Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon baráti :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) twollah1976


twollah1976
őstag

Annyira nem veszes.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#3) leviske


leviske
veterán

75GB :Y

(#4) EnterR válasza leviske (#3) üzenetére


EnterR
veterán

Legyen 75, de a további hardverigény kompenzál. :K

PSN ID: marquuard

(#5) petison válasza leviske (#3) üzenetére


petison
tag

Ja nekem is ezen akadt fenn a szemem.
Nem piskóta.

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#6) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na ezt hívom én baráti gépigénynek, nem ilyen Control féle minimum gépigényeket RX 580-al! :C

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) Daelion


Daelion
őstag

Csak így is legyen mert ez tényleg nem néz ki vészesnek.

Meg jó is lenne ha a mostani rendszeren elfutna számomra értelmesen mert akkor el tudom halasztani a vid kari vásárlást későbbre mert egy ideig biztos nem fogok semmi mást játszani. :K

(#8) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

jó látni az AMD termékeket kiemelve egy húzócímnél.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#9) Rimuru


Rimuru
veterán

Remelem a Linux csak veletlenul maradt ki a listabol, az elso resz kivetelevel a tobbi megy.

Vigyázat, csalok!

(#10) Diopapa válasza Rimuru (#9) üzenetére


Diopapa
addikt

Van Linuxra Epic Store?

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#11) Rimuru válasza Diopapa (#10) üzenetére


Rimuru
veterán

Nem lesz Steamen? :Y Eddig erdekelt a dolog...

Vigyázat, csalok!

(#12) Kokzor


Kokzor
aktív tag

A 75GB valószínűleg lesz több is. Majd jönnek a patchek, extra tartalmak.

(#13) Wesder válasza petison (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Röpködnek a 100+GB-s jàtékok, és 75GB-on csodàlkoztok? A BL2 is 45-50GB.

colomb2
De lesz, csak Àprilisban.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) Rimuru válasza Wesder (#13) üzenetére


Rimuru
veterán

Akkor majd pár év múlva játszok ezzel (pre sequel sotry módot is múlt héten játszottam végig elsőnek).

Vigyázat, csalok!

(#15) Zer0Code válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


Zer0Code
lelkes újonc

a Control fényévekkel szebb is, mondhatni 2019-es grafika, nem 2012-es... :U

(#16) Wesder válasza Zer0Code (#15) üzenetére


Wesder
félisten

Szebb mint a BL2. Egy Cellshaded grafikàt hogy tuningolsz? Ez direkt ilyen... Nem értem a problémàdat.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#17) Daelion válasza Wesder (#16) üzenetére


Daelion
őstag

Rendesen nem is Cel shaded a BL csak mindenki annak mondja mert arra hajaz a kinézet.

Nagy részét rajzolták a dolgoknak nem csak rávágtak egy filtert mint a legtöbb cel shaded játék.
Ezt még BL 1 idejében magyarázta el a Gearbox.

Szerintem is jobban néz ki a játék mint az előző részek,nem is értem akik ezt nem veszik észre. :F
Unreal 4-be azért szebbek a fények/árnyékok,stb.

Ennek a játéknak simán elég ez a grafika,csak fusson is normálisan. :)

[ Szerkesztve ]

(#18) Wesder válasza Daelion (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Úgy tudom, hogy a BL1 nem ilyennek készült, csak késöbb döntöttek erről a rajzos grafikàròl.
Szerintem jobb is hogy ilyen lett.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) Daelion válasza Wesder (#18) üzenetére


Daelion
őstag

Jól is tudod,nekem még meg is vannak gépen lementve azok a videók ahol nem volt 'rajzos' hanem nyers Unreal 3 kinézete volt.

Szerintem is jobb így,eleinte nem rajongtam érte de most már el sem tudom képzelni a BL játékokat ha nem így nézne ki. :K

(#20) petison válasza Wesder (#13) üzenetére


petison
tag

Hát nekem furcsa az biztos. 10 év után kb. 1 hónapja újítottam a gépet, egyébként is ritkán játszom, nekem az Apex Legends 22GB-ja is sokkoló volt :D .

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#21) Hopkins95 válasza petison (#20) üzenetére


Hopkins95
addikt

Furcsa? :D Én nemrég töltöttem le a Ghost Reacon Wildlandset, az is 70 giga körül van, ráadásul kétszer kellett letöltenem, mert az Uplay kérte újra felrakni. Most képzelheted, hogy a 8 Megás netemmel mennyire örültem neki. :U Egész éjjel töltöttem, a így is csak másnap estére lett meg.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22) r92king


r92king
tag

petison, Hopkins95:
Akkor az újabb Codokat messze kerüljétek nekem 117 GB-t foglal a BO4 :DDD

[ Szerkesztve ]

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#23) Kampó válasza Wesder (#16) üzenetére


Kampó
senior tag

Élesebb kidolgozottabb rajzolt textúrák mondjuk... Semmi bajom a Borderlands szériával nem azért írom, de lehet csiszolni finomitani a Cel shaded -en is.. Nyilván az Alap grafikai engine beleszólhat az effektekbe stb de a rajzokon sok múlik .

AMD volt AMD van AMD lesz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.