Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) srph25


srph25
tag

Én is totál hasonló helyzetben vagyok. Csak éppen 20 leszek :) . Nem kell ezt tragédiaként felfogni, nem kell mindenkinek 12 évesen....... Feltehetőleg semmi baj nincs veled, szerezz valami hobbit, ami lefoglal, h ne gondolkozz ilyeneken (teljesen felesleges ezen elmélkedni, mert a túlzott filozofálás garantáltan megőrjít). Próbálj meg a jövővel foglalkozni, az eddigieket meg felejtsd el.
EDIT: gyúrás az ilyen szempontból jó hobbi, mert általában önbizalmat is ad. Ép testben ép lélek. De persze a lehetőségek száma végtelen :))

[ Szerkesztve ]

(#2) Tyrel


Tyrel
őstag

Akinek nem inge ne vegye magára, de a lányokkal van a baj szerintem... Alapvetően nehéz normálisat találni, de ez idáig nem gond, mivel ez mindkét nemre igaz. A baj ott kezdődik, hogy a normálisnak tűnő lányok is olyan szinten nem ismerik saját magukat, hogy néhány évvel ez előtt én el sem hittem volna (22 vagyok). Annyira befolyásolhatóak, annyira nem tudják mit akarnak valójában, sőt azt sem hogy mi a jó nekik, hogy az sokszor már ijesztő. Ráadásul folyton a fejünkhöz vagdossák nekünk férfiraknak, hogy ők (a nők) sokkal érzelmesebb lények, mégis ha komolyabbak a szándékaid és igazi, tartós kapcsolatot szeretnél, akkor ők azok akik megijednek vagy bizonytalankodnak...

Egyébként ilyen kis falvakban vagy városokban tényleg visszatartó erő a visszautasítás mert annak híre megy, mivel elég pletykásak az emberek (sőt egy egyszerű "bocs nem"-ből másnap reggelre taperolás, csók és pofon lesz, mer mindenki hozzáteszi még a sajátját a már hallott pletykához...) és gondolom neked meg nincs kedved égetni magad. Esetleg próbálj más, közeli településekről ismerkedni...

Nagyon sok lányt az vonz, ha rossz vagy, ha elérhetetlen vagy, ha küzdeniük kell érted. Ezért van a vagány szívtelen műmájereknek minden héten új nőjük. A probléma az, hogy egy kapcsolatban meg pont attól boldog valaki hosszútávon, ha szeretik, ha kedveskednek neki, ha megvan a bizalom, stb. Mégis ha mindezt tálcán kínálod, akkor nem vagy vonzó...
Háth... nem véletlenül rejtély már évezredek óta a női gondolkodás...

Tanácsot nem nagyon tudok adni, hogy mitől kezdenek majd el ragadni rád, viszont a saját érdekedben ügyelj arra, hogy ha bejön egy csaj, sőt meg is szereted, de az istenért sem enged közel magához, hiába működhetne tökéletesen minden... Akkor ne legyél a legjobb barátja és ne legyél az akinek elsírja a bajait, mert tudatán kívül is rendszeresen "bántani" fog, ami hosszú távon annyira sok lelki erőt kivesz belőled, hogy végül már kedved sem lesz keresni a szerelmet...

Amúgy egyetértek az előttem szólóval, nem kell elkapkodni a dolgot... Még előtted van az első csók, az első kapcsolat, meg mindenből az első, ami szegényesebb gondolkodású haverok előtt ugyan lehet hogy ciki... de ha sikerül az, hogy minden ilyen elsőd a nagy Ő-vel történik meg, akkor sokkal jobban fogod tudni szeretni őt mint azok az emberek akik kiégnek mire elérik a 20-at...

[ Szerkesztve ]

Turenkarn

(#3) Z-o-t-y válasza Tyrel (#2) üzenetére


Z-o-t-y
tag

Fú nagyon sok igaz dolgot mondtál, a sok lány barát valóban nem jó, saját tapasztalat, ez nem előny, de nekem is sok van. A kis város, kevés szórakozó hely is nehéz ügy, és valóban mindneki ismer mindenkit: PL tetszik Juli de pattint, jó hát nem szaladhatsz örökké Juli után, megtetszik egy hónap múlva Sára, erre majd lesz egy közös ismerősük és vége: "tényleg randizni akar veled, a múltkor még a Julit fűzte"

Nem könnyő eset, és kiismerni se lehet őket, na meg eligazodni rajtuk.

http://instagram.com/_doublez_

(#4) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Sajnos nem igazán vannak mostanában valódi közösségek. Az olyan lehetőségek, amik nem abban merülnek ki, hogy elmegyünk pár haverral inni, meg bulizni egyet, hanem valódi tartalmas programot csinálni egy olyan társasággal, akik többek, mint alkalmi haverok, és nem csak azért vagy együtt velük, mert ha ők sem lennének, akkor egyedül maradnál, hanem mert közös dolgok kapcsolnak össze benneteket.

