Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Most a Battlefield 1943-nál nem úgy volt, hogy csak digitálisan lesz terjesztve PC-n is? :U

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#2) olanor


olanor
tag

Na végre... :D

Annyira nem is vészes ez a gépigény. :C

(#3) Vistaboy válasza Abu85 (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Passzolok, a forrásoldalon így írták, ahogy én is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#4) LackoMester


LackoMester
addikt

aha,én is úgy emlékszem,h.csak digitális terjesztés lesz,no de ez legyen a legnyagyobb baj :DDD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#5) pzstm


pzstm
titán

Szuper...max majd nem húzom csontig fel a részletességet, de a játékélmény meglegyen :K :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#6) doddy


doddy
tag

ahhoz képest, hogy milyen a grafikája szerintem nem nagy a gépigénye.

Hozzáteszem nekem sincs erőművem, és én nagyobb gépigényre számítottam.

Szóval kellemesen csalódtam csak :P

www.greencoating.eu - Festék és csiszolástechnika Egyedi bevonatrendszer kidolgozás, gyártás akár 5-10-15-20 év garanciával.

(#7) feka007


feka007
nagyúr

Az 1943 nem nagyon érdekel, úgyse hozza az 1942 szintjét. A BC2 viszont annál inkább :C Jó hogy nem adtam el nyáron a Q6600-at, egyre több játék használja ki a 4 magot.

(#8) Susana


Susana
tag

Szerintem +2Gb simán ráfér még az MW2 is kellet. Aki meg dx11 akar annak úgyis erőmű kell. A négy magos proci nekem egy kicsit reklámfogásnak tűnik pl egy erös 2magos nem birná el?! vagy egy 3magos?!
Én a multi részét várom már mivel elég sokat BF2. A videok alapján elég megnyerő nem úgy mint a MW2.

(#9) Bocaa


Bocaa
senior tag

ha az ajánlott gépigény az 1280*1024 maxot jelenti akkor megvan a crysis utódja :Y

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#10) 용 Bob


용 Bob
senior tag

Elvileg mindenben jó vagyok, csak az a fránya -2 mag. Kíváncsi vagyok mennyit fog jelenteni..

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#11) Sz.Miki


Sz.Miki
őstag

És akkor ezek a játékok tényleg négy magra íródtak?? mert eddig nem nagyon találkoztam játékkal ami kihajtotta volna valósan a 4 magot.

Félek, hogy ez is csak marketing duma, hogy vegyék az emberek a 4 magos procikat.

[ Szerkesztve ]

(#12) Sz.Miki válasza 용 Bob (#10) üzenetére


Sz.Miki
őstag

Én pl 1920X1200-Ban játszom mindent még azokat a játékokat is amik állítólag 4magot kérnek.... és max felbontáson simán futnak. E8500 és HD5870-el. Nem hinném, hogy a bfnél más lenne majd a helyzet.

Tényleg repülőgép nem lesz benne, csak helikopter?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.