztve ]

(#24) Ryoo válasza -Ben- (#21) üzenetére


Ryoo
senior tag

És akkor, ha az Apple használta az S betűt egy négyzetben, onnantól kezdve más nem használhatja, mert az Apple birtokolja...jólvan, azt hiszem megérett a világ a pusztulásra.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#25) jerry311 válasza -Ben- (#21) üzenetére


jerry311
nagyúr

Meg kellett néznem az Apple weblapját...
Idén 7, 6s, és SE van.
Amilyen egyforma, egyedi ötlettől mentes dizájnt alkalmaznak, nem is csoda ha az aktuálisan bemutatott ájfón képe alapján csak az a modell jut az emberek eszébe, amivel új formát is hoztak.

(#26) -Ben- válasza Ryoo (#24) üzenetére


-Ben-
veterán

„És akkor, ha az Apple használta az S betűt egy négyzetben, onnantól kezdve más nem használhatja, mert az Apple birtokolja...”

Használhatja, de ez szimpla másolás, lopás. Pofátlanul másolják az iPhone -t és ezután még pofátlanul mellé biggyesztik ugyanazt a keretet, ugyanazzal a betűvel és ugyanazzal a betűtípussal?? :U Ez nálam már tényleg a „nyomorultak” kategória. ;) Nyilván az is véletlen, hogy van egy kisebb modell és egy nagyobb „Plus” modell.. Semmi Apple koppintás. :U

jerry311: Tényleg nem volt nagy változás, de miért is kellene minden évben radikálisan új kinézetű telefont a piacra dobni? :) Jövőre majd bőven lesz változás....

(#27) jerry311 válasza -Ben- (#26) üzenetére


jerry311
nagyúr

Nem kell radikálisan új kinézetű eszköz, viszont ha nincs nagy különbség, akkor nem kell meglepődni, hogy összekeverik a régivel.

(#28) Graphics válasza -Ben- (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Kit érdekel az Alma?

:U

Valahogy nem egy ársávról beszélünk ,de még lehet minőségben is leveri az Apple-t, amúgy meg... Hagyjuk már ezt a ki másol kit.

Ránézek, kávahuszár az egész,, emez meg nem.

Változás, gondolom oda lehet tenni ezt:

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) -Ben- válasza Graphics (#28) üzenetére


-Ben-
veterán

Oppóékat biztos, ha ennyire jól tudnak másolni.
Nem fikázni kellene az Apple -t, hanem felfogni a mondandóm lényegét.
Egyébként kár, hogy az iPhone „kávahuszár”, ha még ez se lenne, nehéz lenne rá köpködni... :(

Szuper, kiélted magad? :) Lapozzunk.Fröcsögésen túl is van élet remélem. Szétoffolni egy topicot, hihetetlen

Kiéltem -e magam? Majd ki fogom, általában ezt nem fórumokon teszem.
Fröcsögés? Ki fröcsögött, Mr.Duliee? :N Én nem minősítettem az Oppo készülékeket, egyszerűen azt kifogásoltam, hogy teljesen jól látható, ahogy igyekeznek iPhone klónokat gyártani némi Samsunggal fűszerezve. ;) Ellenben Te „kávahuszárkodtál” ....
Szétoffolni egy topicot? Nos, szerintem nem off, mivel halál nyugodtan megírhatom a véleményem, ugyanis ez egy nyílt fórum, továbbá irományom szorosan kapcsolódik az Oppo R9s és R9s Plus készülékekhez.

Egyéb?
Ok, akkor talán lapozhatunk.

[ Szerkesztve ]

(#30) szupermacs válasza -Ben- (#29) üzenetére


szupermacs
veterán

Fáj?

Lentebb kicsit értelmesebben megfoglamazta Duliee.

[ Szerkesztve ]

(#31) Graphics válasza -Ben- (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szuper, kiélted magad? :) Lapozzunk.

Fröcsögésen túl is van élet remélem. Szétoffolni egy topicot, hihetetlen.

Van káva rendesen, amúgy meg mivel számomra érdektelen, így pont nem érdekel az Apple produkciója... De amúgy: EZ NEM IDE TARTOZIK!

Gyártsanak amit akarnak. Ennyi, téged zavar, kellemetlen, mindkét gyártó túléli.

