Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Azt hittem, hogy a Lans Flare valamikor a 2000-es évek elején már cikinek lett minősítve, és kikopott a játékokból... :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) ribizly


ribizly
veterán

Jöhet! :)
De még egy konzol port-ot nem fog már bevenni a gyomrom...

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) doooo válasza Cifu (#1) üzenetére


doooo
veterán

Mármint a lens flare? :P Egyébként én nem úgy veszem észre, hogy manapság hiány lenne belőle...

(#4) Nyugis


Nyugis
senior tag

üdv!

engem ez a bemutató annyira nem varázsolt el.
mivel ad többet mint egy jelen pillanatban nagy sikerrel futó mondjuk DOOM?
miért választanám pont ezt?
azért mert itt egy női hang sikitozik?
ez azért nem eléggé meggyöző érv ahhoz, hogy egy forintot is kiadjon érte az ember.
ettől azért sokkalta több kell/kéne!
és lássuk be ez a videó azért messze nem mutat semmi "pluszt"!

(#5) #65675776 válasza Nyugis (#4) üzenetére


#65675776
törölt tag

Trailer alapján már 10-15 éve sem lehetett eldönteni, hogy egy játék ér-e valamit vagy sem.

Egyébként a Doom és a Prey eléggé messze van egymástól.

(#6) dredbiro


dredbiro
senior tag

Nem tűnik rossznak, személy szerint nekem tetszett a trailer, várom :)

Good hunting,STALKER !

(#7) kwzatz válasza Nyugis (#4) üzenetére


kwzatz
őstag

Ebben a trailerben nincs benne, de egy korábbi gameplay trailerben már láthattuk, hogy átalakulhatsz bögrévé. Must buy! :D (amúgy nekem tetszettek az eddig előzetesek, és valóban nem sok köze lesz a Doomhoz)

(#8) ribizly válasza kwzatz (#7) üzenetére


ribizly
veterán

Sajnos ugyanez igaz az első résszel kapcsolatban is: nem sok köze lesz hozzá... :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#9) #65675776 válasza ribizly (#8) üzenetére


#65675776
törölt tag

Még szerencse, hogy nem minden olyan szögegyszerű játékmenetileg, mint a Doom. Vannak emberek, akik annál többre vágynak.

(#10) NandoXXL válasza #65675776 (#9) üzenetére


NandoXXL
senior tag

De ez a többséget nem érdekli, ők ellenének 3 gombbal egy interaktív videó előtt ha azt hinnék ők irányítanak ;] Áradoznának hogy nextgen élmény, és grafika :DDD

(#11) ribizly válasza #65675776 (#9) üzenetére


ribizly
veterán

Csak legyen is több. Nekem mondjuk az egyik legnagyobb kedvencem a Prey első része. Annyira, hogy nemrég feltettem egy grafikai mod-al együtt és csak csodálkozom mennyire jó még a mai napig.
Én nem bánom, ha más alapokra helyezik az új részt, de a hangulatot nehéz lesz visszaadni.

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#12) kwzatz válasza ribizly (#11) üzenetére


kwzatz
őstag

Én is imádtam, méltatlanul alulértékelt játék, sajnálom is, hogy nem folytatják. De ez az új Prey jó kezekben van (remélem a Dishonored 2 még inkább meggyőz erről majd minket), csak hívhatták volna máshogy, hogy az ember egyáltalán ne vonjon párhuzamot a kettő között.

(#13) #97544192


#97544192
törölt tag

Nem állítom, hogy ez az új Prey gyenge játék lesz, de szerintem ennek biztosan többen örülnének. Kár, hogy elkaszálták. :U

(#14) PiTM0N


PiTM0N
tag

Ez elég Dead Space szagú.. Amiből már történetesen volt 3 :U

#13 Én is szívesebben látnék egy olyat, még ha kicsit Dredd bíró feelingje is van.

(#15) Dhampir válasza ribizly (#11) üzenetére


Dhampir
félisten

Izgalmasnak tűnik az új is. :)

Tavaly játszottam újra a régit Ubuntu Lunix alatt. :)

Ha valakit érdekel a Linux alatti futtatás, az alábbiakban érhető el a projektje:

Honlapja

The retail version - installer letöltése

[ Szerkesztve ]

(#16) TESCO-Zsömle válasza Cifu (#1) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Eléggé kiábrándító is tud lenni, főleg first person-ba. Autós, járműves játékokban, külső nézeteknél még oké is, de szereplő szemszögéből vicces, hacsak nem android a karakter.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#17) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Fura, de a grafikája és hangulata alapján inkább hasonlít az egykori Unreal 2-re, mint az első Prey-re...

Lehet a design és a engine miatt érződik ez...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.