Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

hú de szerencse hogy telókat gyűjtök:) :DD :DDD
Amúgy meg :C

(#2) bacsis válasza madstunt (#1) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

aztán majd rájössz te is :P :DD

(#3) #65675776


#65675776
törölt tag

Akkor nem csak én szoktam az ágyon szerelni a gépeket...

(#4) bacsis válasza #65675776 (#3) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

neem, az ágyon nem szoktam szerelni, vagy legalábbis csaknagyon ritkán...
az ágyra pakolom "ideiglenesen" azokat az alkatrészeket, amik épp "kevésbé" fontosak... s míg fel nem szabadul újra az asztal... na ez az ami elég ritka :DDD
többnyire az ágyról az alkatrészek akkor kerülnek vissza az asztalra, ha megelégelem a kautikos állapotpt, s mindent elpakolok, na akkor kezdődik az egész előröl :C

(#5) #65675776 válasza bacsis (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nálam alapból nincs szabad asztalfelület, szóval marad az ágy. Pontosabban akkora felület nincs, hogy egy gép elférjen rajta.

(kaotikus)

(#6) bacsis válasza #65675776 (#5) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

akkor otthonosan éreznénk magunk egymás szobályában :R

(#7) Samus


Samus
addikt

Szép a tapéta a falon :) (második kép bal felső része).
Bájos kis káosz van Nálad, az biztos :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#8) Badman 4ever válasza #65675776 (#3) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én is ott szerelem, az asztalom telítve van már, sőt mellette sincs már hely... :U

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#10) Móci


Móci
addikt

Tetszetős szoba, el lehetne lenni. ;]
Nálam ekkora mennyiségű cucc nincs, de azért mindig akad valahol egy gépház, esetleg kábel, s egyéb alkatrész szanaszét...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#11) mephi666


mephi666
nagyúr

nekem is tetszik a szoba :) nincs is rumli ahhoz képest...

olyan házban volt anno a duronra épített rendszerem, mint a képen bal oldalt legalul :) valami 250w körüli hitvány kingstar(?) táp volt benne, ami 1hét alatt kifingott... :( a ház oldala meg bájosan tudott rezegni, amikor max fordulaton járt benne a fop32... ha pedig a cd-író is felpörgött, teljes lett a hangélmény:DD de külsőre tetszett... kb 2-3éve váltam meg tőle...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) Móci válasza mephi666 (#11) üzenetére


Móci
addikt

FOP32... úristen... az gyönyörű hangon tudott 'zenélni'! Volt nekem is egy ilyen csoda, méghozzá haver 'tuti-kékre-fújt-ventis-edésönje'. Élmény az a hűtő...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#13) bacsis válasza ,,no name" (#9) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

a falon döglött alaplapok meg HDD-k vannak, azot a tapétám :DDD

(#14) Móci válasza bacsis (#13) üzenetére


Móci
addikt

Nekem nyest van a falon, de az se lehet rossz! :D

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#15) #65675776 válasza Móci (#12) üzenetére


#65675776
törölt tag

A FOP32 egyáltalán nem hangos. A Coolink Cool122+ és Cool132+, azok igen.

(#16) mephi666 válasza Móci (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem meg egy 5000db-os puzzle, amit kb 2hónap alatt kiraktam fogadásból :) jött rajta egy üveg johnny walker :DD
...egyébként még, amikor otthon laktam, akkor 2 döglött lap volt a falon... egy pentium, proci nélkül... meg egy még régebbi, benne egy halott 5x86-os procival... ezt úgy akartam megvenni, csak akitől vettem volna, eladta 1-2órával hamarabb és az okos vásárló megsütötte... (fordítva nyomta rá a tápcsatit és kaputt) én meg vígasztalásul megkaptam döglötten... ingyen... még talán a pincében megvan valahol :)

#15: nem is csak az a baj, hogy magában hangos... hanem, hogy 5000rpm fölött az a b@szott venti szét akarja tépni/rázni a házat is :) ez csak fokozza az "élményt"...
és ha jól rémlik a fop32 nem is a legbrutálisabb volt a "családban" :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) Móci válasza #65675776 (#15) üzenetére


Móci
addikt

Azokat nem ismerem, de szerintem a fopnak sem volt kis hangja. A 68-as volt jóval halkabb, ha jól emlékszem.

mephi: az se rossz! Legalább dísz is lett a falra, meg whiskey is állt a házhoz. :D
Nekem a rossz dolgok, lomok, be vannak dobozolva, és persze pár fiók is tele van velük, hogy lehessen miben turkálni...

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#18) #65675776 válasza mephi666 (#16) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem is tudom. Nekem ugyan egy hoki Acorp házam volt, de az nem akart széthullani tőle. Hiába pörgött néha 6k-t a ventilátor.

A Cool122+ viszont laza 8k körül nyomult, volt is akkora hangja mint egy porszívónak.

GlobalWin-éknél akkoriban a 38-as ventilátor volt az über, de az sem volt olyan izom, mint a nevezett Coolink-eké.

