Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyno


Cyno
tag

Ennyi huf-ért már illet volna nem TN+film panellel szerelni, még akkor is ha led-es.
Nem tudom, hogy aki multimédiával foglalkozik, annak mennyire hiányzik a numpad, de hely lett volna számára bőven.

(#2) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

megláttam kinyitva... ... ... és gyönyörű
még csak az első oldal közepén tartok, de ezt le kellett írnom

utóbb majd fikázom is ha lesz mit, nem kell megkövezni

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#3) lujó55


lujó55
őstag

Ahogy a címben is írva van: stílus és karakter.
Hozzám vághatnának egyet tesztelés céljából :K :K

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Külsőre tényleg toppon van, igazi kiállításokra való gép. Belülről a tft panel amin húztam a számat, egyébként nem rossz.

(#5) SmOg


SmOg
csendes tag

Rendben van a gép.

(#6) Probber


Probber
őstag

Nagyon szép, letisztult formaterv, meg is kell fizetni az árát, még ha ez "jutányosnak is mondható".

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#7) Gicz


Gicz
addikt

[link]

Inkább a linken a jobbrol a 2. ( a 17 colos) kéne mint az asus, olcsobb, 8 órát megy akkurol es az alja is aluminium:)

[ Szerkesztve ]

(#8) #97544192


#97544192
törölt tag

nagyon stílusos, kár hogy nem csinálnak ilyet lazább speckókkal. :U

(#9) Komcsi


Komcsi
tag

Hibátlan...Mondom ezek az Asusék tudnak valamit :DDD

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#10) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Itt most egy cég meg lett fosztva a zseniális (revolutionary, amazing) formatervek királya címtől. ;]

Éljen az új király.

Egyedül a tükrös csuklótámasz nem tetszik, és nem is a foltosodás miatt. Üzletember általában hord órát, és az rövid úton szétkarcolja ezt a fényes felületet. Sajnálom.

De amúgy gyönyörű. :)

(#11) EczkE


EczkE
addikt

Nem egyszerű ez a formaterv. :N :Y

Asszem mindenféleképpen!

(#12) Dave™


Dave™
nagyúr

Szerintem rettenetesen ronda.

(#13) hunmyke válasza Dave™ (#12) üzenetére


hunmyke
aktív tag

Húh, megnyugodtam, azt hittem csak velem van baj. Akkor nem csak nekem nem tetszik.
Nem tudom minek ez a sok tükör felület, fél évnyi használat után hozzá se mernék nyúlni.

Belülről ütős, bár ezért a pénzért ez (vagy ennél több) elvárható.
Bár azt nem igazán értem, hogy a két vinyó miért különböző márkájú. (És ezért a pénzért, miért nincs benne SSD.)

[ Szerkesztve ]

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#14) cucka


cucka
addikt

Szerintem ennek a gépnek a dizájnja egyszerűen nem jó. Persze, nagyon szép meg látványos, de ugye az ipari formatervezésnek az lenne a célja, hogy olyan eszközöket gyártsanak, amelyek a funkcionalitás mellett szépek, kívánatosak, stb. Szerintem innen nézve a B&O nem végzett túl jó munkát, legalábbis én nem esek hasra attól a dizájntól, amely gyakorlatilag még a minimális használatot sem képes elviselni.

(#15) Misi1979


Misi1979
őstag

Tetszik, de túl nagy. Jó tudom, a hangrendszer.. de akkoris:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#16) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Kinyitva nagyon hülyén néz ki ezzel a hatalmas kerettel. Ha ez nem lenne, valószínűleg az egyik legszebb laptop lenne. Amúgy szép, de ez tényleg mindent elront.

[ Szerkesztve ]

(#17) Male


Male
nagyúr

Nem semmi kinézet... de nagyon olyan, hogy ezt nem igazán használatra tervezték...

Az 5. oldalon a terheléses képeknél az a 21 fok... ott valami nem stimmel, talán 31 akart lenni :)

(#18) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Nagyon nagyon szép.....egy modern, minimalista, stílusos lakásban tudnám elképzelni asztali gép helyett.

