Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gergosz2


Gergosz2
veterán

ez hack csak eredeti játékkal működik. Kicsit félreérthető a cím.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#2) anulu válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


anulu
félisten

igen, kicsit hiányos a cikk ebből a szempontból. az EA meg sz*pjon lovat az Origin spyware-e miatt. ugyanis sokminden más miatt kémkedésre is tökéletesen alkalmas.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) hommeros válasza Gergosz2 (#1) üzenetére


hommeros
őstag

A srác ezt írja a cikkben:
"akik nem vették meg a játékot,"

Akkor most eredeti kell hozzá vagy sem?

[ Szerkesztve ]

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) Sonja


Sonja
veterán

Eredeti kell, mert kell hozzá a battlelog is! Ez csak az origin működését iktatja ki, tehát eredeti játék kell hozzá! :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#5) #10949376 válasza hommeros (#3) üzenetére


#10949376
törölt tag

Mert amatőr ,és nem néz utána a dolgoknak.

(#6) djculture


djculture
félisten

Na alakul ez a végén csak megveszem majd:D Origin hülyeség az biztos hogy nállam kizárva

(#7) hommeros válasza #10949376 (#5) üzenetére


hommeros
őstag

Aki nem dolgozik, csak az nem hibázik. ;)

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8) iMaverick


iMaverick
addikt

Én használom az Origin-t... Nem hinném, hogy azokkal a cuccokkal, amik a gépemen vannak, tudnának mit kezdeni az EA-sok... Már ha igaz ez a spyware téma...

Ha már ennyire izgul mindenki ezen a témán: már többször felmerült, hogy a winfos is küldözget haza mindenféle infót... Ezen miért nem rugózunk ismét egy sort? Vagy feldobhatnám a böngészők által tárolt cookie-kat, amik aztán szépen a weblapok tulajdonosaihoz vándorolnak... Vagy ott van a Steam...

Félre ne értesen bárki is, nem védeni akarom az EA-t!!!

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#9) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Pont most töltöm originről, tegnap vettem meg, és akkor azt mondjátok hogy kibelezi a gépemet az EA? nem is hallottam még erről, de ennek nem igazán örülnék...

egyébként aki megkerüli az origit ennek segítségével, azt nem bannolhatják?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#10) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog (1)

Nyaljon sót az EA az f*s Originje miatt.....

All→M8

(#11) Neks


Neks
tag

Hol lehet letölteni? :DDD

(#12) iMaverick válasza enginev3.0 (#9) üzenetére


iMaverick
addikt

kibelezi a gépemet az EA

Nem-nem! Annyiról szól a fáma, hogy "kémkedik" utánad a progi...

Mellesleg: nagyon egyszerű a megoldás: amikor nem kell, akkor ki kell lőni az Origin-t... Csak addig fusson, amíg játszol a BF3-mal...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#13) anulu válasza iMaverick (#8) üzenetére


anulu
félisten

a Win "hazaküldözgetése" már többszörösen más topicokban ki lett vesézve, valamint pl az update-tel kapcsolatos szakmai fórumokon utána lehet nézni mi és hogyan működik. itt viszont a fő dolog az volt, ami miatt kirobbant a dolog, h ezeket az adatokat, amiket az origin elküld a felh tudta és hozzájárulása nélkül átadhatják 3rd party cégeknek. ezt valóban módosították, de tényleg érdemes az origin és a steam kliens futása közben elindítani egy proc explorert. érdekes dolgokra derül fény.

lehet rám köpködni, de amit megvettem origin-en, azoknak a warez változatával játszom. kifizettem, csöndben maradhat mindenki, de ilyen spyware-t nem tűrök meg a gépemen. multi max BF3-nál érdekelne, de VGA-m nincs alá. ha lenne, akkor is eredeti példány, origint megkerülve.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) L_ajos


L_ajos
őstag

há én egyenlőre akkor se töltöm le ( még ).

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#15) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Nahh télleg nem ártana modositani a cikken, pl. a cím és mehet bele ez a kép.

