Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Vótmáá

Részemről viszont megvéve, ha lesz WCDMA... Persze drágábban, remélem azért mindenki tudja, hogy nem ennyi lesz az ára :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) tjb007


tjb007
nagyúr

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3) telemundo


telemundo
tag

A belépőszint legjobb vétele lesz. (bár annyira nem is belépó)
:K :))

Kínáé a jövő :)

(#4) Garada válasza Graphics (#1) üzenetére


Garada
őstag

Nem arról volt szó hogy a mai nap érkezik pár nagy bejelentés?

(#5) Bone123


Bone123
HÁZIGAZDA

Köszönjük, kicsit korrigáltunk a híren.

(#6) Graphics válasza Garada (#4) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annyira nem nagy :D , de érdekes lehet a Mi TV

Más.:

Tegyük hozzá, hogy ez a termék itthon nem képes csak 2G-re, tehát minket nem érint, még mielőtt valaki belekezd.

@tjb007: igazad volt

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Mennyire jó ez a soc?

(#8) Graphics válasza szabi__memo (#7) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Totálisan ismeretlen egyelőre, felépítését tekintve szerintem jónak mondható.

Ez az első telefon szinte vele, szóval még érdekes lesz

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) attilav2 válasza Graphics (#8) üzenetére


attilav2
őstag

Lehet hogy csak TD-s hálózatra alkalmas SoC-kat gyártanak. Amúgy mi értelme lenne még egy redmi2-t, csak ezúttal leadcore SoC-al, kidobni a nemzetközi piacra? Szvsz ez megmarad belpiacos cuccnak.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#10) Graphics válasza attilav2 (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Alávágni a konkurenciának :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#11) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

4G (TD-LTE, LTE FDD Cat 4)

(#12) Graphics válasza szabi__memo (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A telefon honlapjat nezd

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#13) szabi__memo válasza Graphics (#12) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hol?

(#14) gerii


gerii
addikt

Na ilyen telefonok kellenének ide is. :K

(#15) kisapi379


kisapi379
csendes tag

Ezt jól összehozták. Kínában vinni fogják mint a cukrot.

Zte Nubia Z5s mini; Xiaomi Mi3; Zte Nubia Z9 max

(#16) szabi__memo válasza kisapi379 (#15) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Hát nem tudom mennyivel jobban mint a tizenpár dollárral drágább társát.

(#17) Graphics válasza szabi__memo (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Xiaomit, nagyon fogjak. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) .Szaki. válasza szabi__memo (#13) üzenetére


.Szaki.
addikt

Itt.

Nem tűnik rossz telefonnak, bár nekem még kicsit idegen a Xiaomi, valahogy nem tudom elképzelni, hogy megkérdezik, hogy milyen telefonom van és én ezt a nevet válaszoljam. Mindenesetre egyre több fórumtárs aláírásában látom a márka különböző termékeit, szóval nagyon rossz nem lehet. Szerintem pár év múlva már én is el fogok rajta gondolkodni. Huawei/Honor párossal viszont már barátkozom egy ideje, egy problémám van csak: Nekem valahogy ezeknek a kínai droidoknak a felülete nem tetszik. Bár igaz, csak tesztekből és videókból láttam, lehet, hogy egy próbánál változna a véleményem. Az LG és a Sony felülete jobban tetszik. Mindenesetre szurkolok a márkának, viszont lehetne több egyediség is a formatervben szerintem.

(#19) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

A 2s jöhetne már belfelé kis hazánkba olcsóért... :U

B.Cs.

(#20) tjb007 válasza szabi__memo (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

Itt: [link]

(#21) Dominó85


Dominó85
veterán

Én már hányok a Xiaomi-tól lassan! Hongmi köntösében kiadnak vagy 6 féle telefont... gratulálok nekik, ők az új "kínai Samsung". Vajon miért nem lepődök meg ezen. :(( :(((

* Péter - 06302461862 *

(#22) Graphics válasza Dominó85 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2 db az a 6 , ne kezdj el túlozni!

Nem értem mi ezzel a probléma.. De sorold fel azt a 6-ot, mielőtt beekézed őket.

