Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ASUSSACAHD


ASUSSACAHD
tag

Ez a media lejátszó, hogy tud, ha tud 5.1 es hangzást kibocsátani. Elég hozzá az 5.1es hangrendszer vagy kell vmi erősítő. Sokat nézelődtem erről a lejátszóról, de erről én semmit nem találtam. Ha valaki leírná nagyon megköszönném. Vagy ha linket add sz is jó lenne. :)) :)

Intel Core i7

(#52) Matt88 válasza appel (#50) üzenetére


Matt88
csendes tag

vagyis szummázva, alkalmas:)
na akkor majd seftelek egyet a Jézuskával:)

(#53) Tuib válasza hétalvó (#37) üzenetére


Tuib
aktív tag

Remélem így van, és akkor tényleg nem volt kidobott pénz a DUNE :)

Egyébként imádom, olyan simán visz mindent, hogy öröm nézni.

''A szeretet az, amikor anyu látja aput a mosdóban és szerinte apu nem is gusztustalan.''

(#54) dani3l válasza ASUSSACAHD (#51) üzenetére


dani3l
őstag

Ha az 5.1es hangrendszereden van optikai/coax hangbemenet, akkor valoszinü eleg, ha nincsen, akkor kelleni fog egy olyan erösitö, amin viszont van.

(#55) amano


amano
csendes tag

Akit esetleg még érdekel a téma, átnézhet IDE is.

(#56) holinorby válasza rudi (#40) üzenetére


holinorby
tag

Helló!

Nekem is Samsung tv-m van, ez a DLNA nem is olyan hülyeség lejátszik mindent, az itthon lévő bármelyik számítógépről meg tudok nyitni vele filmet, képet, zenét, igazából ezért nem is nagyon akarok média lejátszót külön venni. Egyedül a lejátszási opciók hiánya az ami kicsit idegesít, hogy DTS hangot nem tud, bár azt 10 perc alatt már át tudom konvertálni AC3-ba. Felirat tekintetében viszon messze el van maradva egy média box-tól, nem rossz a szemem, de onnan ahonnan én nézem sokszor a felét sem látom., errre szted találtak már valamilyen megoldást?
Viszont ha vennék akkor sztem Popcorn Hour A-200 at vennék:D

Üdv

(#57) zotyi85


zotyi85
tag

Biztos jó ez az új O!play, de megér +15k-val többet, mint elődje, hogy van benne pluszba WIFI?
Sztem nem! 15k ért már külső winyó, aztán csókolom :)

ASUS TUF GAMING B460M PLUS, INTEL i5 10400F, BE QUIET PURE ROCK, SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB M.2, 2x8GB KINGSTON 2666 C16, ASUS RX 6600XT 8GB, COOLER MASTER MASTERBOX MB311L, ASUS ROG STRIX 650G, REDRAGON KUMARA, A4TECH BLOODY

(#58) amano válasza zotyi85 (#57) üzenetére


amano
csendes tag

Nem értem a kérdést.

O!Play HDP-R1
O!Play HDP-R3 aka Air
O!Play HD2

Ha most újnak a HD2- vesszük, akkor abban nincs wifi. Az új FW-el lehet USBs wifit beállítani.

Az Air-ben van plusz wifi, de az kb. 6k-val több, mint az előd.

(#59) szaszabee


szaszabee
aktív tag

Azt hiszem egy ilyet én is beszerzek :C Komoly kis készülék

(#60) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Sziasztok!

Használ valaki HDP-R1-est netkapcsolattal? Mert lenne pár kérdésem ha tudna valaki segíteni. Előre is köszi. :R

(#61) RoszikAtosz


RoszikAtosz
csendes tag

hali,
ma hozta meg a futár az asus o!play r1-m és olyan gondom lenne hogy a táp ledje kéken világít és a készüléken is kéken világít...a távkapcs be ill kikapcsoló gombjára nem reagál semmit sem...a tv-t jó bementre állítottam képet nem...nem cisnál semmit sem..:(:( megoldás??vkinek vmi ötlet??????kérlek segítsen valaki

(#62) amano válasza RoszikAtosz (#61) üzenetére


amano
csendes tag

Ha tápot kap, akkor alapból bekapcsol a kütyü, azért világít kéken. Ilyenkor a menüt kellene látnod.
A távkapcsolóval pedig ki kellene tudnod kapcsolni (nekem HD2 van és ott sárga lesz a LED standby-módban).

Ha ezek egyike sem megy, akkor valószínüleg nem jó a kütyü, lehet visszavinni.

Utsó lehetőségként ki lehet próbálni (minden mindegy alapon) update-elni a FW-t: [link]

(#63) ASUSSACAHD


ASUSSACAHD
tag

A HDP-R1 mekkora kapacitású merevlemezt tud lekezelni? :DD

[ Szerkesztve ]

Intel Core i7

(#64) bakkervakker válasza ASUSSACAHD (#63) üzenetére


bakkervakker
csendes tag

1,5 TB-os természetesen 3,5" külsőmeghajtós USB2/eSata csatlakozóval ellátott eszközzel nem volt gondja egyik csatlakozó felülettet használva sem.

