Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztikac


sztikac
őstag

Kezdenek észhez térni a kiadók? :U

(#2) Dare2Live válasza sztikac (#1) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

inkább éljen a Nokia és a verseny!

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3) cherockee válasza sztikac (#1) üzenetére


cherockee
aktív tag

Vagy inkább elég nagyra nőttek ahhoz már, hogy általánydíjon robogjon tovább a buli nekik, és ne kelljen vadászni a felhasználókat. Mivel így kiszámíthatóbb nekik a buli...amúgy érdemes lenne tudni azt is, hogy a Microsoft féle Zune-hoz is szó volt valami hasonlóról, nem tudom mi lett vele, és azt is szeretném tudni, hogy a havidíj letöltésre vagy hozzáférésre szól, tehát ha másik gyártó készülékét veszem, ezt az előfizetést meg lemondom, akkor a letöltött zenéim megmaradnak, vagy sem?

DRM free, lossless tömörítésű, teljes számba teljes minőségen belehallgatós iTunes.hu-t akarok!:)

(#4) (An)Dante válasza cherockee (#3) üzenetére


(An)Dante
őstag

DRM-free sosem lesz, mert abba nem mennek bele a kiad. Lossless? Durvan nagy fajlmeretet eredmenyezne, ez tehat kizart. Raadasul a legtobb ember mar egy 128-as vagy 192-es WMA-t is tokeletesnek talal, plane egy villamoson robogva.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#5) cherockee válasza (An)Dante (#4) üzenetére


cherockee
aktív tag

Lossless-t otthonra, opciónak. Mind tudjuk, hogy nem lenne nagy macera nekik úgy IS letárolni a zenét. Én még fizetnék is érte többet. DRM meg már most is egy vicc. És nem, nem vagyok átlagfelhasználó:).

(#6) Cathfaern válasza cherockee (#5) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Nem lenne nagy macera? egy 5 perces 128kbps-es MP3 5MB, ugyanez loslessben 25MB. S amikor több 10ezer számot kell tárolniuk akkor nagyon nem mindegy ez az 5x-ös méretkülönbség. S akkor a terjesztéshez szükséges sávszélről még nem is beszéltünk.

Amúgy én mindkét terjesztési módnak örülnék, de a +100$-os mód tetszik korlátlan letöltéssel. Ha ezt bevezetnék, s végre lenne iTunes Mo-n is, akkor már vennék is iPod-ot :)

[ Szerkesztve ]

(#7) 1010 válasza cherockee (#5) üzenetére


1010
őstag

itunes ban 160k egy szám
és jobb a minősége mint egy netes 320as nak
mert az apple a masterről konvertál egyből

minek is lossles biztos kihasználnád
a 120ezres fejhalagatóddal
a metrón

korlátlan letöltés
egy életen az kell ide

(#8) Small+


Small+
csendes tag

Korlátlan zeneletöltés, 32 GB memória... Egyre jobb lesz az iPhone. :DD

(#9) cherockee válasza 1010 (#7) üzenetére


cherockee
aktív tag

Az eszedért téged se lopnak el...ismersz, és láttál a metrón itt Dunaújvárosban, vagy csak hadonászol, mert te tudod kinek mi a jó?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.