Legjobb tudomásom szerint ez Redmi 2-esnek a köntösében van.

Semmi köze a Te Hongmid-hoz ,amiből szintén 2, azaz kettő variáns volt / nem számolom ide az eltérő hálózati kiépítéseket.

Tehát nem jogos ezen kirohanásod most

Szerintem a Redmi 1S és a 2 meg eléggé eltér...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Dominó85 válasza Graphics (#22) üzenetére


Dominó85
veterán

Ami a Lenovo-nál megy, az a Xiaominál nem. Baxnak az aksi üzemidőre, mindenki lollipop-ban gondolkozik, ők még a KK-nál tartanak... Váltogatják a SoC-okat orrba szájba (Leadcore, MTK, Qualcomm, ... Intel? ;] ) és szerintem az, hogy lecsiszolnak egy szögletes telefont kicsit kerekebbre, az nem minősül forradalmi design újításnak.

Mellesleg a február 12-re ígért Hongmi MTK 4.4.4-es droid verzióból eddig egy huszadik verziós 4.4.2 BÉTA valósult meg csupán, míg egy Mi2 vagy Mi2S már Lollipoppal száguld. Csíra, idióta bagázs és nem csak azért mert nekem MTK-s Hongmim van. Ugyanis a Hongmi/Redmi általi lökés nélkül ők bizony nem lennének még a Top5-ben sem! Csak ezt elfelejtették...

* Péter - 06302461862 *

(#24) Biluxzsolt


Biluxzsolt
aktív tag

:(((
Vártam a 2/16-os Redmi 2-tőt erre ez jött. Kicsit csalódott vagyok.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#25) kila25 válasza Dominó85 (#23) üzenetére


kila25
csendes tag

Persze hasonlíts nygodtan össze egy árban belépő szitű modelt egy felső -közép kategóriás p70-el.

De mindjárt megnézem mit ad a lenovo ezen az árszinten....

Ja hogy ezt...

Lenovo A606 1 x 2000mAh Battery
Band 2G: GSM 900/1800MHz
3G: WCDMA 900/1900/2100MHZ
4G: TDD-LTE 2555~2575MHz
FDD-LTE 2100/1800 MHz
Sim Card Single SIM Card Single Standby
Service Provide Unlocked
Style Bar
Color White
Shell Material Plastic

System
OS Android 4.4.2
CPU MT6582m+6290 Cortex A7 Quad Core, 1.3GHz
GPU:Mali-400
ROM 4GB
RAM 512MB

Screen
Display Size 5.0inch
Type TFT, IPS Screen
Resolution 854×480pixels :Y

(#26) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Az a SoC se túl időtállónak, se elég erősnek nem tűnik, főleg HD mellett.

Nem a lényeg a fontos.

(#27) zombinyul válasza kila25 (#25) üzenetére


zombinyul
addikt

Ezt meg olvasni is faj. 5" ilyen felbontással, 4GB rom, fel GB ram. Szörnyű.

[ Szerkesztve ]

Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

(#28) Z10N válasza Graphics (#6) üzenetére


Z10N
veterán

Lesz MiTV3? Amugy a Xiaomi az utobbi idoben nagyon raallt a kiegeszitok gyartasara. Kerdes, hogy sajat fejlesztes vagy oem. Latszik, hogy a terjeszkedes utemszeruen halad.

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#29) hemaka


hemaka
nagyúr

Elegge ismeretlen ez a soc, bar kivancsian varom, hogy mit tud majd.

(#30) Graphics válasza Dominó85 (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Konkurenseknel tobbet kinalnak... Szoval lehet sokat foglalkoznak kiegeszitokkel es elmegy a K+F masra, de egyelore a szamok oket igazoljak..

Nullabol top5-be kerulni nekik sikerult / oke pl a Lenovonak is

@kila25: az A606 kinai verzioja tenyleg annyit tud, de a hazai mar mas teszta, de tobb dolog miatt sem konkurensek.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) DemonDani válasza szabi__memo (#7) üzenetére


DemonDani
addikt

Papíron gyorsabb, a processzor és az IGP szempontjából is, mint az eredetileg alkalmazott S410.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#32) szabi__memo válasza tjb007 (#20) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Wikipedian meg az van a proci leirasnal amit irtam. Mondjuk tény, hogy nem mérvadó..

