Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) tomic


tomic
addikt

Tud valaki megoldást asus lapnál (P8P67) arra miként lehet az uj bios helyett vissza tenni a régit?
1401van és 1305 volt.
Köszi

(#152) jeni válasza tomic (#151) üzenetére


jeni
félisten

felülírni nem lehet? a gyártó oldalán nem szerepel a 1401-s Bios
tudtommal a korábbit a 1305-t kibontva USB-re kiírod és a Bioson belül elindítod.

(#153) jeni válasza tomic (#151) üzenetére


jeni
félisten

(#154) jeni válasza tomic (#151) üzenetére


jeni
félisten

(#155) tomic válasza jeni (#153) üzenetére


tomic
addikt

Sosem volt asus lapom. De lehet nem is lesz . Tudom ez user error de miért nem lehet ezt úgy csinálni mint a többi lapnál? :F

(#156) GAbre


GAbre
veterán

Kérdeznék tapasztalatokat msi alaplapokkal kapcsolatban!
Gigabyte,és asussal volt már dolgom,de Msi,kicsit félek tőle,kb olyan talán,mint az Asrcok!?

Avatar

(#157) tomic válasza GAbre (#156) üzenetére


tomic
addikt

Asrocktól végkép nem kell félni!

(#158) GAbre


GAbre
veterán

DDR3 800/1066/1333/1600*(OC)
Ez azt jelenti,h 1600Mhzes memória csak tuningolva megy bele,tehát1333asat húzok odáig!?
De mondjuk a teszt reportnál van 1800Mhez memória is,amit írtak,h jó bele,meg 1600as is!

Avatar

(#159) FishAir válasza boogie84 (#147) üzenetére


FishAir
senior tag

Ha június 30-ig veszed az ASRock-ot akkor 3 év van a B3-asakra.

iDontcare

(#160) Jorus válasza GAbre (#158) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nem, ez azt jelenti, hogy ha 1600MHz-es RAM-ot teszel bele, és a gépet alapon járatod, akkor nem lesz olyan RAM-szorzó, amivel 1600MHz-es effektív memória órajelet tudnál elérni, csak olyan, amivel 1333MHz-eset. Ahhoz, hogy 1600-on futtasd őket, húznod kell a géped.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#161) tylerhun


tylerhun
tag

Sziasztok,

valaki tudja, hogy mit takar a p67s-c43-as lapnál az S jelölés?

Mi a véleményetek az alaplapon integrált hangkártyáról, valóban megérdemli a thx minősítést?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tylerhun

(#162) tylerhun válasza tylerhun (#161) üzenetére


tylerhun
tag

Ha esetleg valakiben ugyan ez a kérdés motoszkálna: én annyit találtam, hogy az s-es alaplapokon nincs usb3.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=tylerhun

(#163) énvagyokAdam


énvagyokAdam
tag

Üdv!

Adott egy Asus P8P67 alaplapom + OCZ3P16004GK (2x2GB 1600-as) RAM.
A memória adott volt gépvásárlásnál, előzőből maradt meg, így nem tudtam arra figyelni hogy rajta legyen a kompatibilitási listán.
Probléma: a gép nem indul el, csakis a memOk gomb megnyomására. Ez viszonylag eléggé bosszantó, mivel nem szeretném minden indításkor szétszedni a gépet és elveszteni a CPU+RAM bios beállításaimat.BIOS frissítés meg volt, nem segített.

Van valami mód a memória kompatibilitás ellenőrzés letiltására? Vagy a megoldás az lesz hogy új ramot kell vennem (amit nem szeretnék)?

(nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#164) szasanyi


szasanyi
félisten

Beneveztem én is egy MSI P67A-GD65 lappal, de úgy látom a topik eléggé halott...

(#165) zsoltti válasza énvagyokAdam (#163) üzenetére


zsoltti
senior tag

És ha H-s az alaplap, névlegesen P8H67 asus , de nincsen rajta semmilyen vga port, és pl egy geeforce 6200-as pcie-t teszek bele, akkor gyorsítja az intel hd2000 a hd videót vagy nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.