Egy ilyen közösséghez lányok is hozzátartoznak. Tartalmas programközben ismerkedni is könnyebb, természetesebb, nem kell erőlködni rajta, sokkal spontánabb tud lenni.

18 évesen még nagyon sokaknak nincs barátnőjük. Sőt, sokan nem is csókolóztak még 18 évesen. De ezzel semmi gond nincs. Igazából semmit sem vesztesz ezzel. Valószínű úgyis szakítás követi az összejövést idővel, az meg fájdalmas. Szóval nem kell ezen görcsölni.

Ha 10 év múlva fogsz itt tartani, akkor már lehet, hogy nem árt majd elgondolkozni, de ilyen korban abszolút nincs ezzel semmi baj.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#5) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Az egyik előttem szóló néhány gondolatát megcáfolnám.

Régen én is olyan voltam mint Te hogy para volt hogy hú mi lesz, csak én odamentem mindenkihez. Össze is jött, szóval nekem nem volt ilyen problémám. A félelmet le kell győzni és kész.
Az hogy ez van, nem a nők hibája, hanem a TE HIBÁD. Mert nem mentél oda, így a lehető legkevesebb esélyt is a kukába dobtad.
Odamész, kész. Vagy összejön, vagy nem. 10-ből 1 tuti összejön (Ez a minimum).
Ha görcsölsz, csináld nyugodtan ahogy jólesik, csak ne látsszon rajtad.
Havernők.. és?
Hívd el őket dumálni mekibe, vagy egy italra, vagy akármi, fiú és lány között nincs barátság.

Annyira még nem szörnyű a helyzet, a haverom most lesz majd 23 és egy cipőbe jártok, életében nem volt még nővel. Jó gyökér volt, ő sem ment oda hozzá senkihez és a nyakán maradt a probléma.
Változtass, mostantól odamész és megszólítod. Hello mi a pálya, vagy ilyesmi.

Írtad hogy jó a dumád akkor nem lesz probléma. Mások véleményét meg szard le, kit érdekel, ha rajtad csámcsognak legalább akkor is veled foglalkoznak ;)

Szóval most szépen szedd össze magad!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#6) Ombuds Mann


Ombuds Mann
csendes tag

Ugyanez a helyzet velem is, de dettó! Kisváros, kiismerhetetlen nők. :DD :DD Több helyről is mondták már, hogy bőven ilyen HMCS-nek kéne mennem, aki falja a csajokat. Csak engem vhogy nem visz rá a lélek.... Ép testben ép lélek megvan(kajakozom), nekem is az önbizalom hiányzik...
Szóval átérzem a helyzeted, és én is csak kitartást tudok kívánni!(ja, meg magamnak is :D )

Üdv

SZERK: Iscariah-nak igaza van. Fiú lány barátság nincsen, csak abban a kevés esetben, mikor a csaj nem állt sorba mikor a szépséget osztogatták(csak hogy finom legyek)

[ Szerkesztve ]

(#7) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Ismert probléma, nem veled van a baj :N

Én is éreztem ilyet egy időben, sőt mitöbb, biztos voltam benne, hogy hülyék a környezetemben lévő lányok, hogy nem veszik észre mi kell nekik...( :DDD ) Pedig mindenem adott...

Aztán egyszer jöjjön el egy komoly kapcsolat, és onnan sínen leszel ;)
Nekem azóta különleges aurám van, tapadnak rám a csajok, pedig még nagyon szerelmes vagyok ám. Lehet hogy pont ezért :D

Ez a "nem tudom, hogy kéne odamenni" is olyan gyermeteg, pedig annyira eszméletlenül egyszerű. Mégis, még a komolyabb korban lévő emberkék, felnőtt(ebb)ek is szívnak ezzel :DDD A világ legegyszerűbb dolga pedig.
Ha tetszel neki, vagy akár csak lát abban fantáziát, hogy beszélgessen veled, vagy bármi egyéb, akkor teljesen mindegy. Azt is mondhatod, hogy az imént láttál lezuhanni egy UFO-t 2 sarokkal arrébb, lenne-e kedve megnézni veled - ha van sanszod, úgyis menni fog :K