Szvsz. nem úgy kell erre nézni mint egy hagyományos laptopra.

(#19) ray2245


ray2245
csendes tag

Stílusos és karakteres az biztos, de szerintem a szálcsiszolt alumínium sokkal igényesebb mint ez a polírozott (bár ez csak egyéni vélemény).

Elég kiábrándító ha a fedél teljes felülete úgy néz ki mint a 4. oldalon a csuklótámaszos kép.

[ Szerkesztve ]

(#20) vjay13


vjay13
csendes tag

Hmm...igazi gyönyörűség, eddig nálam ez a noti a top, kell egy ide a nappaliba.
Csak előbb a lottón kellene nyernem a fenébe.

(#21) Napfénysüti

Kövezzetek meg de szerintem csúnya gép. Nekem valahogy nem áll össze harmonikusan ez a forma. :(
A fényes csuklótámasz meg... :U Mintha abszolút nem használatra hanem csak dísztárgynak tervezték volna.

Més que un club!

(#22) nednez


nednez
tag

Keret körben szar , amúgy király ;)

(#23) Khelben válasza Napfénysüti (#21) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mintha abszolút nem használatra hanem csak dísztárgynak tervezték volna.

Talált, süllyedt. :)

(#24) DragoX


DragoX
tag

Nekem a két hangszóró kialakítása miatt kapásból szüleim 20 évvel ezelőtti TV-je jutott róla eszembe. Szerintem csúnya, bár ha látnám élőben lehet mást mondanék.

(#25) norbert29


norbert29
tag

Az elején picit megrémültem hogy csak nekem nem tetszik.
De úgy látszik másnak sem így nem velem van a baj :DD

(#26) Napfénysüti válasza norbert29 (#25) üzenetére

Attól hogy valaki elismert formatervező még alkothat félresikerült darabot (pl az én szememben Bangle BMW-i is ilyenek). Persze a szépség nagyon szubjektív.

Més que un club!

(#27) Franklin válasza Illusion1010 (#18) üzenetére


Franklin
addikt

+1

Lájkolom. Sunáznám. Kéne :-D

(#28) audi100td válasza Jhonny06 (#16) üzenetére


audi100td
nagyúr

Szerintem is ronda kinyitva illetve nem tudom mi értelme egy ekkora laptop-nak...

(#29) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

az asus-al mostanában voltak gondjaim, így a márkát nem kedvelem, de ez a masina tényleg nagyon szép és igényes lett minden téren. bár a külső inkább a Bang & Olufsen-t dícséri mint az asus-t :U.

de mindenképp köszönet a tesztért! örülök hogy ilyen exkluzív darabok is eljutnak hozzátok.

Aurea mediocritas

(#30) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

ööö... egy szó: RONDA
és még asus is...fujj

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#31) Male válasza audi100td (#28) üzenetére


Male
nagyúr

Dísz az asztalra... ezért is nem probléma a fényes felület, és a méret.
( Mondjuk a touchpad oldalra nekem tetszik... ekkora gépnél numpad helyett... kényelmesnek tűnik, talán más is átveszi )

Ahogy nézem, kb 50-50% a de szép - de ronda a hszek között :)

(#32) csusza`


csusza`
senior tag

Érdekes ez a noti... Ahogy már többen mondták, inkább dísznek tudnám elképzelni egy minimalista nappaliban, ám ilyen áron ilyen dísznek való gépet manapság nem sokan engedhetnek meg maguknak...
A fényes felületekkel van szerintem egyedül gond (úgy a kijelző, fém felületek), illetve a numpad hiánya a gázos... Nekem a hangszórók bejönnek ami azt illeti...

Tutti kis gép (lenne) ez! :)

Meet me @ Dhen' Ess Hardware! | Mikrotik - Routing the World!

(#33) rudi


rudi
nagyúr

No, a fórumos hozzászólások alapján a masina formaterve pont úgy sikerült, ahogyan kellett neki. Megosztja a népet, szélsőségesen. Egyesek imádják, mások utálják. Így kell ennek lennie. Akárcsak annak, hogy ezt a gépet ne tudja akármilyen, hozzánk hasonló kis mezei fórumozó megvenni.