(#19) mephi666 válasza #65675776 (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

az előbb említett házban használtam (képen bal alsó) és akármit csináltam vele, kegyetlenül rezgett... ahova tudtam, közbeiktattam mindenféle gumialátétet rezgéscsillapításra, de alig értek valamit... :( később egy 1000ft-os aerocool-ra cseréltem le, nem lett sokkal melegebb a proci, de az 1/3 akkora fordulatszámon sokkal halkabb volt...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) Jamby18


Jamby18
senior tag

Vinyótemető a falon :C :D

(#21) bacsis válasza Jamby18 (#20) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ha már vinyótemető:

nagyban

Az a 2 bazi nagy korong is HDD-ből származik, a 70-es!!!! évek végén használták, ééés egy olyan korong 2,5MBvolt :DD
Középpen a 3db 5,25'-os helyet elfoglaló "óriás" eltörpül mellettük, a normál 3,5'es hdd-kről nem is beszélve :DDD

(#22) Móci válasza bacsis (#21) üzenetére


Móci
addikt

Ezekkel még flexelni is lehete... :DD
Nem semmi cucc, gratula hozzá.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#23) mephi666 válasza bacsis (#21) üzenetére


mephi666
nagyúr

ahogy látom a procik sem unatkoznak alul... vannak páran :C

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) bacsis válasza mephi666 (#23) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ezek csak a (többnyire) rossz procik, a működő gyűjteményem fiókba pihen :))

(#25) Daveedka


Daveedka
tag

Bacsis, le sem tagadhatnád, hogy ezeket a képeket te csináltad :)

(#26) bacsis válasza Daveedka (#25) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

:DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#27) rarri


rarri
senior tag

Csúcs a falon a gyűjtemény ! :C

Vegyél rólam példát, az én ágyam ilyen : [rarri ágya :-))]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#28) twollah


twollah
nagyúr

Miert nem soported a sok vackot a foldre?

1600x1200-as kep mobillal keszitve.
Nalunk ezert Pesten mar korbacs jar!

[ Szerkesztve ]

(#29) bacsis válasza twollah (#28) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Láttad mi van a földön a második képen... ott a gépházak vannak már, szal nem fér :))
nálunk még szerencsére nem jár korbács 1600X1200as mobil képekért :R
sőőőt errefelé a VGA 640X480 számít tök átlagnak.. Egy szavad nem lehet ;)

(#30) Móci


Móci
addikt

+1 ágyon szerelő (máshol nincs hely).

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#31) Badman 4ever válasza #65675776 (#18) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Én megmondom a tutit mi a hangos, a mostani gépem amin maxon pörög minden a tuning miatt. ASUS Radeon 9600XT ventije 7500-as fordulaton, Titán DT5 procihűtő, ami eleve rohadt hangos, 3000 RPM-en és előlapi Revoltec hűtő is 3000-en jár és akkor még nem is beszéltem a 3db winyóról.... ;] (Az AC ventije hangtalan a nulla légszállítása mellett és a tápventit se hallani.)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#32) Bling95


Bling95
őstag

Taníts mester :R

nálam inkább cd/dvd-k hevernek az ágyon meg a laptop, na meg a töltők ( teló, mp4, ipod, fényképező) plusz 1-2 adatkábel hasonló.

Jah meg van itt egy IBM M Pro gép is , de azt se tudom működik e . amikor bekapcsolom floppyér könyörög XD de hát azzal nem szolgálhatok neki :U

(#33) #65675776 válasza Badman 4ever (#31) üzenetére


#65675776
törölt tag

Titan D5T lenne az gondolom. Pedig arról pont azt mondták anno, hogy hozza a FOP32 teljesítményét, miközben töredéknyi a hangja...

Legalább a vinyókat is felpörgetted?

(#34) Badman 4ever válasza #65675776 (#33) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Igazából a VGA ventit amikor lekapcsolom negyedére esik a hangja a gépnek, a Titán lekapcsolása után megint negyeddel csökken a hang, Revoltec megint negyedel, a 10 gigás Fireball nélküli indítás után...nincs hangja a gépnek, de komolyan, a másik két winyó a WD Blue 40GB és a Samu 160GB-osa az hangtalan ha használaton kívül van (mint most netezéskor), csak párszor mordul egyet, de egyébként a tápventi és az AC nem csap zajt, ami kihallatszana (hozzáteszem annyit ér a légszállításuk a géphez, mint légy ellen a revolver). :U Szóval 3 brutálhangos venti, meg egy iszonatzúgó öreg winyó csinál 40-50 (60? ;] ) decibeleket (kb.). Ha az öreg vasat Crysisra kényszerítem, akkor kilapozza a fél életét az 512 ram mellett a Samu és elszabadul a pokol hangügyileg... :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#35) habo2 válasza twollah (#28) üzenetére


habo2
csendes tag

Pesten a 2Mpx-es mobil képekért jár a korbács, Fülén meg az ilyen, és hasonló beszólásokért! :U

Nem muszály mindent elolvasnod... :W

és hogy kicsit on is legyek, bacsisnál ez tényleg mindennapi, nem csak pár "mobil-kép" erejéig csinált rendetlenséget :DD

:R

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

(#36) bacsis válasza habo2 (#35) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Pesten a 2Mpx-es mobil képekért jár a korbács, Fülén meg az ilyen, és hasonló beszólásokért
nagyon ott van, köszi :R

(#37) Móci válasza habo2 (#35) üzenetére


Móci
addikt

Kemény volt! :R :DDD

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#38) Bling95


Bling95
őstag

Itt fehérváron nincs elnyomás :D azzal csinálod a képet amivel akarod

(#39) habo2 válasza bacsis (#36) üzenetére


habo2
csendes tag

remélem megtalálta a gazdáját!

:R

"ha nem változik, akkor így marad!" ||| értem én... csak leszarom! :D ||| Logout függő és megrögzött Vakegérke-olvasó! ||| "nem kell a szépség, nem kell a jóó..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.