Ha pedig online dúl a love... Azonnal csikarj ki egy személyest. Találkozó, minél előbb, annál jobb. Jobbhíjján arra elég egy msn beszélgetés, hogy összeszedd a számát. Ugyanez érvényes. Ha szimpi vagy, úgyis megadja. Ez a kicsit beszélgetős-elodázós dolog cink. Ilyet láttam már rengeteget. Puha, márcsonya az, aki nem képes elmenni(nem a te oldaladról!) ;)
Ilyenkor, ha még látsz benne fantáziát, cukkold egy kicsit, hátha, de ha nem, akkor nem kár érte. Nem kell sietni, jönni fog magától. Nekem is ezt mondta mindenki, falnak is mentem tőle, aztán mégis igazuk lett.
:B

mod:

Ahogy Iscariah kolléga szól - pontosan. No komment, így kell, ni :D :R

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Á de jó, még egy nekem való topik :C

Sokmindenben tökéletesen igazuk van az előttem szólóknak:
1. A csajozás nem olyan dolog ami elébe szaladni kell
2. A lányok NAGYON nem tudják mit akarnak - a mi szemszögünkből természetesen ez látszik, de nem teljesen helytálló, mert sem náluk, sem nálad NEM a fejben dől el h kihez vonzódanak :B Ezen gondolkozz el kicsit.
3. Kezdj el foglalkozni valamivel, kösd le magad, h ne folyton azon agyalj mennyire nagy vesztes vagy és ki ezért a hibás - ez nem működik, ez csak a SÖTÉT oldalra vezet (tehát az esténkénti magadhoznyúláshoz). A gyúrás általában jó erre, de ha neked más ad önbizalmat, akkor abba fektess energiát. A lényeg, h törődj magaddal, fejleszd magad és az élet többi területén is sikeres leszel, nemcsak a csajoknál.

Amit én ajánlok h betarts:
1. Ha arra kerül a sor hogy megtetszik egy csaj, nem kell gengszternek tűnnöd ahhoz h megismerkedhess vele, de nem is szabad alá- vagy mellérendeltnek sem mutatni magad. Fogd fel, hogy a csajok természetüktől foggva vonzódanak a náluk dominánsabb pasikhoz, ha becsajozol, az a világ legtermészetesebb dolga, nem nagy ügy.
2. Mutasd meg, h neked van miből válogatni és nem dől össze a kártyavárad ha ő azt mondja "ennyi volt".
3. A legjobb, ha eléred h a csaj hajtson rád, mert akkor a szemében te leszel a különleges - tehát nyertél.
4. Azt pedig főleg az elején nem szabad tudatni vele, hogy te őt mennyire imádod meg h milyen sokat jelent neked, mert ezzel is alárendeled magad az ő akaratának. A 4., 5. randi után sem ajánlott. Ennyi.
5. Légy férfi, nem pedig lúzer tini. Ha visszautasít egy csaj, mosolyogj rajta egyet, mivel 100%, h nem minden csajnak fogsz bejönni (még akkor sem, ha az összes itt felsorolt szabályt betartod).
6. Ha meg akarsz szerezni egy csajt, nem árt ha tudsz mosolyt csalni az arcára. Persze nem úgy kezdd ezt el h magadból csinálsz bohócot, inkább poénosan mutass rá mik az ő hibái, és te mennyivel jobb vagy + mennyire bejössz a többi lánynak. Ez piszok nehéz, mivel tudod, h ő mennyire bejön neked.
7. Ha már rendezted az összes dolgot ami bizonytalanságra adna okot saját magaddal szemben, nem kellene h problémát okozzon fenntartani az állandó szemkontaktust a célszeméllyel.

Azt hiszem ha ezekből a többséget felfogod és betartod, nem lesz neked sem probléma mínusztávolságra kerülni a nőktől ;]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#9) hoffman_ válasza TheDragon007 (#8) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jóég, mennyi okos ember van itt! Egy rugóra jár az agyunk is. Én sem írhattam volna soha szebben :D

:R

mod:

b@zki, hogy szóról szóra.... ilyen nincs :DDD

mod2 :

De most komolyan :C

cikkíró:

Jó helyre írtál, csak gondolkodj ezeken, és nyert ügyed van. ;)

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#10) harry


harry
veterán

Tömör leszek:
Ne nyavalyogj bazzeg, nem vagy kislány.

