Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Harlek


Harlek
tag

Hűűű, lesz ennek vajon iPhone / iPod Touch verziója is?

(#2) madgie


madgie
titán

Aztán majd gondolnak egyet és egy idő múlva mégsem lesz letölthető (mint például a MiTube) :(

(#3) Karma


Karma
félisten

Töltöm is :D

madgie: Emlékeim szerint a MiTube ütközött a YouTube felhasználói feltételeivel (nem szabadna letölteni a videókat), így nehezen maradhatott volna benn...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#4) BiP


BiP
nagyúr

"Mostantól Apple iPad internettáblákra is elérhető az ingyenes VLC médialejátszó, mely az asztali operációs rendszerre fejlesztett variánsoktól eltérően rendkívül egyszerűen használható kezelőfelülettel bír."
Ezen akkorát röhögtem, ;] no offense.

[ Szerkesztve ]

(#5) smkb


smkb
őstag

Végülis fix hardveren nem kell más mint play, stop, pause, meg forward backward... mást mit állítana az ember :)

[ Szerkesztve ]

(#6) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Véégree! Vaalkinek valami tapasztalat? Bár kétlem hogy rossz lenne...

(#7) Karma válasza talpalavalo (#6) üzenetére


Karma
félisten

Most tolok fel tesztvideókat az eszközre.
Csontrafagyott egy dual-hangos AVI-tól :U

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#8) madgie válasza Karma (#3) üzenetére


madgie
titán

OK, de akkor miért is engedélyezték?

(#9) Karma válasza madgie (#8) üzenetére


Karma
félisten

Jó kérdés, fogalmam sincs.
Én úgyis a YourTube HD-t használom :)

Reboot után már játsza a videót. Tényleg abszolút fapad, még a hangsávok között se lehet váltani, csak egy play gomb, egy hangerő- és egy pozíciósáv, és kész. Ennyit a CineXPlayer is tud :P

Az MKV teszthez most ér le az anyag.
Ja mégse, ez MP4 konténerben van, 720p-s H.264 (Simpsons trailer).

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#10) joey04


joey04
titán

[link]
hááát :U

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#11) Karma válasza Karma (#9) üzenetére


Karma
félisten

OMGLOL. Nekem is feldobta, hogy "valószínűleg túl lassú az iPadem ehhez", mondtam hogy na azért próbálkozzon, erre szaggatva kinyomott két képkockát, és totál beállt megint. Ugyanezt a fájlt iFile-ból megnyitva simán játsza :C

“All nothings are not equal.”

(#12) BloodRay válasza Karma (#11) üzenetére


BloodRay
veterán

Hasznos programnak tűnik...
Már értem miért engedélyezte az Alma. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#13) vladgabor


vladgabor
tag

Azért arra kíváncsi lennék, hogy mi tart 2 hétig az elfogadási procedúrában. :(
Az, hogy kitegyenek a store-ba egy full bugos app-ot? Legalább egyszer nem kellett volna tesztelni? És ez persze igaz a VideoLAN csapatára is.... :O

(#14) joey04


joey04
titán

hát én nagyon nem örülök, hogy ilyen engedékeny lett az Apple. Tessék letesztelni, és ha nem megfelelő a program minősége, tele van buggal, akkor azonnal visszavágni, és nem beengedni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#15) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

A gond ott van, hogy a progi nem használhat hardveres gyorsítást, csakis az alapból támogatott formátumokra...tudtommal.

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#16) #71321344 válasza joey04 (#14) üzenetére


#71321344
törölt tag

lehet paranoid vagyok, de lehet pont azért nem tesztelik rommá az Appokat, hogy amikor valaki számonkéri az Apple-t az legyen a válasz: "szabadságot akartatok? tess'!"

persze rontja az AppStore hírnevét, de onnét úgyis legtöbben a Genius ajánlott, meg top 25 appokat töltögetik, 'szal egy ilyen VLC (pláne ha szar) átlag felhasználó szeme elé se kerül. Karma léci ne cáfolj rám azzal, hogy ott figyel a What's Hot listán:D

(#17) Karma válasza BloodRay (#12) üzenetére


Karma
félisten

Az előbb általam említett CineXPlayert is engedélyezték, és remekül működik Xvidekkel - olyanokkal is, amik szaggatnak a Wave-en.

HyP3b0y: A H.264 gyárilag támogatott formátum, pláne MP4 konténerben, mint mondtam, a beépített lejátszó simán viszi. És nem hiszem, hogy akadálya lenne hardveresen dekódolni a videót - azontúl, hogy valószínűleg nem dokumentált.

pekfiu: Nincs ott a What's Hot listán, viszont egy másikon ott van, úgyhogy nem mondok semmit :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#18) talpalavalo válasza Karma (#11) üzenetére


talpalavalo
aktív tag

Egyszóval ne nagyon kísérletezzünk mert felesleges .)

(#19) lkandris válasza BiP (#4) üzenetére


lkandris
tag

+ 1

(#20) TomBennet


TomBennet
tag

Semmi gond ezzel a lejátszóval, csak normál sd avik lejátszására alkalmas.
A 720p h.264 videokat a beépített lejátszóval kell lejátszani.

Egyébként én inkább azt preferálom, inkább konvertálok mindent (air videoval). A hardvergyorsítás hiánya miatt jobban eszi az aksit a VLC alacsonyabb felbontás esetén is.

(#21) Konflikt


Konflikt
addikt

A VLC Media Player elfogadása körülbelül 2 hetet vett igénybe

..ugyanugy mint minden mas app approvalasa. szval ez mert fontos info?:)

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#22) DarkByte válasza Konflikt (#21) üzenetére


DarkByte
addikt

Lehet nem offenziót kell látni a mondat mögé, hanem "már két hét alatt engedélyezték, mint minden más basic app-ot, pedig ez egy videó lejátszó". :U

Érdekes egyébként, mert az ffmpeg-nek ami a VLC mögött is van úgy láttam van ARM optimalizációja a forrásában.

[ Szerkesztve ]

(#23) joey04


joey04
titán

vlc: addig töltsétek le, amíg még lehet

(na nem mintha olyan jó lenne, sajnos)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.