Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Bazsesz


Bazsesz
őstag

(#1) alkatraz3000: Lesz, csak össze kell szedni :)

(#2) SwissBread, (#3) Blindmouse: Persze, hogy szomorú, tudom, hogy nem jut el azokhoz, akiknek írtam, csak úgy megírtam...

(#4) Sotho: Ó, engem nem frusztrál jó ideje az ilyesmi, csak ki kell adni a karácsonyi fáradtságot. :)

(#5) shteer: Danke :D

(#6) bodrik11: igen, alapvetően ez lenne a társadalmi norma, hogy ha nem is mikor belépek, hanem mikor sorra kerülök köszönök. Alapvető dolog lenne az is, hogy a termék nem lesz, hanem kérek, De ebben a régióban nem szokás kérni (lesz egy sör vs. kérek egy sört). De hát ez van, ezt kell szeretni :)

Szerk:

(#8) szalontai: Meglepődnél pedig. Január 4-én leltároztam, ezt egy A3-as lapra kb. 15 centis betűmérettel kiírtam az ajtóra, hogy leltár miatt zárva (nem akarok hazudni, kb. 20 méterről lazán el tudtam olvasni). És tépkedték az ajtót ezerrel, meg kopogtak. A 3 perccel zárás előtt meg olyan dolog, hogy ha zárás után max 1-2 perccel tudom zárni a gépet, akkor minden rossz szájíz nélkül megteszem. Ha tegyük fel 18-ig vagyok nyitva, akkor ha bejön az ember 17:59-kor fénymásolni egy oldalt, akkor megteszem, mert meg kell tennem ,emrt ezért fizetnek. De ha bejön és 500 oldalt akar másolni, akkor se zavarom el a 'csába, hanem tudtára adom, hogy maximum holnapra tudom fénymásolni. :)

[ Szerkesztve ]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.