[ Szerkesztve ]

(#65) ASUSSACAHD válasza bakkervakker (#64) üzenetére


ASUSSACAHD
tag

köszike :R

Intel Core i7

(#66) jilian


jilian
addikt

Helló

Néha megfagy a HD2 -m a filmnél , és ha kilépek a menübe, nem látja a hdd-t
Ha kihúzom és visszadugom a konnektorba akkor ismét jó.
Net egyáltalán nincs rajt használva,
szeretnék firm-et frissíteni van olyan megoldás, h letöltöm a fájlt--->pen--->bedug--->indít--->kész..... ??

(#67) Motyi válasza jilian (#66) üzenetére


Motyi
senior tag

Szia!

van persze, itt keresd meg a legfrisebb HD2 fw-t és frisíthetsz is: [link]

(#68) jilian válasza Motyi (#67) üzenetére


jilian
addikt

hmmm

multimedia /digital media player/ O!play HD2 // Win7 64bit
letölt - telepit

csak összekötöm esata/usb -vel
és csinál mindent magától?? ennyi lesz a müvelet? :Y

(#69) Baluka71 válasza jilian (#68) üzenetére


Baluka71
tag

Linux!

Q8400@3330, Giga EP35-DS3R, 2*2+2*1 GB Black Dragon 800 dual kit Cl4, Gigabyte HD7970, Hyper TX2

(#70) jilian válasza Baluka71 (#69) üzenetére


jilian
addikt

Köszönöm szépen!
Sikerült. :R :R

(#71) jilian


jilian
addikt

HDMI-n megy nálam a hang , melyikre érdemes rakni az Audió opciónál?
- LPCM / RAW/ LPCM többcs.
- az éjszakai mód az az amikor kiegyenlíti a hangerősséget?

(#72) cooldoc válasza zotyi85 (#57) üzenetére


cooldoc
csendes tag

Nekem az !Oplay Air egy hónapja megy, s nagyon meg vagyok vele elégedve. Sikerült megosztanom a PC-mel (Win7 x64 SP1) vezetékmentesen, s ragyogóan streameli a 720p (4,4- 6,5 GB) filmeket is. Csak az 1080p szaggat (steramelve), de külső USB-ről az is gyönyörűen megy. Felismeri a Wifi-beállításokat, nem kell újra állítgatni. A távirányító is egész reszponzív. Egy apró baja van, amelyet az új gyári 1.23 FW sem oldott meg: Egy teljes reboot cikusra van szükség, hogy felismerje a Wifit (bekapcsol, kikapcsol újra bekapcsol). Utána már stabil. YouTube és Opera még mindig nincs (nekem nem hiányzik), az Internetes TV és Radio jól működik. Én gyári FW-t használok, nem a MOD HD2-t. Még egy apróság: az új FW már képes játszani a header-compressed MKV - file-okat is. Eddig az előző FW-rel (1.21) nem tudta. Ha pedig idegesít a Reboot- jelenség, akkor downgrade-elni kell 1.18-ra, annál nem lépett fel ez a kikaopcsolom - bekapcsolom jelenség.

[ Szerkesztve ]

Aquila non captat muscas!

(#73) Balazs119 válasza cooldoc (#72) üzenetére


Balazs119
csendes tag

Sziasztok!

Van egy ilyen Asus Oplay HD2 médialejátszóm, 3 hetet használtam összesen, 2 év garanciával eladnám.

Ára: 23000 FT

(#74) mortis.papp


mortis.papp
csendes tag

Sziasztok!

Tervezem egy ilyen cucc vásárlását.
Arra lennék kiváncsi, hogy kezeli e a menüs DVD ISO -kat.
Rengeteg ilyen mesém van és a gyerkek miatt fontos lenne.
Akinek van tapasztalata ezzel, kérem írja le!

Köszönöm előre is a segítséget!

(#75) tajati


tajati
aktív tag

Sata III vinyót kezeli?

(#76) BecX válasza mortis.papp (#74) üzenetére


BecX
csendes tag

Kezeli...

Más... 5let, hogy miért csak pár %-ig tölti a torrentet?

BecX

(#77) mariomahmoud


mariomahmoud
tag

1 éve használom, remek kis masina!

Üdv. Mario

(#78) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Lehetséges hogy ez a masina valahol 15 ezerbe :Y kerül? Mert máshol bizony 2-3x ennyi.

[link]

:F

(#79) Santantica


Santantica
tag

meglévő ntfs vinyót kezeli egyből? (teli filmekkel)
ügye nem kell formáztatni stb?

a mohának mindig a déli oldala fás

(#80) szrobi66


szrobi66
aktív tag

sziasztok! Vaterán megnyertem egy o play hd2őt 22ezerért(szerintem nagyon korrekt ár). RGH-s xbox 360hoz használok egy 1,5terrás satás hdd-t mobil rackben. A kérdésem az lenne, hogy ha ebbe beleteszem a vinyót, és rákötöm az xboxra, akkor az xbox látja a hdd tartalmát (azaz lehet használni mobil rackként)??
Olvastam, hogy vannak módosított fw-k, amik kezelik a youtubeot, erre is felrakható ilyen? Hol találok ilyen firmwarekat?

(#81) f27


f27
aktív tag

Youtube megoldodott ra?
Wifit hogy lehet megoldani ra?
Epp most gondolkodom lecserelni regebbi oplayem erre.
Erdemes? :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.