Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

Ha kell még akkor szóljál.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) petipetya


petipetya
nagyúr

Majd írd meg, hogy melyik volt a finomabb. Nekem a kék jobban bejön, mivel az szűretlen.

"nincs rá lezsóidő"

(#3) Simi87


Simi87
senior tag

Van itthon 2 uveg Jameson, 1 bols, 1jack daniels, 2uveg pezsgo, es nincs kedvem inni.

(#4) petipetya válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


petipetya
nagyúr

A Szent István ár/érték arányban remek bor. Éppen a múlt hónap végén kerestem egy üveg olcsó, édes vöröset és arra esett a választásom.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#5) petipetya válasza Simi87 (#3) üzenetére


petipetya
nagyúr

Senki sem kényszerít.

"nincs rá lezsóidő"

(#6) Klaus Duran válasza petipetya (#4) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Ezek csak porosodnak a padláson. Kivétel a Jéger, mert azt lehoztam. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) petipetya válasza Klaus Duran (#6) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ez esetben kérem a pontos címet. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#8) ivana válasza petipetya (#4) üzenetére


ivana
Ármester

bor vs édes vöröset :W

Édes vörös valaminél szerintem még a vep is jobb (esti buliban nálunk az lesz):
- Egy 0,7-es vodka
- Egy liter energia ital
- Két üveg pezsgő ;]

(#9) Klaus Duran válasza petipetya (#7) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

No. Egyszer majd cefrébe megy az egész. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#10) ivana válasza Klaus Duran (#9) üzenetére


ivana
Ármester

Cefrébe? Az pazarlás :U Akkor már cukrot rakjál bele :)

(#11) petipetya válasza ivana (#8) üzenetére


petipetya
nagyúr

Se borszakértő, se alkoholista nem vagyok. Fogalmam sincs, miről beszélsz. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#12) total90


total90
veterán

En egy uveg uzot meg feher rumot taroltam be, ma kivetelesen nem sorozok. Amgy mindket sor baromi szar szerintem, ha nemet sor, akkor Augustiener.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#13) bacsis válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Köszi de ha a sört nem számoljuk, nem iszok, és kb az összes szeszgyár bezárhatna :DDD a sört mint minden normális férfi szeretem... Bár abból is inkább kevesebbet de a "jobb fajta" söröket iszom, főleg a szűretlen(búza) sörök és a barna a kedvencem... csak ezek mivel 00-500Ft-tól indulnak, sajnálom rájuk, és ritkán veszek.. mondom Szilveszter alkalmából azért most betankolok ennyit megérdemlek :DD

(#14) ivana válasza petipetya (#11) üzenetére


ivana
Ármester

Édes vörösbort szőlőből nem igazán lehet csinálni szóval aminek ilyen neve van ott erősen cukrozzák a mustot, vagy must se volt. Bor viszonylatban ajánlom a borhálót, ott termelői borok vannak olcsón, műanyag üvegben és jók, 800-ért literenként már bőven jó bort kapni arra.

(#13) bacsis Szintén így vagyok a sörrel, búza meg a barna a legjobb. Vagy a vörös. Mondjuk pont két napja ittam jóféle pils-t fóti pils volt aranyászok árban csapon :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

2 üveges Argus Gold, 1 tavalyról maradt bontott Jack Daniel's, amit már illene kivégezni és 1 üveg vodka a repertoárban. A többit nem említem, mert "csajos" piák. Ja és nem lesz buli. ;)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#16) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Eszembe jutot egy tök jó sztori/összefüggés, had osszam meg veletek!
Egyszer tizenéves koromban, átjött haverom hozzánk Karácsonykor, és mondta hogy menjük le a kocsmába biliárdozni... mondom hagyjá má karácsony van.. deee-dee menjünk le.. jó akkor menjünk, elmentünk és legnagyobb meglepetésemre ugyanazok az arcok, a szokásos törzsvendégek votlak ott a kcosmába akik az év kb mindennapján ott szoktak lenni... én meg kis naívan még csodálkoztam is rajta...
Hogy ez hogy jön ide?
Hűt úgy hogy írok ide egy bejegyzést a Logoutra, szilveszter napján, is ugyanazokat az arcokat látom itt a fórumban mint akik évközben is itt vannak, azaz titeket srácok :DDD :R

(#17) flymi válasza bacsis (#16) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Én má' kinőttem a duhajkodásból...
Régen volt olyan, hogy lementünk suli után a kocsmába megünnepelni, hogy hétfő van. :D De szép is volt!
A kultúra már a tehetősek szórakozása, már 9 éve nem járok kocsmába... :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#18) petipetya válasza bacsis (#16) üzenetére


petipetya
nagyúr

:R Mitől lenne ez a nap más, mint a többi?

