Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

"A lehetőségeknek csak a bankkártyánk szab határt. Vagy az, ha ennyiből inkább egy gamer lapost vagy komplett asztali konfigot veszünk. LED világítást abba is lehet szerelni rogyásig."

Nagyjából ez meg is adja a választ az egész értelmére. :))

Egyébként kiváló cikk. :R

B.Cs.

(#2) AS


AS
félisten

Nagyon rosszakat írnak erről a telorol a neten.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#3) trepaky válasza AS (#2) üzenetére


trepaky
kezdő

Én vettem. El is álltam a vásárlástól. Annyira gyenge a kijelzője.....gyalázat. A kamera egyenesen botrányos. 2019 nem az Asus éve. A Zenfone 6 bukás. ( Forró már fényképezésnél is. Hűtése nulla. Kijelzője szintén gyengécske IPS.. A Rog 2 - őt elmondtam. A Zenfone 5 és 5z kiemelkedően jó telefonok(2018). Talán a Zenfone 7 jó lesz újra.

(#4) allergia válasza trepaky (#3) üzenetére


allergia
csendes tag

ROG2-t vettél? Én is vettem, csak gamingre, arra jó. Nekem a kijelzővel nincs bajom, az akksi egészen elképesztő, a kamera meg egy fos. De nem fényképezőnek használom, arra ott a 4XL (a ROG2-be egyszer nem raktam be a SIM kártyát).

(#5) DamianB válasza trepaky (#3) üzenetére


DamianB
őstag

gyenge a kijelzője ? 😳 Én még gondolkodtam is rajta . Engem amúgy egyedül a Cetra érdekel érdemes megvenni ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#6) trepaky válasza DamianB (#5) üzenetére


trepaky
kezdő

Árukeresőt nézd meg! Hát nem egy Samsung. A Rog 1 - é állítólag sokkal szebb. Ezen.spóroln....Az Alzában most a 8/128 234 ezer ft. B20.nélkül...persze nem.írják oda....https://www.arukereso.hu/mobiltelefon-c3277/asus/rog-phone-2-512gb-zs660kl-p505351735/?gclid=Cj0KCQiAyKrxBRDHARIsAKCzn8ykaBt_Muuk9tV04Y8coftPJJxeWpXo2G3DiIXLVLAobkHVbdpoIqgaAnsOEALw_wcB

[ Szerkesztve ]

(#7) AliceWake válasza trepaky (#3) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem lehet, hogy esetleg hibás darabot fogtál ki?
Most már több, eltérő RoG Phone II példány is megfordult nálunk, de nem tapasztaltunk hibát vagy általánosan gyenge megjelenítési minőséget.

Non omnis moriar.

(#8) trepaky válasza AliceWake (#7) üzenetére


trepaky
kezdő

Egész biztosan nem! Az árukeresőn 4 véleményt megtalálsz. Egy hivatalos Asus tesztelővel is beszéltem. Megerősített benne. Hogy nem vagyok vak
A tesztelt példánya is gyenge.volt. Ahogy írtam a MI 9T Pro kijelzője a Rog 2 mellett ragyogó, abszolúte színhelyes. A Rog 2- őt hiába kalibrálod.Egyszerűen nem szép. A GSM Arénán olvastam, hogy egy nagy hibaszázalékkal dolgozó kínai cég Amoledjét építették be. Erősen látszik. És elhiszem az egyik vásárló tapasztalatát, hogy 4 db Asust adott vissza az Alzának. Kitartó volt. Az 5.- kel elégedett volt. 320 ezerért ilyen nincsen. Renélem, h az Asus elfelejti a tavalyi évet. Én nagy rajongójuk voltam, de 2X is átvertek. Idén 1 esélyt kapnak. ( Asus 5z - ről írok most. Túlzás nélkül állítom, h életem legjobb telefonja. Pedig Samsung, One Plus flagshippek is megfordultak nálam.)

