Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gzbotii


gzbotii
veterán

"a badával remekül elboldogul, a telefon nagyjából folyamatos működést produkál, eltekintve pár váratlan megakadástól."

Na ez kellet a vegere :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#2) lmisi válasza gzbotii (#1) üzenetére


lmisi
senior tag

Igen elég vicces.
Ahhoz képest, hogy badaban nincs java felhasználói felület-virtuális motor, azaz gyorsabban tudna reagálni, kevesebb memóriaigény mellet. Na ez állítólag nagyon nincs így, sőt a badas hw-ra hegesztett android gyorsabb simább szárazabb érzés is lehet.

(#3) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

az MSM8255T androidos körökben manapság már csak a középkategóriában bukkan fel, a badával remekül elboldogul, a telefon nagyjából folyamatos működést produkál, eltekintve pár váratlan megakadástól.

A Samsung maga is középkategóriássá degradálta a Wave 3-at a megjelentetésével. Szépen lassan elhagytak róla mindent, amit még az első modell bemutatásakor leesett állal bámult a Világ.

Az ára is pont középkategóriás, ezért nincs is miért szégyenkeznie.

Az viszont, hogy már egy badás készülék is megakad, inkább szomorú. Kiforratlan lett ez a bada 2.0

(#4) Graphics válasza bokrosolajos (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagy Badabumm most nincs

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ezt eddig is tudtuk, legalábbis már mindenki tudta a wave 1 fórumban lassan 3 hónappal ezelőtt.

(#6) Apika válasza ADAM1337 (#5) üzenetére


Apika
Közösségépítő

De most végre hivatalosan is felfedték a "titkot"... :D

(#7) G-Guts


G-Guts
aktív tag

Nem tudom minek kellett titkolózniuk, gondolom azért, mert szégyellték a hw-t.

(#8) brutte


brutte
aktív tag

Engem tulajként marhára nem érdekel az "elavult hardwer". A teló tökéletesen végzi a dolgát, és kíméli a telepet is. ENNYI! :C

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#9) jáózsi válasza brutte (#8) üzenetére


jáózsi
tag

Elavult HW?
Mihez avult el magyarázza már el nekem valaki..... :U

[ Szerkesztve ]

(#10) gzbotii válasza G-Guts (#7) üzenetére


gzbotii
veterán

Tessek :F
Szerintem a HW nincs mit szegyelni: 1,4GHz meg nem ARMv7, 45 nanometer, Adreno 205 GPU ez meg most sincs sok andoid altt sem.. Ennel fenneb mar csak a dual core van mert nem igen huzzak 1,5Ghz a procit.
:W ha hsz-gyujtesnek hasznaltad, akkor irtal volna csak ennyit: .

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11) G-Guts válasza gzbotii (#10) üzenetére


G-Guts
aktív tag

"1,4GHz meg nem ARMv7" Rosszul tudod, igenis ARMv7 processzor van a Wave 3-ban.
Gondolom ők is visszalépésnek vélték (nem véletlen) az SGX540-ről Adreno 205 GPU-ra történő váltást. Ezért a teló hw specifikációira sem nagyon akartak fényt deríteni. Gondolom én, persze.

[ Szerkesztve ]

(#12) gzbotii válasza G-Guts (#11) üzenetére


gzbotii
veterán

Elirtam. Es te meg mindig ugy gondolod, ez szegyelni valo HW?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13) G-Guts válasza gzbotii (#12) üzenetére


G-Guts
aktív tag

Én olyat egyszer sem írtam (ezért nem is gondoltam), hogy ez egy szégyellni való hw.
Szerintem a Wave 3 fejlesztői szégyellték ezt a hw-t, mivel úgy kellett kihúzniuk belőlük, hogy milyen is van benne. Ott van pl. a Galaxy S Plus, amiben ugyanaz a hardver van, a Samsung mégsem titkolózott egy percig sem ezzel kapcsolatban.

(#14) brutte válasza jáózsi (#9) üzenetére


brutte
aktív tag

a cikkben fogalmaztak hasonlóképp, ezért írtam idézőjelbe, mert nem értek egyet velük.

"Soha ne add fel! Csak ha van rajta elegendő bélyeg!"

(#15) leslieke válasza gzbotii (#1) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Felesleges volt odaírni. Nem akad a rendszer. Kind kolléga valami korai verziót használhat.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#16) bokrosolajos válasza leslieke (#15) üzenetére


bokrosolajos
őstag

Akkor az lehet a magyarázat, hogy dr. Kind ugyanazt a készüléket használta, amit a sammobile tesztben is ?! ;]

"some slowdowns when the browser is loading a page in the background of download email attachments"
"the browser will slow down dramatically when you are opening multiple pages at the same time"
"Closing the browser will then also be slow despite the power full processor"
"The phone is fast but on some moments it can be slow at some common tasks"
"Cons: slow at quitting the browser, lags when downloading data in the background."

(#17) leslieke válasza bokrosolajos (#16) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Bizonyára ugyanazt használták. :DDD
De valójában azt lenne jó tudni, hogy dr. Kind készülékén milyen fw van.

Az aláírásodon viszont jót nevettem! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#18) gzbotii válasza leslieke (#17) üzenetére


gzbotii
veterán

Miert, ennyire befojasolja az, hogy koreia v nem?
Nem vagyok wave ellen de ez azert mar gaz :o

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#19) leslieke válasza gzbotii (#18) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Lehet (és remélhetőleg van is) firmware és firmware köztük különbség. Pl. a bokrosolajos által idézett sammobile-os tesztben XXJKC firmware volt a telefonon, az enyémen XXKK5.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#20) gzbotii válasza leslieke (#19) üzenetére


gzbotii
veterán

Te jo eg..ezt hogy hoztak ossze. Ez nekik is gaz, hogy lehet ilyent..aznos keszulek, azonos szoft es FW miatt vannak hibak meg hasonlo dolgok :(

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#21) leslieke válasza gzbotii (#20) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Azonos készülék, de különböző időben készült fw. Így helyes. Ez lehet az oka, hogy mást-mást tapasztalunk ugyanannál a menüpontnál.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.