Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Fel nem foghatom, mi kerül rajtuk ennyibe. Asetek kér ennyit?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#2) Graphics válasza Jim Tonic (#1) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tudni, kinti árakat kell megnezni, anno en amikor volt Asetek LcLC-m neztem a kinti arakat, nem volt horror /oem termekeket /

Sztem a brand ker ennyit

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) #65675776


#65675776
törölt tag

AseTek őket is bepereli? Vagy ezt simán ők gyártják, az Arctic meg csak címkézi?

(#4) icp1970


icp1970
senior tag

Nekem is tetszenek,de egy kicsit drágán tartom őket.

(#5) Graphics válasza #65675776 (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Cikkben benne van , hogy az Asetek gyartja :)

Mivel a Arctic Hybrid VGA huto is Asetek, igy nem oda s.arnak,ahonnan enni kapnak

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Picturemaker válasza Graphics (#5) üzenetére


Picturemaker
őstag

A cikkben csak ez van: "A minden bizonnyal az Asetek blokk és szivattyú dizájnjára épülő megoldások".
Ebből nem derül ki, hogy ki a gyártó. De a perek után gondolom nem "csalnak" Arctic-ék.

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#7) Graphics válasza Picturemaker (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Arcticot nem igazan erintette a Cooler Master fele pereskedes.

Ott is inkabb a 3.felet kellett volna esetleg cseszegetni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) #65675776 válasza Graphics (#7) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mert eddig nem volt ilyen termékük. Ergo nem volt miért beperelni őket.

(#9) Graphics válasza #65675776 (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fentebb irtam, hogy van vizhuteses termekuk az Asetektol. Tehat volt olyan termekuk , amely az Asetek megoldasait hasznalta. / Arctic Cooling Accelero Hybrid I / II / III , tehat nem most kezdtek egyutt dolgozni.

Mivel a VGA huteseknel a felfogatas ter el, es a pumpa kozel azonos, igy mar ott gondot okozott volna ha esetleg nem Asetek ')

Szamomra ebbol lejott, hogy ha mar bizonyos rendeleseket futtatnak vkitol, nem fognak betenni az eddigi biznisznek :)

Ez is Asetektol van, ergo nem hinnem hogy per lenne.

Plusz info, hogy az Asetek honlapjan feltunteti a partnereit: [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) #65675776 válasza Graphics (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Mondjuk az árképzés alapján inkább olyan, mintha megvennék boltban az Asetek késztermékeit, aztán kicserélnék rajtuk a címkét és a ventilátort, majd beraknák egy saját dobozba némi papírhulladék kíséretében.. A felár pedig a pár saját termékük okozta többletköltség.

(#11) Graphics válasza #65675776 (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez kb minden piacon levo szamtech cuccra igaz lehetne. Tapegysegek pl...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) eventus válasza Picturemaker (#6) üzenetére


eventus
veterán

Asetek az biztos, látható a csövek csatlakozásàn a pumpàn. Új astek coolerek ilyenek.

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#13) tailor74


tailor74
őstag

Tetszetős darabok, az áruk viszont kicsit magas, főleg annak fényében, hogy ezek az arctic ventik eléggé lutrik szoktak lenni. Fele - fele arányban vagy hibátlanok - halkak, vagy morognak de rendesen. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) #65675776 válasza Graphics (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

Pl azokra a termékekre, amelyek olcsóbbak, mint a gyártóé? Mondjuk XFX tápok az azonos belű Seasonic-okkal összevetve.

(#15) McSico


McSico
senior tag

Ránézésre semmi extra a konkurenciához képest. De majd a gyakorlat bizonyít.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#16) Graphics válasza #65675776 (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha megnezed, azonos platform mellett is vannak elteresek, amiket kernek a partnerek.

De fejezzuk be az egymasra licitalast :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) #16939776 válasza #65675776 (#14) üzenetére


#16939776
törölt tag

Valamiért cserébe tud olcsóbb lenni mint a saját termék: kisebb, olcsóbb PCB, 2nd, grade alkatrészek, ritkább QC.

(#18) kisza25 válasza #65675776 (#14) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem be is halt egy hónap alatt az xfx ts 450 seasonic beles tápja, valamit tutira kispórolnak :(

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#19) Graphics válasza kisza25 (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mindenhol vannak gyari hibas peldanyok, nincs 100%-os kihozatal.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) kisza25 válasza Graphics (#19) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

azt észre vettem:P csak miért mindig nálam landolnak, eddig kaptam döglött, vagy 1 nap után tönkremenő inno 3d 6600GT, ASUS HD4670, ASUS HD5850, ASUS HD6850-et, ezt az xfx tápot, múltkor egy 10eFt bluetooth billt, ami így hirtelen eszembe jutott, azt a 5 db gyári hibás AC ventit amit idén kaptam már nem is számolom, ja de:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#21) #65675776 válasza kisza25 (#18) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nekem meg volt echte Seasonic tápom ami meghalt. Nem azért, mert ki lett volna spórolva belőle bármi is, hanem mert ez ilyen sport. Hibás példányok mindig is lesznek. Ezért van a garancia. Egy példány alapján ítélni eleve nagyon merész. A Seasonic árai igazából azóta szálltak el, maióta nagyon megy nekik a retail piacon és felépítettek egy jó kis hírnevet. Ha ugyanazokat a termékeiket megnézed OEM változatban, akkor harmadakkora árcédulát látsz mellettük. Peding pont az OEM piac az, ahol nem spórolhatnak.

Egyébéknt itt egy példa. Hol van ezen jele a spórolásnak? De itt egy TS, szintén nem spórolósan felépítve.

Ezzel ellentétben az FSP szeret spórolni a kondenzátorok minőségén még a saját tápjaiban is.

inno 3d 6600GT: na az tényleg egy halálozós fajta volt. Főleg az AGP-s változatai. Az AC ventilátorai pedig mindig is trágyák voltak.

[ Szerkesztve ]

(#22) kisza25 válasza #65675776 (#21) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem az xfx ts 450 gerjedt és a venti is hangos volt, a csere darabnak szintén, cseréltem VGA-t azzal is, alaplapot azzal is, persze mindenből van selejt, csak fura, hogy minőségit próbálok venni mindig mindenből és így is rendszerint hibás termékekbe futok
az inno 6600gt-ről meg valóban köztudott volt, hogy sok a selejt, de arra volt pénz, akkoriban is vagy 35-40eFt volt (pontosan nem emlékszem) és kicsit más volt a pénz értéke:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.