Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Himym


Himym
senior tag

Ezt most én értem de onlinera gondolták vagy singlbe vagy mind a kettőbe? :F

Amúgy meg várom nagyon jöjjön csak addig még teletömhetik még több finomsággal. :R

(#2) Def26 válasza Himym (#1) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem Online. Elég jó kis balhét lehet lerendezni, ha 2-3 haverral nyomjuk végig a játékot. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#3) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Gyerekek, én vagyok pancser vagy ebben a játékben tényleg nem lehet elfeküdve sunnyogni a bokorban, és emiatt csak térdelve bújkálhatok? :DD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#4) bivalyolo válasza Sontir Fel (#3) üzenetére


bivalyolo
őstag

nem lehet..és állítólag nem is teszik bele a hasalást :(

"Let's agree to disagree!"

(#5) aram01 válasza bivalyolo (#4) üzenetére


aram01
nagyúr

miért? :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6) bivalyolo válasza aram01 (#5) üzenetére


bivalyolo
őstag

elkonzolodás vagy mih gondolom..
de én sem értem miért nem lehet belerakni, a konzoloknál ez a divat oké de ebbe simán elférne szerintem.

aram01: naja, pedig nekik kéne nagyon

BaLee: akkor fejleszőtellustulás miatt :)
tök mind1, az a lényeg h hiányzik belőle a hasalás.

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#7) aram01 válasza bivalyolo (#6) üzenetére


aram01
nagyúr

és a csipásokkal mi lesz most? bújjanak egy fa mögé?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#8) BaLee válasza bivalyolo (#6) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Elkonzolodás miatt, az hát. Milyen egyszerű mindent a konzolokra fogni a fejlesztők helyett. ;)

Érdekes az MW2ben van hasalás. Hogyan lehetséges ez?? :Y

(#9) v!ct0y válasza bivalyolo (#4) üzenetére


v!ct0y
veterán

Irtózatosan nagy kemp lenne ha még hasalás is lenne szvsz.
Így se lehet őket látni a szklákon hát még ha lehasalnának.

(#10) aram01 válasza v!ct0y (#9) üzenetére


aram01
nagyúr

ezt te sem gondolod komolyan

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#11) v!ct0y válasza aram01 (#10) üzenetére


v!ct0y
veterán

Halál komolyan gondolom. Lefekszik egy bokor tövébe és kész. Azt is kiszedi akit nem akart.

(#12) sz.mich


sz.mich
tag

Nem tudják még milyen formában adják ki hozzá a co-op módot? A peccs ingyenes, a dlc pedig nem. Innentől kezdve pedig szerintem el is dőlt. :)) Bár ne legyen igazam...

Csak kp., az ár fix.

(#13) Tyrel


Tyrel
őstag

Hmm, de ti hogyan játszotok ezzel?
Már égen-földön kerestem PC Beta kulcsot de sehol nem adnak, max. pénzért nekem meg pont az lenne a lényeg hogy lássam és el tudjam dönteni akarok-e érte fizetni, nem fordítva...

Turenkarn

(#14) sz.mich válasza Tyrel (#13) üzenetére


sz.mich
tag

Hát béta kulcsot vagy annak adtak aki előrendelte a játékot, vagy annak aki vett magának kulcsot (aminek az árát levonják a teljes játék árából majdan).

Csak kp., az ár fix.

(#15) v!ct0y válasza sz.mich (#12) üzenetére


v!ct0y
veterán

Van egy pár dlc ami ingyenes!

(#16) Sontir Fel válasza bivalyolo (#4) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Sírni tudnék. :O
Így elszúrni vlmit.... pont be lehetne feküdni a harckocsiakadályok mögé rpgvel (L).

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#17) Sontir Fel válasza BaLee (#8) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Azért ott is vannak gondok. Az MW1ben van hajolás, a World At Warban is, erre ebből meg kimarad?

Meg kell várnom a MOHA-t, hogy végre tudjak egy jót gimnasztikázni a játékban?:)

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#18) Xaels


Xaels
félisten

Hát jó ötlet a CooP, végül is adja magát a játék. Amúgy évekig téptem a számat mindenfele, hogy milyen jó lenne coop mód, de szerencsére erre az utóbbi időben nincs szükség mert rájöttek, hogy az emberek szeretik.

A BETA meg csupa bug és szánalomhegy. Amilyen jónak állították be annyit csalódik benne az ember percről percre előre haladva. Persze ilyen még nem sok volt, hogy full rombolható legyen minden, de még a server kereső sem müködik megfelelően. A gomb beállításaim is visszaálltak az alapra. A kis felderítő helikopterrel meg amiket lerendeznek egyesek az már majdnem az epic fail kategória. Hát remélem lesz trial vagy valami a végleges verzióval mert ez így engem nem győzött meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) h_mate válasza Tyrel (#13) üzenetére


h_mate
tag

Az e havi PcGuruhoz adnak béta kulcsot.

Suhognak a Fuck.

(#20) Jacek


Jacek
veterán

hivatalos indok szerint azert, hogy ne tudj a sniperrel fekve kempelni egy bokorban:)

(#21) Cathulhu válasza BaLee (#8) üzenetére


Cathulhu
addikt

Na most total mellelottel a felhaborodassal, mert igazat szolt :P

*edit* PC does not have Prone, my apologies for the miscommunication with everyone.

