Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DNReNTi


DNReNTi
őstag

Szíp szíp, de ennyi pízér' autót adnak. :D
Kivancsi leszek majd a szenne tuningolt peldanyok teljesitmenyere.

but without you, my life is incomplete, my days are absolutely gray

(#2) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Thx a tesztet. Kulon jo ugy olvasni, hogy en mar boldog tulaja vagyok a Gaming X-nek. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) aDamker


aDamker
aktív tag

Kis hétvégi csámcsogó :)

(#4) zzola


zzola
félisten

Köszi a tesztet!

(#5) Redneck


Redneck
veterán

Frankó teszt. A Division DX12 módja csak szerintem egy rossz vicc?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Felmerült bennem egy kérdés..

Mégpedig, az Asus kártyánál szándékosan nem készült kép a hűtő alatti panelről, ami a vram-ra megy, vagy nincs rajta ilyen? Az FE-nél, és az MSI-nél ott a kép erről az egységről, az Asus-nál viszont nyoma sincs.. Miért?

Az 1080-nál előtt "baki" után elvileg itt ezt rendbe tették, vagy mégsem?

Udapte, oké, megnyugodtam, rendben van, csak itt maradt le a kép:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#7) #72042496 válasza DNReNTi (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

2 terás 960 PRO SSD-t is adhatnának ennyiért. :)

Bika kártyák lettek, az ASUS-ban nekem szimpatikus, hogy két HDMI-t is tettek a kártyájukra. De ez a többi kártyájuknál is jellemző.

"Az 1400-as maximum fordulatszám nem mondható magasnak, tulajdonképpen végig halk marad a hűtés"

A 1060 Strix-en nálam ez konkrétan az üvöltés kategória. Jó lenne valami zajszint mérés, vagy valahogy perspekítvába tenni ezeket.

[ Szerkesztve ]

(#8) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

az Asus nyák takaró panelján mi az a peltier elemnek kinéző alkatrész?

...de hogy az MSI miért nem váltja már le ezt a falusi diszkós sárkányinges desingt.... :O

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#10) Daywalker válasza hackeeeee (#6) üzenetére


Daywalker
addikt

Az MSI leírásánal említem, hogy ott is van ilyen. A nagy sietségben lemaradt a fotóról...

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#11) hackeeeee válasza #72042496 (#7) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Manuális profilt neki. :K

@AXisBOLD: Mert többnek tetszik, mint amennyinek nem. :) Szerintem az csak az elektronika a ledhez.

@Daywalker: Ó, sorry! :R Csak feltűnt a képek között ennek hiánya, ezért jeleztem. Egyik ismerősöm vadászik ezek közül, és Ő említette, hogy már elvileg rendbe tették ezt a Strix-nél. Ezért lepődtem meg.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#12) #72042496 válasza hackeeeee (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azt kapott, így már meg vagyok elégedve vele. :)

(#13) LLam


LLam
senior tag

Köszi a tesztet.
A Bitcoin résztesztet le kellene cserélni Ethereum-ra.

Stay hungry!

(#15) hackeeeee válasza #72042496 (#12) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én úgy tolom a GLH-val is, bár így is elmegy 65-70 körülig, mert muszáj, ott már azért van hang. :)

Véleményem szubjektív...

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

250k a gigabyte verzió, kérdés annak milyen lehet a hűtése. Az Msi már bizonyított párszor, az patent.

(#17) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Engem az érdekelne WoW alatt mit tud.

GTA V : Pacikuki007

(#18) KevinMulder válasza Sasal1ty (#17) üzenetére


KevinMulder
tag

Wizards of Wor (WoW) alá ennél kisebb kártya is elég :)

[ Szerkesztve ]

(#19) Imre921


Imre921
tag

Hát ez még mindig kevés 4K-ra :D gta beesik 30alá. Gratulálok.(jó, a gyárilag szénné oc-zet strix-el még tartja magát, de csak azzal)

Na majd a kövi sorozat.

(#20) Imre921 válasza Redneck (#5) üzenetére


Imre921
tag

Nem csak szerinted :N

(#22) #45185024


#45185024
törölt tag

MSI hozza a szokásos minőséget, egyértelmű a választás a kettő között.

(#23) Imre921


Imre921
tag

Én ezért nem adnék pénzt. 1080p-re overkill ,4k-ra meg kevés. Tök futureproof(ja nem, de legalább jó sok a memória meg a csuda kór :DDD )

Adjunk még 1-2 évet a dx12-nek meg a 4K-nak mert ez így nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#24) hemaka válasza Sasal1ty (#17) üzenetére


hemaka
nagyúr

Pár hét aztán valamelyik streamernél majd megnézheted.

