Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

"hogy fellebbezni fognak a döntés ellen."

Vagyis ebből még jó ideig nem lesz kifizetés.

Live-Die-Respawn

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Nyújtják majd, mint a rétestésztát, aztán majd peren kívül oda tolnak nekik 100 misit, aztán jó napot.

(#3) Fred23


Fred23
nagyúr

Dajkó Pál gondol a legfiatalabbakra is: " – az 1991-ben létrehozott id Software társalapítója, és többek között a Commander Keen, a Wolfenstein 3D, a Doom, valamint a Quake vezető programozója –". :D

(#4) nubreed


nubreed
veterán

Nekem ez a történet sántít. Carmack nem véletlenül döntött úgy, hogy elhagyja a Zenimaxot. Sejtésem szerint ott is előállt az vr headset ötletével, de a Zenimax vezetősége azt egy az egyben lesöpörte az asztalról, Carmack fogtak magát és elment. Megcsinálta az Oculust a csapatával és most, hogy mégis lett belőle valami a Zenimax megérezte a pénz szagot. Amcsiban ez így megy.

Zenimax: szabadalom troll-e vagy?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5) Amacs válasza nubreed (#4) üzenetére


Amacs
aktív tag

Ebben csak az nem áll össze, hogy az Oculus, mint cég, és a Rift, mint terméktervezet (vagy minek nevezzem arra az időszakra utalva) már javában létezett egy jó ideje, amikor Carmack (és cimborái) leléptek a Zenimaxtól és csatlakoztak az Oculushoz. Azaz a VR headset ötletét már nem nagyon kellett feltalálni akkortájt.
Persze nem kizárt, hogy a Zenimax berkein belül megpróbált valami hasonló irányba elindulni, és akkor ott azt mondták, hogy nem, aminek a következménye lett a kilépés.

(#6) clyvejhamma válasza nubreed (#4) üzenetére


clyvejhamma
aktív tag

Carmacknak egyébként is lejárt volna a szerződése. Mivel nem hagyták dolgozni azon ami érdekelte lépett.

(#7) nubreed válasza clyvejhamma (#6) üzenetére


nubreed
veterán

Na, hát mondom, hogy innen fúj a szél. Zenimaxnak nem kellett a vr headset ötlete/nem hagyták Carmackot ezen dolgozni, átment Oculusékhoz és ott kibontakozott.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#8) NumberGuy válasza nubreed (#7) üzenetére


NumberGuy
tag

Forrás?

(#9) s912


s912
aktív tag

A lényeg, hogy Carmack papa eladta a lelkét a sátán Cukibácsinak.. Oké, értem én, hogy nem látta már az id tech motorok "heggesztésében" a jövőt, ezért akart váltani, de hogy a háttérben mi is az igazság. Az sosem derül ki.
Minden tiszteletem az övé, de szerintem ezt nem igazán gondolta át.. Cuki és Luki pedig "átrántották a sötét oldalra".

(#10) nubreed válasza NumberGuy (#8) üzenetére


nubreed
veterán

Nincs forrás, pontosabban az én vagyok, csak a saját gondolat menetemet írtam le.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.