Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) aram01


aram01
nagyúr

Megérdemlik a dicsőséget :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#2) 7600 GS


7600 GS
addikt

Teljesen megérdemelt, szerintem az évtized multis FPS-e lett. Ahogy kinéz és ahogy optimalizálták az minden dicséretet megérdemel. És ezzel nemcsak 1-2 hónapig vagyok el, hanem több évig (ez köszönhető az ingyen DLC-knek is, mert előrendeltem). :K

Egy szó mint száz: HAJRÁ BF3!

(#3) Xirtam


Xirtam
veterán

:R

(#4) Gameghost


Gameghost
csendes tag

Remélem ez is lesz IOS-ra :C :C :C :C

Battlefield P4F 4ever

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kíváncsi leszek az MW3-ra :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) SzlobiG válasza Sirandrish (#5) üzenetére


SzlobiG
félisten

PC-n biztos nem fog annyi elkelni mint BF-ból, de konzol miatt lefogja nyomni eladásokba.

(#7) Sirandrish válasza SzlobiG (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt lehet tudni hogy az itt említett 5M-ből mennyi a PC verzió?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

A single nem lett rossz, csak baromi rövid, de a multi az mindent visz. A legjobb grafika mellett a legjobban optimalizált játék, szóval minden dicséret megilleti a DICE csapatát. :R

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#9) mrhitoshi válasza Sirandrish (#5) üzenetére


mrhitoshi
veterán

1 hét alatt 15-20 millió eladott példány. ;]

PS4

(#10) iMaverick válasza M3Ny3'T (#8) üzenetére


iMaverick
addikt

A single szerintem jobb volt a Bad Company 2-ben. A multi viszont határozottan jobb lett!

7600 GS: hanem több évig (ez köszönhető az ingyen DLC-knek is, mert előrendeltem).

Ezt kifejtenéd bővebben? Már csak azért kérdem, mert én is előrendeltem, így a Limited Edition nekem is járt... Csak az a baj, hogy a Back to Karkand-on kívül nincs szó több "ingyenes" DLC-ről... Még azt a Phisical Warefare-t sem kaptuk meg...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#11) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Jobban teljesített volna, ha Steam-en is elérhető...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#12) Kr/\toS válasza mrhitoshi (#9) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Battlefield über alles! :R

(#13) rankesz válasza iMaverick (#10) üzenetére


rankesz
veterán

Én pedig október 29-én kaptam a játékot, és nem volt hozzá KArkand kód... most jobban érzed magad? Psyhical Warfare Pack volt hozzá, de nem sok értelmét láttam...

(#14) Gude


Gude
senior tag

Szállítás napja elött felhívtak,hogy nem kapom,meg az előrendelt limited változatot,hanem a simát +pólót,mert nem kaptak annyit.Este fél 8-kor visszahívtak,hogy kaptak még pár példányt és jön a limited.

[ Szerkesztve ]

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#15) 7600 GS válasza iMaverick (#10) üzenetére


7600 GS
addikt

Ugye én megkaptam a Back to Karkandot, a Physical Warfare Pack-et, Specact Kit-et, meg egy Dog Tag pack-et. Kódot ugyan még nem kaptam Karkandhoz, de az ugye csak télen jön.

[ Szerkesztve ]

(#16) Góliát


Góliát
senior tag

Szép szám és kitudja hol áll meg. :))

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#17) pzstm válasza 7600 GS (#15) üzenetére


pzstm
titán

gameshopból rendeltem, és én is kaptam 3 kódot pluszba plusz a KArkand az benne volt a csomagban-. Az egy online pass tulajdonképpen és amint megjelenik a DLC és belépsz a játékba Neked ingyen fog letöltődni.

Online Pass
Battlefield 3 Dog Tag Bundle
SPECACT Kit
Physical Warfare Pack

Ez a 4 dolog töltődött le xbox360-as masinámra nekem :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#18) ollochances válasza pzstm (#17) üzenetére


ollochances
csendes tag

A gameshopból rendeltem szintén ps3-ra, a Karkand, majd jön, illetve hozzá volt celluxozva egy fecni rajta három kóddal, de nem tudom, hol lehetne beváltani őket, a ps storeban nincs semmi dlc még hozzá. Valaki tudja, hogy mi a teendő?

(#19) pzstm válasza ollochances (#18) üzenetére


pzstm
titán

PS esetében nem tudom hogy van, xboxnál viszont van olyan hogy redeem code...ahova be lehet írni a kódod, majd kidobja hogy mire váltható be a kód. Amint bekapcsolom a konzolt az pedig szépen le is tölti magának ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#20) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Éljen a bf3, sztem a mw3 elbújhat majd. Nekem eddig az összes(cod) ugyan olyannak tűnt. Annyi újítással hogy más pálya, semmi más.