Sok helyen az Asus NX szeries nevet emleget a géppel kapcsoltban, ebből akár arra is lehet következtetni - bér én személy szerint kötve hiszem - hogy várható teljes széria...

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#34) sirzollee


sirzollee
tag

:Y :Y :Y

(#35) LW


LW
őstag

Nekem előbb kéne az a fotel amin a professzor úr osztotta azt észt. :DDD

(#36) zsoldi80


zsoldi80
tag

Hát...elég ronda lett... :U

(#37) freestailo


freestailo
őstag

laptopot használatra, dísznek inkább váza vagy kép, csak az ára kéne!

[ Szerkesztve ]

(#38) bdlackoo


bdlackoo
tag

szep, designos, kene :R vegre nem az a kocsog macbovlidizajn vonal- csak kar ,h draga :O

dinosaurs are jesus ponies

(#39) Alchemist


Alchemist
addikt

Borzalmas... kubista kiállításra díszletnek elmegy, ergonómikus használati tárgynak már aligha.

"Tükröm, tükröm mondd meg nékem,
Mire dobtam ki a pénzem!"

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#40) brd


brd
nagyúr

Köszönjük a tesztet!

Ronda (iszonyúan), notebooknak nagy, a működési idő karcsú (bár valószínűleg lehet rajta javítani), ASUS, ja és a billentyűzet kiosztása is kényelmetlen (igaz, ezzel a legtöbb gyártó csak szerencsétlenkedik). Nem kellene. Még ingyen sem (ha esetleg ingyen hozzámvágnák, eladnám :) ).

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#41) negyedes


negyedes
addikt

Iszonyuan ronda az a nagy keret. :( Kb itt lett elrontva, meg a tukros felulet sem szep.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#42) Móci


Móci
addikt

Hát, fene tudja... nem valami szép, de nem is ocsmány. Azért mindennapi használatra biztos, hogy nem kellene.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#43) Chaser


Chaser
titán

Az komoly, hogy ekkora dögre nem tudtak normális numpadot tenni? :F :D

Kis elgépelés: "A Lamborghini széria szeritünk inkább csak a névre épít."

szerk: Desktopot kiváltani tökéletes lenne, ha csicsa mellett arra is figyeltek volna, hogy normális panellal szereljék amit megkövetelne ez a kis ormótlan szépség ;] lazán elfogadnám ha hozzám vágnák, de amennyit kérnek érte az sokkk:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#44) negyedes válasza Chaser (#43) üzenetére


negyedes
addikt

ha hozzám vágnák
ha hozzad vagnak akkor az fajna. :DD

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#45) Chaser válasza negyedes (#44) üzenetére


Chaser
titán

elkapnám én ne aggódj ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46) Duree


Duree
veterán

Hát nekem is tetszik,de az árából vehetek 2db G73-at.Igaz az nem ilyen szép,de kit érdekel

duree54

(#47) B4nd1t4


B4nd1t4
tag

Szerintem ez egy kalap phos... :((
De csak azért mert nincs rá pénzem... :DDD És dögöljön meg a szomszéd tehene is :D:D

Alamuszi Nyuszi nagyot ugrik... :)

(#48) zeg


zeg
senior tag

Szvsz kva ronda az oldalsó hangszóró megoldás, semmi forradalmi áttörést, dizájncsodát nem látok rajta, a tervező kivállósága nagyon nem jön át ezen a modelljén.
Inkább a spyduck által mostanság tesztelt HP EliteBook 8440, mint ez a rusnyaság.[link]

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#49) Chaser válasza zeg (#48) üzenetére


Chaser
titán

Nem egy célra tervezték a kettőt:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#50) manoarc válasza B4nd1t4 (#47) üzenetére


manoarc
senior tag

A fletó meg monnyon le :D
Ja már lemondott :D

Amúgy elfogadnám a cuccost.

[ Szerkesztve ]

{。^◕‿◕^。}

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.