(#9) AliceWake válasza trepaky (#8) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Rendben, előfordulhat nyilvàn.
Milyen gyengeséget tapasztalatok? Pixel hiba, elszíneződés (zöld vagy lila a jellemző) vagy más jellegű diszfunkció?

Non omnis moriar.

(#10) trepaky válasza AliceWake (#9) üzenetére


trepaky
kezdő

Nálam pixel hiba nem volt. A fehér nem volt tökéletes. Bárhogyan játszottam a színek beállításával, nem sikerült igazán igazi színhűséget produkálni.( Mellette volt a Xiaomi Mi 9 T Pro és az Asus Zenfone 5z is. Ez utóbbi kettőt nem kellett kalibrálni. Az 5z IPS- e amoled szintű. Hasonlót sem láttam). A Rog 2- nél a az igazi fényesség is hiányzott nekem. Ahogy írtam, minden színnél enyhe sárgás beütést észleltem. Nem éltek úgy rajta a színek. Olyan alul szaturált volt. Nem tudom jobban leírni. Egy amolednél sokkal jobb élénkséget, és fényességet várna el az ember. Mást nem tapasztaltam. Ennyi elég is volt.🙂És igen, 320 ezerért ez elfogadhatatlan. A kamera szenzor Sony IMX 586. Kiváló kis egység. Hogyan tudtak ennyire rossz szoftvert írni.hozzá. Rejtély. A Zenfone 6- ban ugyanez van. Na ott szép fotókat hoz. Ott komoly hűtési gondok vannak. Elszúrták.

(#11) Stabi83 válasza trepaky (#10) üzenetére


Stabi83
senior tag

Gondolkodtam én is a ROG 2-n. Kaptam kölcsön egy napra és elszórakoztam vele...
Hát...
Egyik kezemben a ROG 2, a másikban egy OP 7T Pro volt.
120Hz ide vagy oda de az OP leverte mindenben. Az OP maradt mondanom sem kell...
Sebességben sem láttam jobbnak a ROG-ot és egy aktív hűtéses kontroller is hozza azt amit a méreg drága ROG kiegészítő + abban akkubank is van, kb fele pénzért...
Kamerában durva hogy ugyan az a szenzor mennyire más képet lő.
Az OP sem egy fotóbajnok de meggyalázta a ROG-ot mint Jürgen a tehenészlányt a felnőtt mesében...

Talán az akkuidő amit sajnálok de azt pedig megeszi a 120Hz.

[ Szerkesztve ]

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#12) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"de jellemzően a régebbi készségekkel is együttműködik." <- :F? Gondolom készülékről, azaz az I-es verzióról van szó.

Nekem két dolog miatt lett érdekes ez a teló: a valódi USB 3.1 csatlakozó (a piacon lévő összes többi a 3.1gen1-re átnevezett 3.0-át vagy a többség még azt se tudja), a másik a brutál akksiidő.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) AliceWake válasza t72killer (#12) üzenetére


AliceWake
HÁZIGAZDA

Nem :N A WiGig és a Mobile Desktop Dock teljesen ugyanaz a holmi, ami eddig volt, nem újdonság.

Non omnis moriar.

(#14) t72killer válasza AliceWake (#13) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:R , értem.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#15) XuChi


XuChi
addikt

El nem tudom képzelni, hogy egy ilyen 300k+ árú hulladékot használjak játékra. Értelmes mobiljátékot nem sikerült még letenniük a fejlesztőknek az asztalra. Ok fortnite, pubg, már akinek az értelmes. De hogy ennyi pénzér candy crush-t, meg gameloft szarokat toljak.
Inkább egy switch + PS4 pro és maximálisan le van fedve a mobil gaming + otthoni gaming.

Nem értem a célközönséget.

[ Szerkesztve ]

(#16) trepaky válasza XuChi (#15) üzenetére


trepaky
kezdő

Valóban hulladék....

(#17) allergia


allergia
csendes tag

Csak tényként - és kicsit viccesen - megjegyezném, hogy az egyik legmenőbb megélhetési Youtuber, MKBHD három kategóriában találta 2019 legjobb telefonjának a ROG2-öt :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.