Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bozsozso

    őstag

    válasz bozsozso #904 üzenetére

    Sziasztok,

    Van egy Asus Memopad 7-es táblagépe a gyereknek. Használhatatlan lett, mert már annyi alkalmazás került rá rengeteg felugró ablakkal wifit folyamatosan bekapcsolta és a rengeteg előugró ablak miatt még a gyári beállítások visszaállítását sem tudtam megcsinálni. Be volt kapcsolva az automatikus visszaállítás is amit nagy nehezen kikapcsoltam. Most power + hangerő fel után wipe cache törlés majd fr volt. Most elkezdeném újra beállítani és hibaüzeneteket dob fel folyamatosan googleplay alkalmazás leállt, valami BBM hiba. Most kellene csinálni a google fiók beállítását. Közben egyéb képernyőket is feldob amiből vissza gombbal ki tudok lépni. Adjon meg jel azonosítót(lehet nem ez a megfogalmazás), meg valami elfelejtett jelszó kérésre alkalmas ablak. Most is megjelent felül egy Mobile manager kiírás majd visszalépett a fiók beállításhoz. Most még egy music player ablak jött fel amivel telepíteni lehetne. Mintha önálló életet élne. Ez lehet kicsit hülyén hangzik. Közben feljött valami fast cleaner ablak is. Tehát olyan mintha valami "beégett" volna a rendszerbe, pedig még csak addig jutottam, hogy a wifit beállítottam.
    Kicsit hosszúra sikeredett, de akinek lenne tippje mit csináljak vele, vagy hogyan lehetne normális életet lehelni bele az kérem segítsen. Többszöri fr sem segített.

    Pontos típus Asus memopad 7 ME173x

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés