Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Elég korrekt lett

Na ha beteszik a B20-at, jöhetnek is hozzám :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) holozis_HUN válasza Graphics (#1) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Na igen, kb redmi note 4 global lenne b20-szal.
Viszont ez szebb is szerintem, mint a note 4 és az előlapi ujjlenyomat olvasó és a dual kamera előny.... Meg az a vaku pozició is nagyon bejön. Kíváncsi leszek valóságban milyen lehet.

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#3) Szabcsizz válasza holozis_HUN (#2) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Pont ezek jutottak eszembe nekem is. A Redmi Note negatívumait javítja ez a készülék.
-ujjlenyomatolvasó
-külső
-kamera
Már csak az akkumulátor kérdéses.

(#4) tibcsi0407 válasza Szabcsizz (#3) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Mi kérdéses benne? Ugyanaz a SoC, 4000 mAh.
Inkább az a kérdéses, hogy erre milyen ROM támogatottság lesz a Flyme-n kívül. Ezen a téren (források kiadása) is változtatnia kellene a Meizu-nak és akkor egy nagyon f@sza közösségi telefont lehetne ebből faragni.

https://utdetailing.hu/

(#5) roli543 válasza Szabcsizz (#3) üzenetére


roli543
őstag

4000 mAh.

Tetszetős, a vaku nagyon tetszik. Erős készülék lesz a középkategóriában.

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#6) Szabcsizz válasza tibcsi0407 (#4) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Semmi, csak nem tudtam mennyi a kapacitás. :D

(#7) holozis_HUN válasza Szabcsizz (#3) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Kamera-t azért még várjuk meg, oké dual, de lehet ez még rosszabb :D

Ha 660-nal jött volna, B20-szal és tuti jobb kamerával, hát, lehet leváltódna a Note 4. De így nem :D

Ja és a támogatottságáról, amit Tibcsi is írt, Redmi Note 4-re rengeteg custom rom ilyenek, vannak, azért ez nagy előny.

Ez a vaku, hihetetlen :D Komolyan 10 percig csak a vakut néztem, nem semmi. Bár egy negatívuma lehet: Túlságosan fent van, így félő, hogy az ember eltakarja fotózásnál.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#8) Soleco válasza holozis_HUN (#7) üzenetére


Soleco
tag

Neked előny, de a felhasználók 99%-a a gyári romot használja :D. :))

(#9) jUUh válasza Soleco (#8) üzenetére


jUUh
addikt

Azért szerintem ez nem igaz, főleg a Meizu, Xiaomi telefonok esetében.

Samsung Galaxy S23+

(#10) tipuka válasza tibcsi0407 (#4) üzenetére


tipuka
addikt

kékben nagyon tetszik :B

(#11) dzsi23


dzsi23
addikt

Remélem, a méreteket leszámítva, az M6 is ilyen lesz. :))

(#12) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Az a kamera egész jó is lehet, ha jól megírják rá az sw-t(nem kicsi a mérete)

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#13) tibcsi0407 válasza Quqesz (#12) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Megírták rá, mégpedig az Arcsoft.

https://utdetailing.hu/

(#14) Graphics válasza jUUh (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Meizu-n hogy használnál mást?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) Kornel válasza holozis_HUN (#7) üzenetére


Kornel
veterán

Pont ugyanezek a preferenciáim.
Legalább egy snapdragon 660, 5,5 col pont jó, de valamivel jobb kamera is elférne: OIS biztos nem kerül egy vagyonba, hogy kispórolják.

(#16) Szabcsizz válasza Kornel (#15) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Biztos nem, de az OIS a csúcsok kiváltsága leginkább.

(#17) D@niel válasza Graphics (#14) üzenetére


D@niel
addikt

xda-n talál rá lehetőséget. az más, hogy ez vagy az a funkció nem biztos, hogy fog működni, de a lehetőség adott.

szerintem az M6N-el ért be igazán ez a széria, nekem M2N után ez lesz a következő gépem.
typeC lehetett volna még.
gsmarena szerint 170E körül lesz a nyitó ára, míg M5N-nek 190 volt, valamint, a meizu word-on 199dollárért már előrendelhető.

egyébként ott elérhető lesz ezüst színben is, de a bemutató után készült videókon is látni silverben.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#18) jUUh válasza Graphics (#14) üzenetére


jUUh
addikt

Mintha XDA-n láttam volna romokat, de ezek szerint nem jól emlékszem... Uppsz. :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#19) monti0222w válasza D@niel (#17) üzenetére


monti0222w
addikt

A képet nézve, úgy látom hogy az lesz benne. :K

(#20) kakuk.tamas válasza Graphics (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A Snapi 625 támogatja a B20-at, szóval nem kizárt a dolog........

