Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) stingray


stingray
junior tag

Kár, hogy belpiacos és a support nulla, üde színfolt lenne a kínálatban.

(#2) joey04 válasza stingray (#1) üzenetére


joey04
titán

+1

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) novinyul válasza stingray (#1) üzenetére


novinyul
veterán

Kínai szoftver folyamatos frissítést kap. Sajnos a Global szoftvert hanyagolták, emiatt is esett ki a nemzetközi piacról a Meizu :( Pedig a hardver mindig kiváló volt, zene terén meg szinte csak a Meizu és az LG rakott külön DAC-t a telefonba.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#4) stingray válasza novinyul (#3) üzenetére


stingray
junior tag

Pár éve nyúztam egy ideig egy Meizu Metalt, nagyon szerettem, a Flyme is tetszett.

(#5) novinyul válasza stingray (#4) üzenetére


novinyul
veterán

Jó pár Meizu telefont használtam, de a kedvenceim az MX sorozat, Pro 7, 16th. Sajnálom hogy nem vették komolyan a Global piacot.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Egy 18X-et de gyorsan kérnék.

Nagyon jól néz ki. Kár, hogy nem kompaktabb méretbe hozták ki.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) tbillHUN válasza Graphics (#6) üzenetére


tbillHUN
tag

Én is pont azt néztem.
:C

(#8) GhanBuri Ghan válasza novinyul (#5) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Nálunk is van egy Pro 7 és egy 16th, napi használatban.
Jók lennének a Meizuk ha ráfeküdnének a global piacra, de csak az ezredik vagyok, aki ezt leírja :)
Ha jól látom a hátoldalt, akkor a 18s pro-ban van lézeres távmérő is az OIS mellé, közelre gyorsabban fókuszálhat, mint a másik kettő.

(#9) icp1970 válasza stingray (#1) üzenetére


icp1970
senior tag

Igen.Kár a support -ért.

(#10) sztivo válasza icp1970 (#9) üzenetére


sztivo
őstag

Meg úgy az egész brandért. M6 Note után volt honorom, de 1 hónapon belül vettem egy 16th-t. Hiányzott maga a brand, a flyme rendszer, úgy "en bloc" minden. Nekem a support meg frissítések hiánya annyira nem számított, ami tényleg kritikus lehetett, az ki volt javítva. Most meg itt vagyok tanácstalanul, hogy mi legyen az utód, mert elengedett az alsó ragasztás, az akksi is melegszik töltéskor (szerintem jobban, mint kéne), lehet púpos is már picit, de kompakt méret, amoled kijelző és egy viszonylag jó kamera van benne... A Snapdragon 845 még ma sem egy avas SoC, pláne nem 8 GB RAM társaságában. Szívem szerint egy 16th/16S/16Xs/16T-t vennék, ha nem ismeretlen eladótól kéne vennem a német amazon-ról, vagy nem kéne akkora vámot fizetni Kinából :W

[ Szerkesztve ]

(#11) Graphics válasza sztivo (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem rendelésre van már megoldás, ha tényleg szeretne az ember.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) sztivo válasza Graphics (#11) üzenetére


sztivo
őstag

Pl? :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.