(#25) ribizly


ribizly
veterán

Szép teljesítmény, de én megvárom a következő, nem max TDP-s kártyát. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#26) bindike01


bindike01
aktív tag

Köszi a tesztet. Hát nem tudom akinek pl van egy 1070 de inkább 1080 as kártyája, annak még fölösleges lecserélnie szerintem. Bár ahogy néztem most a játékokban az rx 480 omat .....hát....Gondolkodtam hogy eladom. De az a baj hogy 1070 is szerintem túl van árazva...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

(#27) Imre921 válasza DNReNTi (#1) üzenetére


Imre921
tag

Ott a Strix :D Abba már nem sok van.

(#28) nullpoint


nullpoint
senior tag

Látszik hogy mekkora szemétláda az Nvidia (is) . Kijön az új kártya akkor a driverbe beleírnak hogy lassabb legyen a régi. 980 ti tesztnél érdekes módon pl. a GtaV fpsek 42-81 és 32-56 mostani tesztben meg 38-68 és 29-49 (1920 és 2560felbontások). Elmehetnek a k**va anyjukba tényleg.

Emellett nem lehetne végre egy blender render benchmarkot beletenni??? Ingyenes program, 5 perc és elég hasznos lenne.

[ Szerkesztve ]

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#29) Fred23


Fred23
nagyúr

"Csupán arra próbáltunk rávilágítani, hogy" jön a VEGA hamarosan. :D

(#30) Teaway


Teaway
veterán

„Bizonyára észrevették az olvasók, hogy a Pascalos Titan X nem szerepel a tesztben, aminek az az egyszerű oka, hogy nem igazán lehet hozzájutni mostmár, a gyártók hazai képviseletei sem tartanak készleten már tesztre sem, így beszerzésre irányuló próbálkozásunk nem járt sikerrel.”

Talán szólni kellett volna, hogy küldjünk be egyet tesztelésre :)

Nincs itthon csokid??

(#31) seniman válasza Fred23 (#29) üzenetére


seniman
addikt

Már itt van a kertek alatt. ;] Csak valahol a kambodzsai kerteknél és gyalog jön. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#32) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Heh, messze az a 4K Gaming még, én megmondtam...persze, akinek a 30 fps is megteszi :D :D Ez egy ízig vérig 1440p kártya, oda tökéletes :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#33) XuChi


XuChi
addikt

Elég szomorú látni, hogy a kis GTX 980 posseidon kártyám már szarra sem jó. :((

Összesítésben csak a harmadik, még a rx470 is ott kullog a nyakában :W

Nem is tudom mi lenne ha még mindig a GTX770 lenne a gépemben :D, még a pasziánsz sem menne rajta azt hiszem :R

(#34) Z_A_P válasza nullpoint (#28) üzenetére


Z_A_P
addikt

Kijön az új kártya akkor a driverbe beleírnak hogy lassabb legyen a régi.

Hmm...erre kivancsi lennek van-e benne valami :F

OK

(#35) #65675776 válasza Redneck (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

A 7. oldalon láthatjuk az optimalizálatlan kódhullkadékokkal végzett tesztek eredményét. Még egy Dishonored 2 kellett volna, hogy végleg betegye a kaput.

[ Szerkesztve ]

(#36) chris0000 válasza Redneck (#5) üzenetére


chris0000
őstag

hi.
az 1 hülyeség,szerintem is.
3570K-val hajtom a 1080Ti kártyámat FE verzió és átlag 52 tipikus is 52 fps.
tehát 3570K nem a négyesszázezres 5960X-el :D
Division Benchmark
Division Gameplay

[ Szerkesztve ]

(#37) Picco válasza Z_A_P (#34) üzenetére


Picco
addikt

En is de ilyen tesztet nem fogunk latni, mert Nvidianal/Amd-nel nem orulnenek neki tulsagosan.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#38) guftabi96 válasza AXisBOLD (#8) üzenetére


guftabi96
addikt

Most ez a menő sajnos... legyen minél csicsásabb, legyen rajta rgb, vakuljon csak a paraszt!
Köszi a tesztet, megvan a kis hétvégi olvasnivaló :R

#KeepFightingMichael

(#39) CJ4567


CJ4567
veterán

4. oldalon a tesztkörnyezetnél a 1080 linkje a 1070-re vezet.