Mit is kéne ide írni?

(#21) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Hát ez elég jó eladási szám.Nem volt hiába való a sok reklám. :)

06-3o/9759I39

(#22) Chrys_


Chrys_
addikt

Én egyszer ezt találtam reklámként :) :

(#23) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Mert megérdemli!
Nagyon jó játék, a multi büntet.

(#24) pzstm válasza Chrys_ (#22) üzenetére


pzstm
titán

:DDD :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#25) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Bf3-nál is sokkal többet adtak el konzolra mint pcre.

Amúgy jó game lett :))

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#26) Kucsek válasza 7600 GS (#15) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Aki L.E.-t kapott, elvileg nem kell semmilyen kód a Back to Karkandhoz mert automatikusan játszhat majd rajta-vele.Ezért nem is kaptunk kódot + ha figyelmesen elolvassátok akkor írják is a dobozban lévő papíron,hogy : " Your Battlefield Limited Edition serial key entitles you to the upcoming expansion pack at no extra charge.You will be notified in-game when B.T.K becomes available. " A L.E serial feljogosít :C

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#27) micimacko


micimacko
aktív tag

Sajnos a multiról nem tudok nyilatkozni, mert multiban csak szimulátort nyomok, de single-ban valami hihetetlen gagyi lett. A rengeteg scriptes baromság tipikusan 8 éves gyerekeknek való. Szóval BF2 ebből a szempontból ezerszer jobban sikerült.

"Az ördög elképedve állt, és érezte milyen ocsmány a jóság"

(#28) rinbanbo


rinbanbo
tag

Singlit végig nyomtam nekem tetszett volna ha kb 4-szer hosszabb lett volna...ilyen rövid Singlit....komolyan mondom ez egy nagy rakás lópikula ennyi gameplay-el :(( .....nem trollkodásnak szántam csak a véleményem...... :R

Samsung infuse 4g 4.5" super amoled plus...

(#29) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

Nem lep meg a számadat :N Egy biztos nem csak a kategóriájában az év játéka hanem az eddigiek közül a BF 3 adja vissza legjobban a háborús szimulációt! :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#30) SPY0817 válasza iMaverick (#10) üzenetére


SPY0817
aktív tag

ez természetes BC2 eléggé arra készült de igazából maga a BF szériában nem is volt szokás a single .. szóval így a semmihez képest a rövid is sok :D
itt gondolok BF2 előttiek 2142 egyikbe se volt.. BC szériától kezdték a Singlet..

Én meg vettem a játékot és mondjuk nem tudok sajnos elfoglaltságok miatt sokat játszani ha játszok is letolok egy LCon et és kész.. singleből annyit csináltam hogy a metrón ugrottam 2-t :D szóval nekem hosszú lesz a single.. :D

[ Szerkesztve ]

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#31) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Szeretném kipörgetni a szinglit, de ha időm engedi, inkább multi vagy coop. Ha jól tudom a coop pályák a onnan vannak, szóval nem lehet olyan rossz ;]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#32) fasirTTT válasza SzlobiG (#6) üzenetére


fasirTTT
őstag

jah, sok buta nem tudja mi a jó :(

(#33) zsigus válasza ollochances (#18) üzenetére


zsigus
őstag

A PS Store-ban van egy olyan lehetőség, hogy Radeem Code, oda írd be a kapott kódot ha megjelent a DLC és ki kell hogy adja a letöltést.

Itt a pirossal bekeretezett 1.-es számozással ellátott részen a második ikon (ami 12-vel kezdődik), majd ezen a képen látható mezőkbe be kell írni a kódot, és Continue.

(#34) Xaels válasza micimacko (#27) üzenetére


Xaels
félisten

BF2-nek nem volt Single-je. Multi kipróbálása nélkül sokat nem ér ez a vélemény és ha tetszik, ha nem de ez a scriptes baromság már évek óta képes eladási rekordot dönteni minden évben a konkurencia által.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#35) iMaverick válasza Kucsek (#26) üzenetére


iMaverick
addikt

Köszönöm! Ez megnyugtatott. A Back to Karkand konkrétan fel volt tűntettve, a többiről egy árva mukk sem... Akkor ez így korrekt! :K

Sontir Fel: a coop pályák, ha jól tudom, akkor mások! Nem a sima single pályái...

