Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#72) Dare2Live válasza Jhonny06 (#69) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Már az eleje se igaz annak ami írsz. Nézz rá a PISA tesztekre. Európa sereghajtóivé váltunk szövegértésből, matmatikai-logikai képességekből... szó nincs arról, hogy csak nyelvoktatásnál lennének durva problémák.
Az sem megy...

És amikor ez általános mindenhol akkor az vajon miért lehet? Igen szar az oktatásunk. A NAT, a túlterhelt, alul fizetett tanárok és itt sok mindenbe bele lehetne menni... az én kedvencem a honismeret meg a 1.5 oldalas A4es lap amit be kell magolni mert az fontos, hogy nézett ki egy parasztház a 18.században...

szerk: Ez "Európa sereghajtóivé váltunk szövegértésből, matmatikai-logikai képességekből... szó nincs arról, hogy csak nyelvoktatásnál lennének durva problémák."
amúgy szerintem durván tovább fog romlani. Az átlag 90% szövegértés, matmatikai-logikai képességénél én komoly romlást várok. Nincs fél évig matek tanár a suliban mert elment multihoz, nyelvtanár detto... Azért ennyire ilyen 4-5éve még nem volt. Ahogy kollégám mondta egy ilyen megörző, gyerekmelegedővé vált az az iskola ahova a gyerekei járnak.

Nah jók lesznek még a gyerekeitek biorobotnak a gyárba. Már amíg le nem automatizálnak le mindent....

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.