DemonDani: köszi szépen!

[ Szerkesztve ]

(#33) DemonDani válasza szabi__memo (#32) üzenetére


DemonDani
addikt

Mjuk kicsit talán túloztam a cpu kapcsán, mert hát ez a régi A7 meg, az S410 meg az uj A53, de ha nem is minden esetben, valszeg sokszor ez lenne a gyorsabb. Funkciójukat tekintve ugyanolyan magokról van szó.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#34) Dhampir válasza Graphics (#1) üzenetére


Dhampir
félisten

Lesz az 38.000 Ft is. :K

(#35) Don't Panic válasza Dhampir (#34) üzenetére


Don't Panic
senior tag

23.000HUF ért venném én is!

(#36) Graphics válasza Don't Panic (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mire mennel vele 2G-n? :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) Dominó85 válasza kila25 (#25) üzenetére


Dominó85
veterán

Ügyes vagy, itt rohadtul nem az árról volt szó te észlény... Hanem arról, hogy Azonos piaci részesedés mellett kinek milyen a termékpalettája és hogy mennyire foglalkozik a vevőivel, akiknek a sikereit köszönheti. A Xiaomi valamennyi telefonja árban korrekt a kategóriájának megfelelően, viszont a kijelző mérete egyenes arányosságban van az aksi méretével, ergo a kijelzőidővel és a benne lévő SoC-val is. Azaz a béke segge alatt 2-vel. Ugyanis szép-szép a Note 3000-3100-as aksija, csak éppen 5,5"-os IPS kijelzőt kell kajáltatnia. Míg egy 4,7-es Redmi (1, 1S, 2) esetében erre már csak egy 2000-2200-as aksi van jelen. Addig a Lenovonak vannak olyan telefonjai is, amik üzemidőben nagyot domborítanak és jelenleg valamennyi árkategóriában van ilyen telójuk. Alsó/középben ott van a kicsit nyugdíjas P780, na meg az S660 és S860 is. A felső/közép kat-ban a P70, majd később a P1 és P1 Pro. És ha a Lenovo ígéretet tesz arra, hogy lesz Nyalóka a telefonjára, akkor az nem szopóroller, mint a Xiaominál, ahol kibökik az ember szemét egy béta 4.4-vel 2 hónap késéssel és ki tudja lesz-e valaha stabil 4.4 rá. Elbacarintja a Xiaomi a Nyalókás rendszer idejében az időt egy KitKat csoki hegesztésével. Holott az MTK már 2014. I. negyedév végén kiadta a Xiaominak a kernel forrását. Ha megtalálom az ezt igazoló linket, akkor talán kinyílik pár ember csipás szeme. :R

* Péter - 06302461862 *

(#38) kezdő válasza Dominó85 (#37) üzenetére


kezdő
senior tag

Mondjuk pont a MIUI-nál tök mindegy, hogy milyen Android verzió van a motorháztető alatt...
De hát mindegy, vannak akiknek soha semmi nem elég, és a telefon tulajdonságai menüpont alatt olvasható néhány számjegyre gerjednek.

(#39) Dominó85 válasza kezdő (#38) üzenetére


Dominó85
veterán

Azért az OS sem hiába fejlődik, talán nekem nem csak pár számot jelent. És kösz, de nem gerjedek rájuk. :N
De használj egy 2.2-es Froyot, majd egy ICS 4.0-át, aztán egy LP 5.1-et. A 4.4-et nem hiába hagytam ki...

* Péter - 06302461862 *

(#40) szabi__memo válasza DemonDani (#33) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

(#41) ÁrPi2 válasza DemonDani (#31) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

"Papíron gyorsabb"

Meg az antutuban is ( jó...elnézést kérek hogy antutu :B :) ) azt írja a gizmochina hogy

"When the Redmi 2A ws tested,It ran into 23351 points , and in our previous tests , Redmi 2 hardly crossed 20,000."

(#42) DemonDani válasza ÁrPi2 (#41) üzenetére


DemonDani
addikt

Most már könnyű :P

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.