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#21) tibcsi0407 válasza kakuk.tamas (#20) üzenetére


tibcsi0407
félisten

A B20 általában véve nem SoC, hanem a rádió modul és antenna kérdése.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#22) batai15


batai15
félisten

Nem néz ki rosszul . A flyme is nagyon jó csak sajnos kevésbe elterjedt mint a miui ithol (inkább jóval ) és máshol is kisebb sokkal a közösség . Ezen dolgozhagtna még a meizu vagy amit a többiek írtak adják ki a forrásokat .
Amúgy jó kis cucc

(#23) scyllarus


scyllarus
veterán

Év végén kinéz egy telóvásárlás, az eddigi jelölt Redmi Note 4/5 mellé bejött ez új esélyesnek. Kékben valami eszméletlen szép, az S625 nekem bőven jó lenne mind teljesítményben, mind fogyasztásban. Az M5-öt is nézegettem, de az 5,5" jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24) Elementh válasza scyllarus (#23) üzenetére


Elementh
aktív tag

Lehet, hogy a Redmi 5 erősebb hw lesz és akkor az időtállóbb szerintem ☺️

(#25) Ryoo válasza batai15 (#22) üzenetére


Ryoo
senior tag

Mi haszna van a nagyobb közösségnek? Meizuknál nem kell mókolni a rendszerrel, nem is olyan egyszerű tudomásom szerint.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#26) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, ez sokkal szebb lett a Pro7-nél, pedig azt nagyon vártam. Ebben nekem is hiányozna a B20, meg a BT kodekek, és ha már lúd, akkor a jobb DAC is. Nyilván ennyi pénzért ezek egy része nem fér bele, de a Pro7 viszont simán csúnya lett (és abban sincs aptX, meg B20...).

batai15: Az, hogy mekkora közösség van, szerintem nem a gyártón múlik, hanem a... közösségen :D

[ Szerkesztve ]

(#27) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Kékben adja!
Ha lesz B20 és jó lesz a kamera is, jöhet másodlagos/tartalék készüléknek.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#28) Quqesz válasza tibcsi0407 (#13) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez biztató!

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#29) monti0222w válasza #16820480 (#26) üzenetére


monti0222w
addikt

Nekem a Pro 7 is tetszik, a szépség amúgy is szubjektív, dacára leszek majd kíváncsi!

(#30) #16820480 válasza monti0222w (#29) üzenetére


#16820480
törölt tag

Maga a telefon nem lenne rossz, de a hátlapi kijelző nagyon nem hiányzik, és hát igazából szebb lehetne a design, ha nem is lenne ott. Meg az üzemidőben és árban is meglátszik ez nyilván, szóval jobban örültem volna, ha nem ezt erőltetik.

(#31) RetepNyaraB


RetepNyaraB
veterán

Csinos. Tesztet neki, amint lehet. B20+jó kamera, megmaradó szimpi árazás (+szabad root+bootloader nyitás) =siker :K

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#32) monti0222w válasza #16820480 (#30) üzenetére


monti0222w
addikt

Úgy tudom nem lesz drágább, az amoled nem egy nagy fogyasztó, de ezt te is tudod, az üzemidőre mit mondjak hisz az X30-t nem is ismerjük mit is tud valójában és gyakorlatban! :K
Nekem meg pont tetszik, hogy valami újabb dologgal jöttek ki, és még jól is néz ki. :D

(#33) tibcsi0407 válasza monti0222w (#32) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Nézd meg itt, hogy mit tud: [link]

https://utdetailing.hu/

(#34) #16820480 válasza monti0222w (#32) üzenetére


#16820480
törölt tag

Meg lehetett volna szebben oldani, mondjuk egy kör alakú hátlapi kijelzővel, és mondjuk sorba tenni a középvonalon a két kamerát és a kijelzőt, az egy korrekt design lett volna. És nem is lehetetlen, mert az okosórákban is van kerek AMOLED panel.

Úgy fogalmazok akkor, hogy az extra kijelző plusz költség a telefon előállításakor. Szóval ha nem teszik bele, akkor olcsóbb lehetett volna, vagy másban erősíthettek volna. Például egy AKM DAC chippel, és akkor rendelném is már meg :))

(#35) monti0222w válasza tibcsi0407 (#33) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi szépen tibcsi, végig is olvastam, kék színben nagyon adja magát a Pro 7. :K

Sheratan: Persze meglehetett volna oldani úgy is, de ők így oldották meg, tudod, nem kötelező megvenni!
Amúgy én sem fogom megvenni, LG mobilra vágyakozok, a quad dac miatt. :K

[ Szerkesztve ]

(#36) #16820480 válasza monti0222w (#35) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem is fogom megvenni :D Mondjuk nem tudom még mit vegyek... Telefonként egy OP5 tetszene, de annak a hangja pont olyan vacak, mint a többi alap Qualcomm DAC-os cuccnak. Szóval vagy átállok valami normális BT megoldásra (talán egy A&K XB10), vagy kell olyan telefon, ami jól szól. LG-re én nem vágyom amúgy. Drága is lesz (nekem), meg nem tölt el bizalommal a több terméken megjelenő bootloop meg szellemképesedő kijelző probléma.