Csak EREDETI jatekhoz.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#16) sTERNI


sTERNI
senior tag

Egy talicska aprómajmot nekik.. :)
Már töltöm is lefele.. már csak a battlelog-al kellene kezdeni valamit.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#17) wwenigma válasza sTERNI (#16) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Remeljuk a PB nem kezd el szűrni erre.... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#18) anulu válasza wwenigma (#15) üzenetére


anulu
félisten

nem kevés szarkazmus van ebben az nfo-ban :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#19) Wasp_HUN


Wasp_HUN
tag

Mielőtt mindenki nekiállna kicserélni a 'bf3.exe' fájlt a törtre, szólok, hogy az a program szándékos módosításának minősül és mint ilyet, kitiltással díjazzák... sajnos.

Senior Wasp - 1st Legion/HUN Reloaded [RAX]

(#20) L_ajos válasza Wasp_HUN (#19) üzenetére


L_ajos
őstag

Ezért is várok. Majd ha jön hivatalos megerősítés, akkor. :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#21) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Akkor szorgos kis program ez az Origin ;]

(#22) hibavissza válasza Wasp_HUN (#19) üzenetére


hibavissza
veterán

de ha nem kutakszik a gépen honnan tudja? :DDD
a "s.opjon lovat az EA" szerintem is megfelelő eljárás lenne

anulu:erre céloztam finoman. bármit. tehát bármit megtehetnek a géped adataival. hülye aki azt hiszi nem teszik.

[ Szerkesztve ]

(#23) anulu válasza hibavissza (#22) üzenetére


anulu
félisten

indításnál a server kér egy CRC32 vagy MD5 hash-t a bf3.exe-től. pl

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#24) aram01


aram01
nagyúr

kezdődik a keverés :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#25) Mukorka


Mukorka
addikt

A legnagyobb baj hogy az Origintől fagy le a játék is. Egyébként nem sok vizet zavar

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#26) po1son


po1son
addikt

szerintem butaság ezt letölteni és használni...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#27) Mukorka válasza po1son (#26) üzenetére


Mukorka
addikt

Szerintem is. Jelenleg csak arra kell az origin hogy javíttassam a játékot...mert úgy nem fagy le de amúgy leves a program

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#28) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Eredeti játékkal működik és a B.logot is kell használni alatta?
Majd jön egy B.blog vagy PB update azt nem tudnak játszani a játékkal ;]
Mert ugye elvileg kell hozzá origin.

Én nem védeni akarom az EA-t, mert nem színpatikus kiadó (az a Valve és a Blizzard), de a google, facebook, iwiw...stb, több adatot gyűjthet rólunk, mint gondolnánk...

[ Szerkesztve ]

(#29) aram01 válasza ProEvoFan (#28) üzenetére


aram01
nagyúr

kicsit zavaros az egész,nem?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#30) Mukorka válasza ProEvoFan (#28) üzenetére


Mukorka
addikt

Ez csak elhiteti a bl-lel hogy megy az origin. Pb meg nem ahhoz van kötve. Ettől még frissítéssel orvosolható a hiba :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#31) M3Ny3'T válasza wwenigma (#15) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

"EA Trojan - It's in the game...ehm...It was in the game!"
Lol... :C
Ha a PB nem vág ki emiatt senkit, vagy a BattleLOG, akkor szerintem igen sokan fogják ezt használni. :K
Várjuk a tapasztalatokat a banokról. :DDD

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#32) ProEvoFan válasza Mukorka (#30) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem vágom a témát, de bármelyik frissítésbe beletehetnek egy olyan progit, ami ellenőriz valamit...vagy tudom is én.Biztos megvannak a módszerek.

(#33) aram01 válasza Mukorka (#30) üzenetére


aram01
nagyúr

szerinted hányszor fog így "összeakadni?"

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#34) Mukorka válasza aram01 (#33) üzenetére


Mukorka
addikt

Nem tudom. Nem érdemes foglalkozni ezzel, origin békés spyware :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#35) aram01 válasza Mukorka (#34) üzenetére


aram01
nagyúr

békés spyware szerintem ezt a két szót így együtt még soha nem hallottam :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36) Vistaboy válasza #10949376 (#5) üzenetére


Vistaboy
veterán

Nem, kifejezetten azért írok ilyeneket, hogy a hozzád hasonlók tudjanak kötekedni. :(((

