Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Narasim


Narasim
aktív tag

na ezért nem kell az ilyen baromi drága játékszereket rögtön megvenni. mert ennyi pénzért sem lehet elvárni, hogy ilyen nagynevű cégek normálisan tesztelve adják ki a világmegváltó holmijaikat! :(

szerintem ez nagyon gáz. pláne, hogy ha megkívánok valami ilyesmit, akkor össze szoktam rá gyüjteni és megveszem.

[ Szerkesztve ]

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#2) beteg


beteg
őstag

A legnagyobb hibája a túlárazottsága. Azt is javíthatnák már!

Csak futni kell!

(#3) Thusor válasza Narasim (#1) üzenetére


Thusor
őstag

Chuwi vi10 ugyanezen bajokkal küszködik. Képtelen elmenni alvó módba. Ahogy lehajtom azonnal visszakapcsol. Ez azért idegesítő mert folyamosan ki kell teljesen kapcsolni hogy eltehessem a táskába vagy mondjuk kézben szaladgáljak vele egyik irodából a másikba és nagyon melegszik eközben. Szóval ez a legtöbb Inteles tabletre elmondható...azt mondják, hogy az intel video driver a ludas a dologban de már hónapok óta nem találnak rá megoldást.

AOC Q3277PQU monitor / HP Workstation z600 / Synology DS1618+ / Synology DS218+ / DELL PowerEdge T20 / Xbox Series X / Apple MacBook Air (M1)

(#4) Trava


Trava
tag

Kár, hogy nem bírok ilyen gépet venni mert akkor most örülhetnék ennek a hírnek. :D

(#5) Amacs válasza Trava (#4) üzenetére


Amacs
aktív tag

Én elfogadnék egy ilyet bugosan is, és a javítást sem igényelném hozzá :D

(#6) tlac


tlac
nagyúr

a többi win10-es tabletre nem fog jönni valamilyen általános javítás?
a connected standby egyrészt csak nagy ritkán működik, másrészt zabálja az akkut

(#7) UnSkilleD válasza Thusor (#3) üzenetére


UnSkilleD
senior tag

a hibernálás miért nem jó?

@tlac:
ha az intel szíveskedik javítani a drivereket

[ Szerkesztve ]

"Az internet olyan, mint az MTV: annak idején az MTV nagyon trendi volt, aztán hirtelen elavult” - Prince

(#8) zka67 válasza Narasim (#1) üzenetére


zka67
őstag

Én nem emlékszem, hogy régen a ZX Spectrumhoz vagy a C64-hez adtak volna ki frissítést :)

(#9) #93794560 válasza zka67 (#8) üzenetére


#93794560
törölt tag

A C64-hez és a ZX-Spectrumhoz "hardveres frissítést" adtak ki. Mindkét gépből kiadtak olyan változatokat, amikben ugyanazt a funkciót elektronikusan másképp, más felépítésű áramkörökkel oldották meg. A klasszikus 48K ZX-Spectrumból is volt három, vagy négy issue kiadás. Ezek általában csak a melegedésre, és néhány áramkör működésére, energiaellátására voltak hatással. A későbbiek magasabb integráltsági fokkal rendelkeztek. Amit a régebbi kiadásban kiegészítő áramkörökkel oldottak meg, az újakban már egy apró chip végzett el.

(#10) Narasim válasza zka67 (#8) üzenetére


Narasim
aktív tag

én pedig emlékszem, hogy adtak :K
nekem még az a verzió volt, aminek nem volt lelapítva a hátsó része! a floppyból pedig már az újabb, 1541-II volt!

és nem volt driver gondja :)

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.