Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) SenorGrande válasza Találtgyerek (#49) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Akkor már mindegy, dobd fel valahova, mi is hagy nézzük meg. . . :DDD

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#52) iMaverick válasza Találtgyerek (#49) üzenetére


iMaverick
addikt

:R

Na nálam is max a családi fotókat nézegethetik... Baromira kíváncsi lehetnek az EA-s fiúk-lányok arra, ahogy hatodmagammal bográcsolunk a kertben aztán betoljuk a jó zsíros pörköltet. Lehet, hogy pár EA-s dolgozó már a látványtól szívinfarktust fog kapni! Nesze neked bio táplálkozás... ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#53) M3Ny3'T válasza Találtgyerek (#49) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

Adminoknak: Már nagyon nagy igény van a Like gombra! :DDD

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#54) iMaverick


iMaverick
addikt

Most nem azért, de tegnap direkt kiléptem játék alatt az Origin-ból és nem is volt baj addig, amíg nem akartam egy másik partiba join-olni... Abban a pillanatban felugrott az Origin megint, hogy be kell jelentkezni... Szóval ha nem használja a játékos ezt a letölthető patch-et, akkor futnia kell a háttérben az Origin-nak!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#55) Találtgyerek válasza SenorGrande (#51) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Hát az Ő képeit nem dobhatom fel,nem nézné jó szemmel.Viszont ha kell rólam azt szívesen küldök. :DDD

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#56) SenorGrande válasza Találtgyerek (#55) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Köszönöm szépen, ezt a remek lehetőséget most kihagynám. . . :D

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#57) Találtgyerek válasza SenorGrande (#56) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nem tudod mit hagysz ki. :P No,de ne offoljuk szét.

06-3o/9759I39

(#58) Isee válasza Találtgyerek (#57) üzenetére


Isee
senior tag

Pedig ha tudnátok milyen jó BF3-mal játszani egy szál gatyában a távfűtés mellett :DDD
Ha van ilyen fotód, szívesen meglesem, szigorúan együttérzési érdekkel ;]

No, de hogy on is legyen:
Az azért mekkora már, hogy gamelsz meg minden, és az ea kapja a "mellékelt" adatokat, a többmillió usertől. Lehet van egy ilyen külön bf3 szerver, ahol lehet likeolni az enemy egyéni képeit...stb :DDD

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#59) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Valaki ki merte próbálni ,hogy mi történik ha használja azt a bizonyos 911 csomagot egy eredeti gyári példányon?

Ugrik a licence? Vagy csak visszamásolod az eredeti exe-t és ennyi?

Amúgy ebből az Origin dologból kint sok TV lehozott egy egy hírt...pl Német RTL, ZDF..stb stb .

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.