Na jó, kicsit hosszabban:
Nem kell itt aggódni, hogy jaj, vén 18 éves, és nincs barátnője. Majd lesz. Szerintem nem az a cél, hogy csak úgy legyen, hanem inkább komoly (értsd: igazi, nem csak felszínes) legyen a kapcsolat, ilyet meg nem könnyű találni - de lehet nem is kell keresni, majd megtalál.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#11) Feruendios


Feruendios
aktív tag

Hú de jó, hogy pár napja találkoztam egy rendes kedves lánnyal és még pár nap és újra találkozok vele. :B

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#12) TheDragon007 válasza hoffman_ (#9) üzenetére


TheDragon007
senior tag

hoffman: Részemről a szerencse, úgy néz ki a kolléga már megtette az első lépést a siker felé: a legjobb helyre panaszolta el magát :R

mod: nem létezik h pont uazt szerkesztetted be a hszedbe amit én :))

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#13) hoffman_ válasza TheDragon007 (#12) üzenetére


hoffman_
nagyúr

;)

mod:

Mondom én, egy rugóra jár az agyunk is :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#14) ádikácska válasza TheDragon007 (#8) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Üdv
Szerintem a lányok kicsit sem értékelik, hogy ha a hibáikat hozod elő, mint társalgási téma, még ha humorosan is.

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#15) .volkovy.


.volkovy.
tag

ha erre vágysz, go Budapest

(#16) rarri válasza ádikácska (#14) üzenetére


rarri
senior tag

Ez így van... :K

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#17) TheDragon007 válasza ádikácska (#14) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Sajnálom ha a személyes tapasztalataid ezt mondatják veled.... ;)
Az viszont igaz, h van olyan lány, aki sportot űz belőle, h a fiú aki megközelíti szarul érezze magát. Még szerencse h nem csak ilyen lányok vannak, tehát ne csüggedj, legközelebb majd sikerrel jársz ;)

Kicsit személyes dolog érdekelne (remélem nincs köze a hszedhez): miért van a kicsinyítőképző a nickedben?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#18) ádikácska válasza TheDragon007 (#17) üzenetére


ádikácska
aktív tag

A lányok többsége egy bunkónak fog tartani, ha a hibáit ecseteled...nem csak személyes tapasztalat, hanem barátokkal is megesett már többször, ezért általánosítottam.
Szerintem egy nick nem sok mindent árul el egy adott emberről. Nem volt jobb ötletem :B :)

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#19) hoffman_ válasza ádikácska (#18) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Van benned is igazság, de én Dragon007-hez csapnám a pontot... Ha ügyesen csinálod, akkor biza nyerhetsz jó pár "fürdést" ;]
Persze, egyenjogúság, meg nő=férfi ecetera, ecetera... De tény, a nők vonzódnak ahhoz, aki meg tudja védeni őket, aki erős, aki dominál, aki, aki, aki. Ha elég talpraesett vagy, ezt bárhogy ki tudod mutatni, a legtöbb helyzetből jól fogsz kijönni, akármi is a téma ;)

És nem a levegőbe beszélek.... :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20) ádikácska válasza hoffman_ (#19) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Hát már ha ügyesen csinálod :DD De elég ilyenkor egy túlzó megjegyzés és az addig felépített jó kép magadról máris meg fog változni. :DDD

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#21) hoffman_ válasza ádikácska (#20) üzenetére


hoffman_
nagyúr

A rutint valahogy meg kell szerezni. Ez tény :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Sokakkal ellentétben én azt mondom, hogy igenis van különneműek közt igazi barátság.
Anno volt egy lány, aki velem osztotta meg örömeit, vállamon sírta el bánatait. Nekem ő nem lány volt, hanem egy barát, és ez fordítva is igaz. Egy húron pendültünk, mégsem lett a szeretőm, hiszen nem erről szólt a kapcsolat.
Persze, jöhet a kérdés, miért nem őt vettem feleségül. A válasz egyszerű. Nem őt rendelte nekem az Isten. Szerelem nulla, testileg semleges, (bár tölteni való csibe,) egyszerűen barát volt. Aki átérzi a barát szó jelentését, az pontosan tudja, mire is gondolok.
Az esküvőmön ő volt a tanum, rá két hétre én tanuskodtam az ő esküvőjén.
A barátság már az idő ködébe vész, hiszen más utakra sodort minket a sors. Azonban tény, hogy volt valaki, aki érdek nélkül örült nekem, és nem voltak titkai előttem. Megfordítva is igaz.
Sajnálom azokat, akik ezt a tisztaságot képtelenek átlátni, átérezni.
Van ugye a test, amely vágyat gerjeszt, ez természetes. Azonban van a szív, a lélek, amely őszinte társat vonz. Én megtaláltam, és mitsem számított a testiség.