"nincs rá lezsóidő"

(#19) bacsis válasza petipetya (#18) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

há nemto'm... a népek iylenkor kimennek az utcára duhajkodni meg ilyenek.. mi meg ugyanúgy kockulunk a PH előtt... :DDD

(#20) petipetya válasza ivana (#14) üzenetére


petipetya
nagyúr

Nem vagyok boros, de ez a Borháló felkeltette a kíváncsiságomat, ráadásul rengeteg boltjuk van a városban. Köszi az ajánlást.

Sör tekintetében tudom ajánlani a Kézműves Csemegét, rengeteg finom sört vettem már ott. Ha nem neked, akkor bárkinek a topicban.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#21) ivana válasza bacsis (#19) üzenetére


ivana
Ármester

A duhajkodás az majd este még csak 5 óra :U

(#20) petipetya Köszi megnézem, én sörös vagyok. Fater nagy boros ő szokott borhálónl vásárolni. De szilveszterkor kivételesen bor, pezsgő nem sör.

[ Szerkesztve ]

(#22) petipetya válasza bacsis (#19) üzenetére


petipetya
nagyúr

Még el kell készülni, éppen befontam a félméteres hónaljszőrömet az esti viking partyra.

"nincs rá lezsóidő"

(#23) Hieronymus válasza bacsis (#19) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

A búzasör fogyasztásához némi javaslat. (Edelweiss)

Keress egy félliteres poharat. Öntsd bele a sör háromnegyedét. Az üvegben maradt sört körkörösen mozgatni kell, egy kicsit rázva, hogy az üveg aljára kiült élesztőt, felkavard.
Ha meg vagy vele, akkor a maradék sört bele öntöd a pohárba. Ettől egy kicsit opálosabb lesz. És jóval ízletesebb. Az alkohol mellett a sörélesztő is kiváló ízközvetítő anyag.

A Hacker-Pschorr sörgyárnak az egyik legfinomabb terméke a Superior Festbier. Ha valahol ráakadsz, akkor kóstold meg.

(#12) total90: ..ha nemet sor, akkor Augustiener

Az nem német sör. Még csak nem is bajor. Müncheni sör. Pont. :DDD

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#24) bacsis válasza Hieronymus (#23) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Kipróbálom.. .mindjárt... köszi :D :R

(#26) ivana válasza petipetya (#22) üzenetére


ivana
Ármester

A viking party az vészes lehet, a gomba rossz ;]

(#27) petipetya válasza #45553408 (#25) üzenetére


petipetya
nagyúr

:C

"nincs rá lezsóidő"

(#28) frescho


frescho
addikt

Edelweiss

https://frescho.hu

(#29) zolikaDB


zolikaDB
veterán

bacsis: jó választás :) A Hefe weißbier csúszik nekem is!
Mondjuk én az ajándékba kapott belgákat kortyolgatom!

(#30) Lauda


Lauda
félisten

Hazipalinka es sor, mint az ev masik 364 napjan. ;] :DDD Bar most megint sikerult olyan kortepaleszt szereznem, mintha kortet ennek mikor lerantok 3 centet. Szinte bun nagyobb adagokban inni annyira finom es zamatos. :K

[ Szerkesztve ]

(#31) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem annyira szeretem a sört, de az Edelweiss a kedvencem. :) Nálam ma elmarad a buli, a tegnapi szülinapozás (gin-tonikkal és házipálinkával) épp elég volt erre a hétre. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#32) bacsis válasza frescho (#28) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

atyaúristen :DDD

(#33) frescho válasza bacsis (#32) üzenetére


frescho
addikt

Ezek szerint meg nem ittal eleget. Megfelelo mennyiseg = rohogsz rajta, nem szornyulkodsz.

https://frescho.hu

(#34) bacsis válasza frescho (#33) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ahha értem. .tehát ez ilyen állapot felmérő videó :))

(#35) frescho válasza bacsis (#34) üzenetére


frescho
addikt

Itt a parja: [link]

https://frescho.hu

(#36) Klaus Duran válasza frescho (#35) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

jóféle. ;]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.