A quad-DAC amúgy csak egy marketing fogás, az is egy sima Sabre chip (9018 volt eddig, most azt hiszem 9028 vagy 9118 lesz talán), annyi a trükk, hogy több csatornát kezel maga a chip, nem csak sztereót, és többször átzavarják a jelet rajta sztereó párokban, aztán ebből átlagolnak a zajszűréshez tisztább jelet. Ha jól emlékszem a leírására. :)
Ettől még lehet jó a hangja nyilván, csak nem arról szól a dolog, hogy 4 DAC van benne (nem is lenne értelme, még a dualnak sincs sok ilyen eszközökben, csak full szimmetrikus jelútnál).

(#37) monti0222w válasza #16820480 (#36) üzenetére


monti0222w
addikt

Értelek, nem is gondoltam 4 dacra, valami hasonlóra tippeltem megoldásként, ennek ellenére a W10-20 volt a legjobb, szebb hangú mobil a piacon. Csak ők nekem már nagyok, a G6 pluszba gondolkodók, az újabb is és talán jön ő is az EU-ba.
Vagy még a Q8 ami jó lenne még, csak arról sincs semmi infó.

(#38) #16820480 válasza monti0222w (#37) üzenetére


#16820480
törölt tag

Akkor már miért nem V30...? Bár nem tudni jön-e, de az nem lesz lényegesen nagyobb a G6-nál. A G6 Plus elvileg csak tárhelyben más a simától, nem?

A quad-DAC dolgot csak azért írtam, mert még régebben volt olyan V10 fan, aki leállt vitázni, hogy mennyivel jobb, mert az quad... :D

[ Szerkesztve ]

(#39) James67


James67
aktív tag

Na feladta a leckét... Eddig úgy gondoltam, hogy ősszel Redmi Note 4-re cserélek, de lehet, hogy ez lesz.... Tetszetős.

Redmi Note 8 4/64

(#40) Bass válasza James67 (#39) üzenetére


Bass
addikt

Xiaomikkal igrn sok a probléma mostanában,kijelző,mikrofon és baromira kopnak. Asszonynak Most meizuja van semmi baja,nem kopik stb stb. Most egy ilyet szeretne az M3s helyett 😀

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#41) monti0222w válasza #16820480 (#38) üzenetére


monti0222w
addikt

Elég nekem az 5.7 col is, így is azért ő a kiszemelt, mert összemértem a RProval és a nagyobb kijelző ellenére nagyon minimálisan nagyobb nála, viszont a G6 keskenyebb, fogásra is jobbnak éreztem. S ennél nagyobbat már nem szeretnék. :N
Gondoltam, vannak ilyen emberek. Az viszont tudod hogy ilyen mobilok érdekelnek engem. :K

[ Szerkesztve ]

(#42) #16820480 válasza monti0222w (#41) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk akár megnézheted a Vivo Xplay5, Xplay5 Plus(?) és Xplay6 telefonokat is, azokban is jó hangrendszer van elvileg.

(#43) monti0222w válasza #16820480 (#42) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönöm. :K

(#44) TTTotya


TTTotya
senior tag

Jó kis középkategóriás ajánlatnak tűnik. A vaku kialakítás is nagyon bejön, a rendszerfrissítéshez való hozzáállás viszont nagyon nem.

[ Szerkesztve ]

(#45) Graphics válasza TTTotya (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi a gond a rendszerfrissítéssel?

7.1.2-essel érkezik, egyedi felülettel

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#46) Helpner válasza Graphics (#45) üzenetére


Helpner
csendes tag

Lehet a Flyme frissítéseire gondolt.(?) M2 Note tulajként az a tapasztalatom, hogy néha elég sokat kell várni egy-egy frissítésre, amik vagy megérik a várakozást vagy nem. (Nekem inkább utóbbi.) Hol az addig működő értesítéseket rontják el, hol az üzemidőt, hol meg működik minden ahogy kell, stb.. Eléggé vegyesek a frissítések.

Eddig filóztam, hogy átnyergelek Xiaomi Redmi Note 4-re (vagy majd Redmi Note 5-re), de az elől lévő ujjlenyomat olvasóval, az mCharge-dzsal, az akksi kapacitásával, a design-nal és b20-szal ez instant vásárlás lesz. Tűkön ülve várom már! :))

Egyébként van valakinek infója, hogy nagyjából mikortól lehet majd kapni a készüléket kis hazánkban? :)

(#47) Ryoo válasza Helpner (#46) üzenetére


Ryoo
senior tag

Ha az M3 note-ból indulok ki, az 2016 áprilisában jelent meg, és júli végén augusztus elején lehetett kapni az eustocknál. Azaz karácsony előtt nem biztos, hogy ideér :( De ne legyen igazam.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#48) cbatesz válasza Ryoo (#47) üzenetére


cbatesz
tag

Karácsonyra is jó lenne, persze ha hamarabb az még jobb :)

(#49) cbatesz válasza cbatesz (#48) üzenetére


cbatesz
tag

Itthon valakinek van már ilyen telója, ha igen honnan érdemes? Köszi

(#50) Draun01 válasza cbatesz (#49) üzenetére


Draun01
tag

Még nincs, eustock nem tudja megkaparintani a B20-as verziót egyelőre, én lehet h 11.11-én beruházok egyre spemallról. Ha van fejlemény írok. Sajna az nem B20-as.

Pixel 6a

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.