Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mister_X


Mister_X
nagyúr

30$? Jó vastagon fog a ceruza...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#2) KaitouP


KaitouP
veterán

Azért az megint csak bunkóság, hogy elkezdték a játékot last gen platformon is, és akkor ezt az utolsó DLC -t (vélhetően) már nem adják ki rá. Illene normálisan befejezni a játékot.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#3) DrTroglodyte válasza KaitouP (#2) üzenetére


DrTroglodyte
tag

A Bungie-nál nyilván egész pontosan tudják, mennyien játszanak lastgen játékosok Destinyvel, és gondolom úgy jött ki a matek, hogy már nem érdemes fejleszteni rá. :(

(#4) KaitouP válasza DrTroglodyte (#3) üzenetére


KaitouP
veterán

Nem tudom, sajnos nem tudok nyilvános számadatokról sem, azt tudom csak hogy mikor még aktívan játszottam vele a TTK előtt, volt játékos dögivel. És nyilván nem azt kéri az ember hogy fejlesszenek még a prev gen konzolokra, nyilván már kifutottak, de azért mégis, ha elkezdenek rá egy programot készíteni (és hozzáteszem a Destiny prev gen portja is nagyon igényes, jól optimalizált játék lett) akkor nehogymár az utolsó DLC -t nem kapják meg a prev gen játékosok. Én legalábbis ha elkezdek valamit, aztán méltó módon be is fejezem, nem abbahagyom.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#5) benike1999


benike1999
tag

Én úgy tudom megint 50 $ lesz a DLC! De a 30 $ se kevés de viszont mint Destiny fan biztos megveszem

(#6) storm3


storm3
senior tag

Kar hogy nincs PC-re, boxon birtam nagyon.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.