Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Ha már ezt így felépítették és megcsinálták akkor jöhet is a film az jobban érdekelne mint a játék :D
Amúgy is úgy tünik mintha egy kész film 1-1 másodpercét vágták volna össze. Trailernek kicsit sokba került ez szerintem, meg amúgy is van elég nagy hype ha ez tényleg csak ennyi akkor pénzkidobás volt :)

[ Szerkesztve ]

(#2) protigodx


protigodx
csendes tag

Hát, én most egy kicsit félek, hogy felfognak jelenteni munkahelyi szexuális zaklatásért, ha valaki meglát... Egy kicsit merev lettem. Kár, hogy a játék ezt nem fogja vissza adni :(

[ Szerkesztve ]

(#3) noPublicFG válasza protigodx (#2) üzenetére


noPublicFG
senior tag

Hogy?

plus ça change, plus c'est la même chose

(#4) protigodx válasza noPublicFG (#3) üzenetére


protigodx
csendes tag

Az akciózást, storyt, stb. Amikor kijöttek róla az első gameplay videók, nekem csak úgy tűnt, mint egy fizetős Warframe... De majd meglátjuk. Bízok benne, hogy végre lesz valami fasza MMOTPS-szerű játék.

(#5) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Egy csatajelenetet 6 felé vágva és itt-ott bedobálva... Hát ez minőségi ZS kategória. :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#6) Zirowe


Zirowe
nagyúr

De most komolyan, ez mi volt?
Értelme nem sok, egymás után bevágott "coolnak" tartott jelenetek tömkelege, történet szempontjából nulla tartalom, mindez úgy vágva, hogy az is epilepsziás rohamot szenved, aki amúgy bírja az ilyet..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#7) Xaels válasza protigodx (#4) üzenetére


Xaels
félisten

MMO-tól a kezdetben elég messze lesz. Max 4 fős csapatokat alkothattok és nem fog rajtatok kívül többszáz ember ott rohangálni az adott területen.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ránézésre jobb lett mint a játék. :)
Amúgy kár, hogy ezt a játékot is downgrade-elték az E3-as verzióhoz képest.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#9) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Vallási hóborttal megspékelt vasember szimulátor. Neil meg a Chappy óta már csak ilyen marketing megrendeléseket kap?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#10) protigodx válasza GodGamer5 (#8) üzenetére


protigodx
csendes tag

Szerintem ezen nem is nagyon kell már meglepődni manapság. A Ubisoft elkezdte a WatchDogs első részénél, -legalábbis az volt az első nagyon szembetűnő - és elindította ezt az egészet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.