Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HardRic


HardRic
addikt

Mi a tököt jelent az, hogy nem lesz konzol a játékban? 2x is elolvastam a hírt, de még mindig fogalmam sincs.

(#2) D.Orion válasza HardRic (#1) üzenetére


D.Orion
veterán

Nekem se nincs pontos fogalmam róla. Én valami olyasmire gondolok, hogy nem lesz console. :U

(#3) mad1 válasza D.Orion (#2) üzenetére


mad1
veterán

Console lesz az.
HardRic: pl :Jatekon beluli parancsok bevitelere,kodok beirasara,server keszitesere szolgal stb...

Ne szemetelj ! = Steam

(#4) juhig12 válasza mad1 (#3) üzenetére


juhig12
tag

jaaaaa:DDD

aszittem, hogy azt jelenti, hogy x360ra (KONZOL).... PFF

Console...!!!!!!!

(#5) HardRic válasza mad1 (#3) üzenetére


HardRic
addikt

Jaa, oké, kösz. Már világos.

(#6) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Console!!!! :)) :))

Fene azt a mindent észrevevő sasszemeteket. :DDD :DDD :DDD

Akkor jó magyarosan Console-re javítom. :)

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#7) pityeszka


pityeszka
őstag

Nekem nem fog hiányozni.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#8) MaTTeS válasza D.Orion (#2) üzenetére


MaTTeS
senior tag

Olyan mint amikor megnyomod a 0-s gombot cod-ban.

(#9) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Ha nem volt benne sosem konzol, hogy a francba találták ki hogy ki lesz belőle véve. Na mind1 én nem találkoztam a BF2 be konzollal az tuti.

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

Nekem nem fog hiányozni, a COD4-ben is lehetett csalni egyszerű cfg átírással.
A környezetet lebutítod a játékosokat meg max grafra állítod, és a világ végéről is tökéletesen látszik az ellen...

(#11) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Ez ez nem érdekel, csak minél előbb jöjjön! ;]

[ Szerkesztve ]

Alléz Olympique de Marseille!

(#12) Elderath


Elderath
őstag

Ez megint a tipikus bolhából elefántot eset. Sose használtam és marhára nem érdekel, hogy nem lesz benne. Lesznek dedicated szerverek ez a lényeg, amihez lesz saját admin tool és admin interface is, amivel a szervert lehet irányítani/kezelni. MW2 meg ez között kb generációnyi különbségek vannak minden téren. Az összehasonlítgatás kicsit unalmas már.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#13) frame>24


frame>24
addikt

Mingyá jön, hogy jajj, nem lesz benne lean!! lín, jajj..... ;] :))

a "semmi nagyobb gond nélkül." c. kifejezést szerintem "különösebb gond nélkül"-re kéne javítani, de csak, ha magyarul beszélünk. (elnézést)

Elderath: akkor talán olvasd el még1x a hírt.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#14) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Nem is kell console, aki ezért háborog annak ott van a CS, aztán haxolja szépen ott szét a saját kliensét.

(#15) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Ez tényleg egy hír akar lenni? mintha bármi jelentősége lenne, többséget ez nem érdekli max a sok war huszárt aki szénné butít mindent ami lehetséges. Amúgy nem hülyeség a console de nem is arra kéne hogy mindent kikapcsolhassak vele, amit a menüben nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#16) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Pedég mekkora arccal mondták a készítők, hogy a MW2-höz ellentétben, ebben lesz dedicated szerver, erre meg már ebből is kiszedték. Legalábbis a saját gépeden nem indíthatsz, csatlakozhatsz az EA fiókjához, és ott csinálhatsz valami hasonlót. Király.
Abban a hírben látom szintén, hogy a Supreme Commander 2 meg nem fogja támogatni a custom mapokat? Nem hiszem, hogy csak gyári pályákon játszhatunk. Ejnye bejnye, mi lett a játékfejlesztőkkel mostanság? Vagy ez is valami marketing szagú dolog?
Hiába, csalódni mindenkiben lehet és kell is sajnos...

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#17) Elderath válasza PAtr0n (#16) üzenetére


Elderath
őstag

Látom fogalmad sincs a dedikált szerverek fogalmáról. Nem szedték ki a dedikált szervereket csak nem adják ki a fájlokat így nem is lehet azokat megbuherálni és feltört szervereket csinálni. Klánoddal továbbra is bérelhetsz szervert, amit az admin tool segítségével úgy állítasz be ahogy akarsz és azt csinálsz rajta amit akarsz.

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#18) Jarlaxle válasza PAtr0n (#16) üzenetére


Jarlaxle
senior tag

Marketing szagú dolog az, hogy nem akarnak a warezosoknak ingyen szervert adni? :DDD Ne vicceljünk már. A dedikált szerverek bérelhetők lesznek azoktól a szolgáltatóktól akiket megfelelőnek ítélt a játék kiadója.

(#19) Fortissimus


Fortissimus
őstag

nekem nem is hianyzik a console, csak jo legyen a jatek

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#20) D.Orion válasza MaTTeS (#8) üzenetére


D.Orion
veterán

Nem mondod. :U Lehet nem voltam elég egyértelmű mikor egy kis szarkazmussal válaszoltam az első hsz.-t írónak. ;)

(#21) PAtr0n válasza Elderath (#17) üzenetére


PAtr0n
addikt

Akkor csak én értettem félre a hírt azon az oldalon. Elnézést. Bár ez is azért elég nagy megkötés, hogy nem nyúlhatsz a fájlokhoz. Végülis. Lépni kell a warez ellen, értem én.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#22) Vistaboy válasza frame>24 (#13) üzenetére


Vistaboy
veterán

Javítva.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#23) F e Z o


F e Z o
veterán

A console-t megértem, hogy kiveszik belőle, viszont a deidkált szervereket igazán engedhették volna. Sajnos ez a baj a CODMW2-vel is.

H2O über alles!

(#24) Elderath válasza F e Z o (#23) üzenetére


Elderath
őstag

Olvasol is vagy csak írsz? :D

Xbox Live : SirLuipadre PSN ID : SirLuipadre

(#25) feka007 válasza Elderath (#24) üzenetére


feka007
nagyúr

Csak ír.. :( De fárasztóak az ilyenek :U

(#26) Trub


Trub
tag

A fov-ot hogyan fogom beállítani ? :( :O

(#27) #65675776 válasza Vistaboy (#6) üzenetére


#65675776
törölt tag

De miért kell átjavítani? Vagy ha ezt átjavítottad, akkor szólj Panthernek, hogy a fórum rovatoknál is javítsa át a Konzol játékokat Console játékokra...

(#28) D.Orion válasza #65675776 (#27) üzenetére


D.Orion
veterán

Azért kellett átjavítani, mert a társadalom nagy részének a konzol és a console már két külön szóvá vált. A c betűs jelenti a játékok alatt lehívható "menüt", a k betűs pedig az xbox-ot, ps-t, wii-t és egyebeket. Ez persze köszönhető annak, hogy anno a kezdetek kezdetén valaki szépen magyarosította a Console játékgépet Konzol-nak. Innentől kezdve az idő előrehaladtával pedig külön jelentést kaptak a szavakat.

Ui.: De te kössél bele megint mindenbe, mintha nem is értenéd. Pedig ezt mind te is tudod, csak megint jó volt valamihez ilyen módon hozzászólnod.

(#29) #41133696 válasza PAtr0n (#16) üzenetére


#41133696
törölt tag

Ja, arra én is emlékszem, amikor azt nyilatkozták, hogy lesz Dedikált szeró :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.