Színészkedésre buzdító szavak...
Ugyan kérem. No persze, ha alkalmi kütymütyölés a cél, akkor hatásos lehet a módszer. Csakhogy Cairos barátunk nem erről beszélt. Avagy tévednék? Akkor bocsánat, már be is fogom a szám.
De ha mégis...
Jó, színészkedjünk. Megcsípjük ezt a luvnyát, megfektetjük amazt. Közben valós énünk kushad, hiszen letagadjuk. Minden olyan lány semmibe vesz, aki pedig szerethetné pont azt az embert, aki én vagyok.

Fárasztó vagyok? Meglehet. Azonban azon őskövületek egyik tagja vagyok, akik az igazi érzelmekben hisznek, és sohasem színészkedtek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) ádikácska válasza hoffman_ (#21) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Hát igen, az első pár próbálkozás tuti bukás lesz cikkírónak is szerintem, de nem bántásból mondom, hanem hogy gyakoroljon és csajról csajra jobb lesz. :DDD

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#24) TheDragon007 válasza ádikácska (#20) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Látom nálad elég mélyek a gyengébbik nem által ejtett sebek. Már alapból ott a bibi, hogy érdekel milyen a lányok "rólad felépített képe". Ez ne érdekeljen, ha a "barát" zónából ki akarsz törni. A csajok csak akkor fognak bírni ha te is bírod saját magad!

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#25) ádikácska válasza Vakegérke (#22) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Ja igen, máshogy kell odamenni egy lányhoz, ha csak egy éjszakára szeretnéd és megint máshogy ha tartósabban szeretnél vele együtt lenni.. :R

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#26) ádikácska válasza TheDragon007 (#24) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Én bírom saját magam :DDD , de ez egy lánynál nem sokat számít ;]

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#27) hoffman_ válasza Vakegérke (#22) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez való igaz...

Ecseteljük itt, hogy lehet(ne) megfektetni valakit, ahelyett, hogy segítenénk...
Való igaz, hogy van átfedés a 2 dolog között, a hozzáállás nem kel sokban változzon, de amit a cikkíró is szeretne, sajnos arra nincs recept.
Türelem, és az iménti hozzáállás kérdése :)
Előbb-utóbb úgyis el fog kezdeni hiányozni az az illat, az a mosoly, azok a gyönyörű szemek, és minden minden minden.

Türelem lánykát terem :))

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28) TheDragon007 válasza ádikácska (#26) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Tévedsz. Minden mozdulatodból, pillantásodból, kiejtett hangodból látszik a magabiztosságod avagy a hiánya. A lányok pedig tesztelnek, folyton-folyvást, h kiderüljön mennyire is vagy a helyzet magaslatán, h télleg te vagy-e az kivétel, akivel megéri hazasétálni ;]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#29) hoffman_ válasza TheDragon007 (#28) üzenetére


hoffman_
nagyúr

És mennyire igazad van... :D
Még a szerelmes pillantások is fürkésznek az első körökben :)

(Haza? ;] )

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#30) ádikácska válasza TheDragon007 (#28) üzenetére


ádikácska
aktív tag

És szerinted a lányoknak bejön egy helyes, jó humorú és egoista srác? :))

Hofman: nem haza, hanem az első bokorig ;]

MOD2: enddav 2 mp :DDD

[ Szerkesztve ]

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#31) enddav


enddav
aktív tag

Én is ebben a cipőben járok, hasonló korú vagyok és még nem volt semmi, de rájöttem, hogy ezen nem kell izgulni. :DDD Majd jön az magától, nem kell erőltetni, bár nem tudom, hogy te hogyan és miként jársz szórakozni, de a lényeg szvsz, hogy légy minél többet a barátaiddal és ne a gép előtt kockulj..... :D

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#32) Vakegérke válasza hoffman_ (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

"Előbb-utóbb úgyis el fog kezdeni hiányozni az az illat, az a mosoly, azok a gyönyörű szemek, és minden minden minden."

Erről van szó, csókolom alássan.
Színészkedés, minden egyéb mesterkedés önmagunk megtagadása, és egyre távolabb taszít a kedves illatától, mosolyától. Nem csillannak a szemében varázsos fények, és nincs minden, minden, minden.

Csak egyetlen szót mondanék, ki ismeri a jelentését?
Szenvedély.
Mindazokat sajnálom, akiknek annyira üres a lelke, hogy ez a szó semmit sem jelent számukra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) TheDragon007 válasza ádikácska (#30) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Hogy találtad ki? Látom mégis fejlődőképes vagy, gratulálok :R

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#34) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

#5-#6-ot nem hagyhatom szó nélkül.