Szétoffoltál 2. hozzászólással egy topicot hülyeséggel... Csak mert epöllll... Nincs jobb téma?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#32) Graphics válasza -Ben- (#29) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Simán Duliee. Semmi extra. Köszi.

Nem minősítetted ? Akkor ez mi?

De elég ránézni a kamerára, a hangszóró nyílásra, meg úgy összességében a telefonra és valamiért egy iPhone 6 -ot látok ocsmányabb verzióban.

Wtf? :U

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) Sebhelyes válasza 485 (#9) üzenetére


Sebhelyes
senior tag

Az Apple-től legalább kapsz kávát bőséggel a pénzedért! :D Van benne anyag!

(#34) -Ben- válasza Graphics (#32) üzenetére


-Ben-
veterán

Látom sok időbe telt mire találtál valami kis nyifnyaf fogást. :U Legyen, de akkor most ki is az, aki offol? ;) Tán akkor is ennyire ingerelne jelenlétem, ha azt írom, hogy Sony koppintás? Értem, hogy téged nem érdekel az Apple, de hidd el, engem meg az nem érdekel, ha valakinek nehéz a felfogása és ebből adódóan képtelen megérteni, amit írok, így a továbbiakban nem is reagálok a hülyeségekre.

(#35) Fejvadi válasza -Ben- (#26) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Engem nem zavar ki mit másol és kiről. Azért remélem csak egy "s" betűt másolnak, mert a többi kuka.

(#36) joey04


joey04
titán

ez brutál drága ahhoz képest, hogy kínai. de ez megy, ők az elsők, azt is tudjuk miért.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#37) Mr.Silkó válasza jerry311 (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

😄🙈

(#38) Graphics válasza -Ben- (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tudod mi zavar? Ez a koppintásos duma állandóan..

Üdv.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Az összes Oppo ugyan úgy néz ki :( és még drága is, ennyiért már inkább one+

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#40) joey04 válasza Graphics (#38) üzenetére


joey04
titán

fáj az igazság?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#41) Graphics válasza joey04 (#40) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem miért fájna? :D Semmi közöm az Oppohoz.

Ne akarj belém beszélni dolgokat. Annyi zavar, hogy nem szeretem olvasgatni ezeket az üres hozzászólásokat.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#42) joey04 válasza Graphics (#41) üzenetére


joey04
titán

neked mindenhez közöd van ami kínai :D
ez nem sértés szimplán tény, hogy kedveled őket és nehezen viseled ha kritika éri őket. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) Potrien


Potrien
senior tag

Nekem nagyon tetszik,csak kissé drága!
De nagyon szép, és biztosan jó is!

(#44) Graphics válasza joey04 (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az lenne a legjobb anyagilag, ha mindhez lenne közöm ;] De csak a jobbakhoz természetesen

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#45) Luck Dragon

A Plus kiadását szívesen elfagadnám.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#46) jerry311 válasza joey04 (#40) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ugyan már, minden lekerekített sarkú téglára rásütik, hogy ájfón klón. Ezt az R9-et ennyi erővel lehetne akár Galaxy S5 klónnak is nevezni. Gyakorlatilag mindent kihoztak már a tégla formából. Mindegy milyen anyagból van, mennyire van lekerekítve vagy éppen mennyire hegyesek a sarkai, lehet egy már régebb óta piacon lévő telefont mutatni, amire hasonlít.

(#47) joey04 válasza jerry311 (#46) üzenetére


joey04
titán

Ajánlom hallgasd meg az android portal podcast 32-es adását, ahol Barcza Mártonnal beszélgetnek, aki az Oppo nagykövete volt és többek között ezt a témát is érintik.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) jerry311 válasza joey04 (#47) üzenetére


jerry311
nagyúr

Kimagyarázzák a lekerekített sarkú téglalapot, aminek az arányai kb. adottak, mert ilyen a képernyő aránya?
El sem tudod képzelni, hogy mennyire nem érdekel.

(#49) joey04 válasza jerry311 (#48) üzenetére


joey04
titán

Nem, a másolásról és a kínai mentalitásról beszél. Nagyon érdekes adás, de ahogy gondolod. :R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#50) Potrien


Potrien
senior tag

Én szeretem a kínai telefonokat!
Árban,tudásban nagyon jók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.