SPY0817: +1

rankesz: félre ne érts, de nem érzem magam jobban. Nem teljesen értem, hogy miért van ennyi "verzió"? Eredetileg valami fémdobozos lett volna a LE... Erre sima műanyag lett. Akkor a kavarás a DLC-kel... Még jó Kucsek kolléga olvasott a sorok között, én nem vettem észre amire felhívta a figyelmemet. Lehet Nálad is jönni fog a B2K DLC is. Bízzunk benne, hogy a Dice+EA páros kellően korrekt lesz.

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#36) pzstm válasza iMaverick (#35) üzenetére


pzstm
titán

online pass kódot kellett beírni...akik már megtették azoknak jönni fog ;)

Ha nem akkor meg fel lehet hívni EA-t reklamációért és tuti hozzádvágnak egy kódot. ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#37) iMaverick válasza pzstm (#36) üzenetére


iMaverick
addikt

Huh, online pass kód? Én azt írtam be, amit a tokban találtam... :F

szerk: megnéztem a tokban: "simán" sorozatszámnak írja...

[ Szerkesztve ]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#38) pzstm válasza iMaverick (#37) üzenetére


pzstm
titán

XBOX vagy PS3?

simán sorozatszámnak írja de online pass-t tölt le tulajdnoképpen (XBOX esetében legalábbis tutira;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#39) iMaverick válasza pzstm (#38) üzenetére


iMaverick
addikt

PC...

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#40) pzstm válasza iMaverick (#39) üzenetére


pzstm
titán

jah akor gondolom az installnál megadott serial alapján azonosítja be :U ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#41) kovsol válasza iMaverick (#39) üzenetére


kovsol
titán

elvileg originben is LE nek írja nem ? az alapján tudják, amúgy nincs külön kódja a karkand dlc nek az online pass alapján azonosítja be

May the Force be with you!

(#42) iMaverick válasza kovsol (#41) üzenetére


iMaverick
addikt

Igen, az Origin LE-nek írja!

Más téma: most fejeztem be a Gadget Show BF3-as szimulátoros epizódjának megtekintését... Hát ez q&@#a jó lehet! Fél órára én is bemennék kipróbálni! A végén, hogy teszteljék a "hitelességet", beküldték a volt SAS-es katonát, Andy McNab-et... Az látszódott a paintball maszkon keresztül, hogy jól megizzadt és "tetszett" is neki... Ha egy veterán katona is azt mondja, hogy ez fincsi, akkor biztos jó lehet! Csak hát az potom 170 milla... A francba... ;]

"Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

(#43) ollochances válasza pzstm (#19) üzenetére


ollochances
csendes tag

Köszi, megvan, valóban szimplán be kellett írni a kódot és láthatóvá váltak a cuccok.

(#44) maszi99


maszi99
őstag

:Y , ez IGEN :C

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#45) Cathulhu válasza iMaverick (#35) üzenetére


Cathulhu
addikt

Hol irtak valaha is, hogy femdobozos lesz? Nem kotozkodes, erdekel, mivel azonos arban van a simaval, es a BC2 limitedje is egyszeru muanyag. Az egesz celja csak az elorendelesek felporgetese, de azonos aron es nem valami collectors kiadas.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#46) Kakaduku válasza iMaverick (#42) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Majd összedobjuk azt a 170 millát ;)

(#47) HS 2142 válasza Cathulhu (#45) üzenetére


HS 2142
őstag

Egyedül a CDG írta, hogy a limitált kiadású BF3 játékokhoz fémdobozt biztosítanak majd a készlet erejéig, ezt végül az előrendelések teljesen ki is merítették. Nem volt szó róla, hogy bárhol máshol beszerzett Limited Editionhöz fémdobozt adnának, ez a bolt egyedi akciója volt. A Karkand DLC az, amivel hivatalosan több a Limited, egyes bolthálózatok néhány DLC-t is ígértek a vásárlóiknak. (Physical warfare pack, Dog tag pack, Specact kit pack)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#48) JSaN


JSaN
addikt

Grat az eladasokhoz, meg erdemli. Mar csak tenyleg arra vagyok kivancsi mennyi ment el PC-re, biztos ezt is kozlik elobb utobb.
Meg aztan varjuk meg az MW3-t is, hogy ott mi lesz es hogyan fog ra hatni ez a dolog.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#49) hommeros


hommeros
őstag

Iszonyatosan nagy a lagg minden szerveren.

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#50) Gergosz2 válasza hommeros (#49) üzenetére


Gergosz2
veterán

cáfolom.

bc2-ből jól megszokott 100-as ping környékén vannak a szerverek én úgy érzem . Persze vannak szar szerverek amik ledobálnak és laggolnak folyamtosan , de vannak stabil szerverek is szép számmal.

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.