Emberek, az hogy Ti nem vagytok képesek (gondolom fiúk vagytok mindketten) barátként szeretni egy lányt, aki történetesen bombázó, az csak a Ti szegénységi bizonyítványotok. Nagyon is létezik fiú-lány, férfi-nő barátság, csak el kell hozzá érni egy szintet.
Nevezetesen azt a szintet kell felülmúlni, hogy aki szép azt meg kell dugni. Emberek, elég súlyos hiba a világban ma is, hogy mindenki a biológiai ösztöneinek él ha csajról van szó, ez olyan.. állatias. Meg kéne tanulni emberként értékelni egy embert. Attól hogy puncija van és jól is néz ki. Nem?
És hogy miért írom ezt? Mert a legjobb barátaim lányok, bizony. Egy srác van akire barátként számíthatok, tekinthetek. És nem azt mondom hogy ez mindig így volt. Mikor megismeri az ember a csajt, bizony ott a dolog, hogy felméri, hm, mi lenne ha.. de ha nincs ha, és úgy alakul, lehet barátság. És azt sem mondom hogy könnyű. A lánynak is át kell ugrani azt a szintet, ami ehhez kell. De aki képes rá.. Azt nem lehet leírni. A fiúkkal leginkább bebaszni lehet meg játékokról, a punciról beszélgetni, ami zsír dolog, de egy idő után van, akinek igénye van többre. Én ezt vallom, nálam ez így van, így is marad. Nem meggyőzni akarok senkit, csak azt mondom, hogy ezt így kategorikusan kijelenteni, hogy ellenkező neműek között nem létezik barátság, csak ha ronda a csaj, hát ez durván fogalmazva idiótaság, de még finoman szólva is csak az egyén korlátoltsága.
Van akinél működik, van akinél nem. Felül lehet emelkedni a biológián. Felül kell emelkedni rajta. Ne úgy éljünk már mint az állatok, na.

Cikkhez: én fiú vagyok, 22 éves, sosem volt nagy pofám, nagy dumám, inkább visszahúzódóként lehetne jellemezni. Mégis 15 évesen már volt barátnőm, nyilván nem kell egy nagy komolyságra gondolni, de tudjátok hogy megy ez. Első csók, blabla, aztán persze begyorsultak a dolgok. :) Viszont sosem "faltam" a csajokat, és "kihagytam" olyan felkínálkozó lehetőségeket olyan lányoknál, hogy a haveri köröm komplett hülyének nézett nem egyszer. Valahogy igyekeztem nem kihasználni az egyszeri vagy többszöri alkalmat, ha nem láttam úgy, hogy lehet belőle valami. Sosem volt barátnőm csak azért, hogy legyen. Ennél fogva én úgy gondolom, és úgy is élek, hogy inkább sokáig egyedül, mint sokáig értelmetlen kapcsolatokban. A szerelem nálam "sajnos" létszükség egy kapcsolathoz, és ez nem olyan dolog, ami csak így jön, és csak így megy. Srác, 18 éves vagy. Még most pottyan le a tojáshéj a seggedről, (már ne haragudj, ez nem sértés, az enyémen még mindig ott van pl.. :) ) nem hiszem hogy most kétségbe kéne esned. Erőltetni nem szabad. Jön majd aminek jönnie kell. Vagy hamarosan, vagy nem. Írta már valaki, hogyha majd 10 év múlva tartasz itt, akkor aggódj. Nekem is sok haverom van, 18-20 évesek, akik még csak képen láttak puncit. És akkor mi van? Semmi. Kevesebb tőle? Nem.

Szerk.: Látom, azért nem csak én gondolom így.

[ Szerkesztve ]

(#35) hoffman_ válasza Vakegérke (#32) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én röstellem, de mindkét végletre fogékony vagyok. Személyes véleményem szerint, a szenvedélyhez nem kell szerelem, ahhoz, hogy egy piszok jót szeretkezz valakivel, nem kell szerelem.

DE szerelem kell, és akkor mindjárt át fog értékelődni a szenvedély, és a szeretkezés.
Én nem zárkózom el egyik elől sem... De most éppen átértékelődöm :B

30# - ádikácska: Pontosan. Igen, bejön.

Azért ne így kezeld a női társadalmat, erősen koppanhatsz, de bizony nagyon gyakran van erre példa. Nekik is kihívás a te egód... ;)
Hátha be tudnak törni. Ha rutinos vagy, ehhez sok kell ;]

(természetesen most nem a Vakegérke által kultivált érzelmekről beszélünk :U :R )

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#36) ádikácska válasza TheDragon007 (#33) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Csak onnan, mert én is ilyen vagyok. :) A helyes jelzőt csak azért mertem írni, mert sokan mondták/mondják :B A többi kettőt pedig tudom magamról. :D

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#37) Domi_Jani


Domi_Jani
tag

a nagypapa pálinkája nagy önbizalmat tud adni... :D meg lehelletet... :D

A mi boltunkban mindenki örömet okoz nekünk. Egyesek azzal, hogy bejönnek, mások azzal, hogy kimennek.