No Sana No Life

(#40) cheatergs válasza XuChi (#33) üzenetére


cheatergs
senior tag

A gépemet használhatod szemetesnek, ha kidobnád. :DDD

Mindig minden mindegy

(#41) skippper


skippper
senior tag

Az összegzésnél nem volt még tervben egy ár/érték táblázat összeállítása a tesztekben? Szerintem nagyon sokunknak rettenetesen fontos lenne egy táblázat arról is, hogy itthon ezeknek hogy alakul az ár/érték aránya (akár listaár szerint, vagy valami partner árlistája szerint... megoldható az összehasonlítás szerintem)

Ilyesmire gondolok, én speciel majdnem kizárólag ez alapján vásárolok.

[ Szerkesztve ]

(#42) Viktor77


Viktor77
titán

Tisztelettel érdeklődnék, hogy a szélesebb rétegek által elérhető új népprocesszorról, az Intel Pentium G4560-ról mikor lesz teszt? Külföldi oldalak megtették, esetleg ti is megpróbálhatnátok.

Klassz, hogy ilyen drága kártyákat teszteltek, amiről kb. mindenki tudja, hogy kijött a leggyorsabb, és ezt be is bizonyítjátok egy tesztben.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#43) Blindmouse válasza XuChi (#33) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Persze, sőt még lassult is. Venned kell új kártyát, de csak azért, mert már van gyorsabb AMD.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#44) Tomassy00 válasza Viktor77 (#42) üzenetére


Tomassy00
senior tag

:K

(#45) KKaresz45 válasza XuChi (#33) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nekem van 980-am és 770-em is két külön konfigban és egyáltalán nem vagyok szomorú. Max. akkor lennék szomorú ha jönnének a jobbnál jobb DX12-es címek és az új kártyák aláznának 4K-ban DX12-vel (értsd: 60+ FPS). Amíg ez nincs, addig nekem bőven elég a full HD és nem érdekel hányadik a kártyám a listán. A jelenlegi DX12 felhozatalból a Total War: Warhammer érdekel egyedül, de az is megy DX11-ben.

Várni kell még 1-2 generációt amíg normális teljesítmény lesz elérhető magasabb felbontáson és normális tartalom lesz DX12-re, akkor lesz érdemes váltani. Sok jó játék van, van mivel játszani addig is.

(#46) Raymond válasza chris0000 (#36) üzenetére


Raymond
félisten

Csak a tesztben a minimum FPS szerepel ami a te videodon is leesik egesz 24FPS-re. Lasd 1:58-2:02 amikor atmegy a fuston.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#47) kwzatz válasza nullpoint (#28) üzenetére


kwzatz
őstag

Vagy mondjuk 2 beállítás feljebb van véve és ebből adódik a különbség szimplán a régi teszthez képest. Láttam már olyat is, hogy AMD kártyáknál is NVIDIA PCSS volt beállítva, persze hogy nem ad korrekt képet. A Division is elfutkározik értelmes beállítások mellett 40-60 fps-sel (high) középkategóriás kártyákon is és semmi látványbeli különbséget nem fogsz látni a maxhoz képest, ahogy a GTAV-nél is megteheted ugyanezt. Így, hogy nem látja az ember pontosan, hogy a tesztíró mit tart "maximumnak" meg "ultrának", nem lehet komoly, általános következtetéseket levonni, néha még a kártyákat sem tudod korrekten összehasonlítani egymással.

(#48) b.


b.
félisten

nem wart akarok csak egy kérdés. Azt olvasom mindenhol, hogy a sok patch meg izé bizé miatt a 480 már gyorsabb mint az 1060 ? mert a tesztben 2 játékban volt valamivel előrébb, a többiben meg nőtt az 1060 előnye.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#49) lenox


lenox
veterán

a Titan X-nek elveszett a létjogosultsága, és akkor is elveszne, ha a GTX 1080 Ti akár egy picit is lassabb (lenne) nála. Ezt az NVIDIA-nál is látják, nem véletlen, hogy már bejelentették az utódot, a Titan Xp-t

Kicsit az ok-okozati osszefuggesek meg vannak keverve, nem?

(#50) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Hinnye ekkora űr tátong már az Nv és Amd között? Nem néztem mostanság ki mit tud, de ez durva kül. :U Nem jön semmi az nv ellen mostanság?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.