Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Ó, én egy másik kategóriás vevő vagyok, a szemétbunkóparasztállatmocsok. :D Tudni kell rólam, hogy többnyire egy nagyobb szatyorba szoktam rámolni a cuccokat, mert egyszerre nem veszek annyi mindent. Ugye egy ideig működik az, hogy a kasszás tolja a pult végébe az árut, de legkésőbb fizetésnél várnia kell rám, mert nekem abba az istenverte szatyorba be is kell rámoljak, ami errefelé csak a földön lehet, mert a pultra ha felteszem, egy deka árut nem tud lehúzni a kaszás. Ilyenkor vagy megkapom, hogy, ő nem ér rá egész nap, vagy fizetés után egyből tolja rám a következő vevő cuccait, holott nekem még van pl két dobozom (5 másodpercet vagyok még ott maximum fizetés után, de ilyenkor jellemzően sok kis méretű dolgot veszek). Az első esetben vagy nem szólok semmit hozzá (köszönés sincs), vagy ha épp van mit mondjak, többnyire kiröhögtetem a többi vevővel. Amikor meg tolná rám más cuccát, kicsit hangosabban rászólok, hogy azért csak nem kéne. Bár pár napja már beleuntam, mert e mellé még paraszt is volt a kasszás, én meg szépen elkaptam a kezét egy határozott mozdulattal. Biztiboy jött is, de miután 5 perc alatt tisztáztuk mi volt ez (emlékeztető: 5 másodperc lett volna, míg elhúzok), ő is csak annyit mondott, hogy hiába jogos, ezt ne sűrűn alkalmazzam.

Na, szeretnéd, hogy egyszer nálad fizessek? :DDD

Nyugodj békében Integra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.