(#38) TheDragon007 válasza ádikácska (#36) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Akkor ezexerint a topik eleje felé csak engem tettél próbára. :R

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#39) hoffman_ válasza FoxiestFox (#34) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én sem vagyok a két nem közti barátság híve, valahogy nem megy a fejembe, noha mégis tudom, hogy akad rá példa. Ennek - mármint, hogy nincs - alapvető okai vannak. Többek között, például, hogy az emberek 99%-nak a hozzáállása nem olyan mint a Tiéd :N

"A fiúkkal leginkább bebaszni lehet meg játékokról, a punciról beszélgetni, ami zsír dolog, de egy idő után van, akinek igénye van többre."

Be lehet velük baszni, tény. Sőt velük kell, néha jó az :DDD De ha van igény többre, és mégsem lehet továbblépni, vagy kielégíteni ezt az igényt, akkor az biza szegénységi bizi... Barát-választásból...

:R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40) The DJ


The DJ
addikt

No akkor én is megosztom a véleményemet a témában, mert én is voltam már hasonló cipőben, sőt, elhatároztam, hogy ha belepusztulok is, de egyszer úgyis megértem a nőket. (Ma már belátom, talán elhamarkodott kijelentés volt :D ) Én is közel voltam a 18-hoz, amikor hasonló gondolatok kavarogtak a fejemben, mint neked és éppen kezdtem kétségbe esni, hogy nekem soha nem lesz senkim, közben az összes baráti köröm meg már végigment a női kézilabda válogatotton. :) Kerestem itt, ott, próbálkoztam, de nem jött össze semmi. Aztán a nagy igazság lépett életbe, miszerint úgyis akkor talál meg a szerelem, mikor már feladod és nem próbálod görcsösen kutatni, keresni. A történet le van írva a logoutomban, úgyhogy nem is fejtem ki megint, lényeg az, hogy nagyon szép volt első kapcsolatnak. Az "elsőim" is pont a 18. szülinapom után történtek meg és akkor értettem meg, hogy ez így volt jó, ennek így kellett lennie és megérte várni. Mert megéri várni. Tudni fogod, ha eljön az ideje, addig pedig ne görcsölj rajta, felesleges.

Ne próbálj mindenáron csajt szerezni sem. Van két barátom, ők lassan minden csajnál bepróbálkoznak, aki él és mozog és kicsit is jól néz ki, de valahogy sose jön össze nekik. :D Én már csak nevetek rajtuk. Nem értik meg, hogy egyszerűen sugárzik belőlük az elkeseredettség és a "mindenáron nőt akarok" érzés, ezt pedig ki más venné észre egyből, mint maguk a csajok? Elkeseredett és görcsös pasi pedig senkinek sem kell. Olyan kell, akire felnézhetnek, akik mellett igazi nőnek érezhetik magukat és aki legalább annyira tud kedves, érzelmes, gondoskodó lenni, mint macsó és hős lovag. Sok igazságot leírtak már előttem, úgyhogy csak szemezgess a sorok között és sok mindenre rájössz majd. Fontos, hogy ne mutass soha mást, mint aki vagy, ne akarj csak azért egy álarcot magadra venni, hogy szóba álljon veled az a lány, aki tetszik. Hidd el, hosszú távon nem jó befektetés. Inkább várj egy kicsit tovább arra, aki magadért szeret, mint hogy legyen hamarabb valakid, aki nem is önmagadért marad melletted.

Fel a fejjel, hamarosan már azt fogod írni ide nekünk, hogy milyen boldog vagy egy szép leányzó mellett ;)

Függelék: Férfi és nő között pedig biza nincs barátság :P Egy esetben tudom elképzelni, az pedig az a helyzet, mikor le lettek futva a szokásos körök, megvolt az esetleges randi, csók, szex és mindkét fél belátta, hogy nem lenne jó befektetés a másikkal párkapcsolati szinten együtt lenni. Ilyenkor lehet barátság, mert elmúlik a késztetés a másik megszerzése és meghódítása iránt, hiszen már megtörtént, ismered, kívül, belül ;]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#41) ádikácska válasza TheDragon007 (#38) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Hogyan jöttél rá? :DDD :R

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#42) hoffman_ válasza The DJ (#40) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Na mondom én, egy rugóra járnak az agyak, immáron sokadszor... :D :R