DICE feels that because the console versions of the game is at such a lower resolution (1280x720), compared to PC resolutions (as high as 2560x1600), that prone was breaking the fast paced action of the game and that it was too camper friendly. When DICE played with prone on consoles other players were nearly impossible to see while prone (until it was too late),

[ Szerkesztve ]

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#22) Yany válasza Cathulhu (#21) üzenetére


Yany
addikt

Én nagyon ki voltam akadva emiatt (mármint hogy nincs prone), de már 6 napja tolom és látom, hogy ennek így kell lennie. Teljesen igaza van az indoklásnak. Durván sok cucc található a pályán, ami mögé vagy bele lehet kempelni, a hasalás sak tovább növelné a kemperkedők számát.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#23) LackoMester


LackoMester
addikt

ez a hasalás dolog,ez igy nemigazán jó-hasalás az kell,mert ha nincs rontja a játék szintjét-legalább is nálam :K ja,és nem szoktam kempelgetni :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#24) Yany válasza LackoMester (#23) üzenetére


Yany
addikt

Nem tudom, hogy próbáltad-e, vagy sem, bár úgy hiszem, hogy még nem csatáztál vele, mert tényleg nem megy a játék rovására, sőt. Rengeteg bokor, rengeteg gödör, vagy szikladarab van, ami mögé gugolva is menedéket tud nyújtani. Ráadásul ez a szőrős ruha bizonyos helyeken brutálisan elrejti a sznájpereket még akkor is, ha egyáltalán nincsenek takarásban, csak jól meg kell válogatni a hátteret. Ha próbáltad már a játékot és mégis így véled, akkor told vele még egy kicsit és rájössz, hogy az a nüansz, amit a hasalás öröme okozna elég nagy mértékű bosszúságot okozna: mégtöbb embert csábítana kempelésre, amiből így is sokszor több van, mint kéne. Nem kell hasalás. Ha valakinek kell, játssza úgy az ágyon vagy a földön fekve. ;)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#25) Sontir Fel válasza Yany (#24) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Én nem azért akarok feküdni, hogy sniperkedjek. Kezdésnek lehetnének a fegyverek sokkal pontosabbak fekve (lásd medic). Utána pedig igenis had hasaljak be a kövek mögé RPG-vel, és had várjam meg amíg a T90es elgurul mellettem :C Ha az eddigi BFekben ez járható út volt, akkor most mi a gond? :O

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#26) Fortissimus


Fortissimus
őstag

na ez eddig hianyzott. amugy mindegy, h patch v dlc csak ingyenes legyen :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#27) mmonster


mmonster
csendes tag

Szerintem nagyon jó game , a környezetet úgy pusztítom ahogy akarom , ez most nem olyan mint amikor a Crysis-ben volt hogy szétlőheted a pálmákat meg a pléh házakat (amit az mp-ban nem lehetett )hanem itt tényleg mindent (na jó majdnem mindent :) ) . Nagyon tetszik hogy megyek a házban és á itt egy ablak - de nem férek ki - de van gránátvető BUMM és előre :DDD . Ami meglepett hogy a házaknak nemcsak a falait lehetett kirombbantani , hanem az egész házat úgy hogy összedőljön -de ehhez már nagyobb erőre pl egy tankra van szükség.... kiváncsi lennék hogy ha pl 10 bombázóval fél órát pusztítanánk mindent mi minden maradna (ha egyáltalán maradna) . A haslás meg igazából nem nagyon érdekel , most gondolj bele azért nem használtad annyit..... mondjuk néha jól jönne ha lőnnek ha alacsony a fedezék el lehessen bújni....
És az egész játék nagyon odabasz , mindenhol lőnek , robbanások teljesen úgy érzed magad mintha singleban tolnád de valójában mp..... én azt mondom erre vártunk :DD

Szerintem nem úgy lesz mint minden más játékkal (velem ) hogy 1 hétig qrva jó legjobb játék blabla ... aztán megunod és annyi ....
Mert igazából kevés olyan játék van ami tényleg nagyon jó és sokára is megálja a hejét

A coop-hoz meg annyit hogy ha a solo lesz csak akkor 1-2x érdekes lesz de aztán megint uncsi , viszont ha MP-be lesz az qrva jó mert aki nem veszi meg az még tolhassa hamachin....

Remélem örökzöld lesz ezis mint a többi battlefield (nagyrésze) pl a Battlefield 1942-t toljuk még ma is páran a faluból hamachin coop-be , igazából a Desert Combatot ami egy ahoz készült mond , jelen korban van 42-es grafikával.....

Én egy haverom felhasználóján toltam mert ez is olyan mint a steam ,bejelentkezhets mind1 hol a game... én úgy tudom bizonyos oldalakon volt kapható volt ahol ingyen volt ahol tagnak kellet lenni egy egy ideig ......

Az élet egy szar játék, de jó a grafikája ;)

(#28) Def26 válasza mmonster (#27) üzenetére


Def26
félisten

"A coop-hoz meg annyit hogy ha a solo lesz csak akkor 1-2x érdekes lesz de aztán megint uncsi , viszont ha MP-be lesz az qrva jó mert aki nem veszi meg az még tolhassa hamachin...."

És akkor még kérdezitek, hogy miért nem adnak ki sok játékot PC -re. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.