Kijavítottam a cikket, köszi az észrevételt azoknak, akik ezt kulturáltabb formában adták tudtomra. További kellemes napot.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#37) anulu válasza Vistaboy (#36) üzenetére


anulu
félisten

hagyd. szerintem életében nem írt még hírt / cikket

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#38) aram01 válasza Vistaboy (#36) üzenetére


aram01
nagyúr

banánt neki ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#39) Xaels


Xaels
félisten

"A fent elhangzottakkal ellentétben a cracker csoport által mellékelt információban az áll, hogy ezt a verziót azoknak szánják, akik megvásárolták a Battlefield 3-at, de nem akarnak egy trójai kémprogramot (Origin) telepíteni a gépükre." - Igen pontosan ez áll az NFO-ban, viszont ha nem telepíti a szerencsétlen játékos az Origin-t akkor milyen módon telepíti/aktiválja a BF3-at? Sehogy. Na meg ha sikerül is neki valami úton-módon, amíg az Origin account-on nem aktiválnak egy eredeti BF3-at addig nem kapcsolja hozzá a BattleLog rendszert és anélkül is a hajára kenheti a játékot...

Ha meg valaki kicseréli az .exe-t és kapja a Guid Ban-t teljesen mindegy, hogy a PB-től vagy az EA-től magától, az magára vessen.

A másik téma, hogy minket egyszerű fórumozokat állandóan csesztetnek a modik Warez téma miatt ez a cikk meg még is kikerülhet és Warezra buzdíthat?!

És nem védem az Origin-t vagy az EA-t. Leszarom magas ívről mit akarnak rólam tudni. Nincs vaj a fülem mögött, nincs mitől félnem.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#40) iMaverick válasza Xaels (#39) üzenetére


iMaverick
addikt

Nem igazán látom, hol van ebben a warezolás? Eleve a jogtiszta, eredeti játék megléte feltétel ehhez a cucchoz... Az ok, hogy egy harmadik fél által módosított verziót használsz (ezt lehet tiltja az eula), de volt már az idők során jónéhány olyan program, amihez használtunk ilyesmit, akkor az mind warezolás volt? (Gondolok itt pl. a NoDVD patch-ekre., stb.)

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#41) ígyvanferi válasza Sonja (#4) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ez csak nekem volt teljesen magától értetődő?

(#42) hommeros válasza Xaels (#39) üzenetére


hommeros
őstag

Csak nem arra utalsz, hogy képmutatás van a warez témával kapcsolatban? :D

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#43) anulu válasza hommeros (#42) üzenetére


anulu
félisten

Magyarországon? ááá, dehogy. csak annyira, mint a "felnőtt tartalommal" kapcsolatban

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#44) mcmike válasza iMaverick (#40) üzenetére


mcmike
őstag

Ebből a megközelítésből Cheat-eket is nyugodtan lehetne használni, mert megvette az eredeti játékot a delikvens, csak éppen használt mellette harmadik fél által módosított file-okat is... :D

Abban viszont teljes mértékben igazad van, hogy az ijen jellegű kérdéseket alapvetően az EULA válaszolja meg. Csakhogy próbálj meg eligazodni abban... ;]

Szvsz az EA úgyis azt csinál majd amit akar...ennyi a rövid történet...
Én biztos nem lennék az elsők között akik kipróbálják... ;)

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#45) hommeros


hommeros
őstag

Kipróbáltam a cuccot, működik hibátlanul. Viszont a balttlelog és az Origin közötti használati eltérést biztosan látni fogják.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#46) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Csak saját felelősségre! ;]

(#47) djculture válasza iMaverick (#8) üzenetére


djculture
félisten

Ja végülis ha nem tárolsz fent semmi személyest amit nem szeretnél pl a neten fenntlátni akkor oké.

Xaels
Semmi köze ennek a warezhöz ez a gépedben való kutakodást üti ki ennyi..Egyáltalán nem is értem hogy lehet ilyet engedni egy kiló europai jogszabályt is sért.Simán adatokat lophatnak vele ha módosítják,kutya se ellenőrzi.

[ Szerkesztve ]

(#48) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Én még beta alatt úgy játszottam (kiváncsi voltam) hogy origint bezártam és minden ment tovább.

[ Szerkesztve ]

(#49) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Lehet már végig nézték barátnőm nudis képeit? :))

06-3o/9759I39

(#50) Kakaduku válasza Találtgyerek (#49) üzenetére


Kakaduku
senior tag

:C :K :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.