Sok bölcsember kis topicban is elfér :))

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43) TheDragon007 válasza The DJ (#40) üzenetére


TheDragon007
senior tag

cikkíró: Így van, saját magadért szeressenek. Én sem azt tanácsolom h színészkedj, mindössze azt, hogy ne várd a sült galambot tátott szájjal, hanem tegyél a dologért.

mod: hoffman: mennyire jó is h van ez a ph! :R

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#44) baliii


baliii
senior tag

hali
lehet hogy bennem van a hiba, de nem ért hogy lehet interneten olvasni és "tanulni" az ilyesmit... ha nem a gép előtt ülnél és sajnálnád magad, hanem elmennél bulizni lehet hogy meg sem kellett volna írnod a bejegyzést :)
ha visszautasítanak akkor meg ez van... majd lsz aki nem fog de ha nem próbálkozol akkor minden hiába... ja és ne msnen szerintem :DDD
szoval ne ezt a kommentet olvasd, hanem indulj :)
Hajrá!

üdv

(#45) FoxiestFox válasza hoffman_ (#39) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ez is igaz. Akkor úgy mondom: azon az egy srácon kívül nem találkoztam még barátnak valóval, méltóval, míg lánnyal igen.

(#46) ádikácska válasza FoxiestFox (#45) üzenetére


ádikácska
aktív tag

Nálam ez pont fordítva van... :F Igazából én csak akkor keresem lányok társaságát, ha akarok tőlük valamit. Viszont ők keresik a társaságomat, úgyhogy nem nagyon zavar. :DDD

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#47) hoffman_ válasza FoxiestFox (#45) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Lehet, hogy Nekik könnyebben megy :) Vagy csak mi akarunk túlontúl macsónak tűnni :D

Dragon: Ugye-ugye? Én is szeretem :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#48) srph25 válasza The DJ (#40) üzenetére


srph25
tag

A függelékkel kapcs jó az egyedüli esetes elképzelésed. :) És éppen ez is a helyzet. Sztem létezik fiú-lány barátság, pontosan úgy, ahogy állítottad. A felek között úgy futnak le a szokásos körök, h kapásból (v picit később) beteszik egymást a "VeledNemSzexelek" kalapba. Szóval létezik ilyen, viszont ebből soha nem lehet rendes kapcsolat, de nem is annak rendeltetett.

(#49) Trub


Trub
tag

huhh.. én most lettem 17. Mondjuk önbizalmam az van, de eléggé változó a hangulatom, szóval gyorsan átmegyek pesszimistába. Szerencsére ugyan olyan gyorsan vissza is jövök.
Csajozás, pont ezért kezdtem el gitározni, már 3,5 éve. Szóval már azért eltudok jáccani pár számot. Természetesen elektromoson :) , bár a bandából nem lett semmi, de jó lenne kiállni a térre és nyomatni egy szép kerek szólót. Hátha gyorsabban menne az ismerkedés.

Szerintetek ez jelent vmi féle előnyt? Vagy ahhoz kéne a megfelelő öltözék, és a hajviselet?

(#50) FoxiestFox válasza The DJ (#40) üzenetére


FoxiestFox
félisten

"Függelék: Férfi és nő között pedig biza nincs barátság :P Egy esetben tudom elképzelni, az pedig az a helyzet, mikor le lettek futva a szokásos körök, megvolt az esetleges randi, csók, szex és mindkét fél belátta, hogy nem lenne jó befektetés a másikkal párkapcsolati szinten együtt lenni."

Reménytelenek vagytok. Vagy csak én vagyok nemnormális.

De ezzel most vissza is helyezem magam nézelődő-olvasgató módba, ahogy eddig is tettem. Végül is, nem célom nekem meggyőzni senkit. Én jól vagyok így, hogy tudom, nem kell lefutni semmiféle kört. :) De abban szerintem mindenkivel ki tudok egyezni, hogy élj úgy, ahogy neked jó, találd meg az igaz barátaidat, legyen lány/fiú, sose játssz szerepet, és akkor rendben lesz minden. Hisz minden ember más. Amit én írok, legtöbben elképzelni sem tudják. Mit más ír, sokszor én látom elképzelhetetlennek. És mindenkinek kialakult véleménye és tapasztalata van, ami semmiképp sem fog változni, írjon akárki akármit. De egy dolog biztos: ha a szerelmed/csajod/pasid átbasz/kibasz/ vagy te teszed vele, vagy elromlik, egy helyre mehetsz, és ez a barátság. Kinek mit jelent, tegyen úgy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.