Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) megint én


megint én
őstag

Alig várom! :R

(#2) Zoli133


Zoli133
őstag

Ez az a gameplay nagyon jól néz ki.
Igazából azt nem értem csak h a trilógiának tervezett sorozatból miért kelett egy egy kvázi "évente-jövő" franchise-t csinálni...

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#3) Psych0 válasza Zoli133 (#2) üzenetére


Psych0
őstag

Ha minőségi és hozza az összeesküvéselméleteit, akkor hagy jöjjön. Ha lecsúszik a NFS vagy a fifa színvonalára, akkor legfeljebb nem játszunk vele...

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#4) nemethati válasza Psych0 (#3) üzenetére


nemethati
senior tag

Nem úgy néz ki mint aki le akarna csúszni oda :N

(#5) P-SZ-S válasza Zoli133 (#2) üzenetére


P-SZ-S
aktív tag

Fú gyerekek, én is annyira sajnálom hogy kijön egy új Assassin's Creed, annyira zavar hogy elvileg csak triológia volt, hogy ezzel már nem is fogok játszani. Szerintem zseniális a játék és minden résznél egyre jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#6) csigacska


csigacska
tag

Ha évente kiadnak egy részt, nem érdekel, én személy szerint nagyon örülnék neki, eddig minden rész megvan a polcomon, és ez is tuti vétel lesz. :C
Amúgy Ezzio-s részből csinálnak trillógiát, elvileg a következő rész már nem róla fog szólni. Szóval ha így nézzük, még mindig 3 részt kapunk belőle.

[ Szerkesztve ]

(#7) fricz19


fricz19
őstag

csak hozza az előzőek színvonalát, akkor engem már megvettek :K

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#8) GegeWarrior válasza fricz19 (#7) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

+1

Engem már rég megvettek:D Alig várom már!

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#9) Ryder62


Ryder62
őstag

Ahhoz képest hogy öreg, még tud pusztítást csinálni. :D

(#10) Normi™


Normi™
őstag

Ez brutális,tuti vétel lesz.Nagyon szépnek tűnik,ha jól látom a mozgásokon fejlesztettek még az átvezető videókban is,nem mintha eddig gondom lett volna vele. :D

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#11) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

szuper. márcsak kikéne játszani az elsőt... és a másodikat! :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#12) Neks válasza Zoli133 (#2) üzenetére


Neks
tag

A Brotherhood és a Revelations, csak a második rész két "kiegészítő" része. Hiszen Ezio egy zseniális karakter azt be kell vallani és egyértelmű volt, hogy egyetlen részben nem tudták volna "elmesélni" a történetét, ami mellesleg szintén filmbe (akár sorozatba) illő.

(#13) DeFranco válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


DeFranco
nagyúr

+1 :DDD

Most tartok az első rész végénél...

(#14) adamssss


adamssss
veterán

Ezt a videót miért is most raktátok be hírnek? :F
Kb 1 hete megtekinthető a youtube-on...

Attól függetlenül a game várós

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#15) - = Zk = - válasza DeFranco (#13) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jó neked, én még fel sem tettem:C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#16) DeFranco válasza - = Zk = - (#15) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Pótold a hiányosságot, és három nap múlva írásos beszámolót kérek 5000 karakterben a mulasztás okáról, a megtett intézkedésekről, és a felelősök felelősségre vonásáról egy rekesz sörre ragasztott 2000 Ft-os illetékbélyeg kíséretében.

(#17) - = Zk = - válasza DeFranco (#16) üzenetére


- = Zk = -
félisten

az nem jó, ha meghívlak sörözni, berugunk, felcsípünk pár kellemes bigét, átbulizunk egy éjszakát a csajok lakásán, majd másnap itt tartunk egy röpke beszámolót?:))

amúgy messze még, hogy én nekiálljak AC-ezni. 1,5 év játékfelhozatalát próbálom pótólni, és hát nehezen haladok. pihenőidőmbe belezavar ez a munka, meg melóbajárás. meg enni, inni... pfejj:C

(#18) GegeWarrior
fentvan, elkezdtem. a szöszi jó kis csaj benne:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#18) GegeWarrior válasza - = Zk = - (#11) üzenetére


GegeWarrior
senior tag

Akkor marha gyorsan pótold botor hiányosságodat:O Nem is értem :P
De készülj fel erre is igaz az a közhely, hogy a korral nemesedik, azaz a második résztől lesz az igazi. :)

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#19) wolfman


wolfman
veterán

Egyrészt igen, egy picit elgondolkozik az ember hogy ha már ennyire közel van a következő rész megjelenése az előzőhöz képest, akkor vajon mennyire lesz tele kidolgozott történettel és nem lesz-e összecsapva. Ugyanakkor pl. nekem eddig a Brotherhood jött be a legjobban.

Ritkán van hogy egy kiegészítő rész legyen jobb mint a fő történet. A Brotherhoodban több érdekesebb küldetés, cselekmény van mint eddig. Az első részt a felénél untam, a másodikat a háromnegyedénél kezdem, a Brotherhoodot meg nem sikerült, bár itt is van pár töltelék küldetés amit simán kihagyhattak volna.
Ha még több jó, érdekes, élvezetes dolgot raknak bele, mint eddig, akkor jöhet.

Szerintem az lenne a legjobb, ha pluszba kerül bele valami akkor pár korábbi dolog meg kerüljön ki a korábbi részekből, mert arra a sorsra kerülnek a korábbi részek mint az első rész, hogy mindenből kevesebb, így már nem is érdemes elővenni a 2/Brotherhood után! :(

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#20) DeFranco válasza - = Zk = - (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

8 perc alatt feltetted, és el is kezdted? Mit csináltál te? SSD-ről mountoltad már az install-t is? :Y

(#21) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Ehh, már azt hittem újabb videó, de ezt már egye hete láttam. :( Mindenesetre baromi jól néz ki, és a játékmenet is frankónak tűnik.

Egyébként nekem az AC2 sokkal jobban tetszett, mint a Brotherhood.

(#22) - = Zk = - válasza DeFranco (#20) üzenetére


- = Zk = -
félisten

neeem. 1,5 hete feltettem, csak abbamaradt. elkezdtem WoW-ozni:C....
meg shift 2 meg tsai:))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#23) N3ST1C


N3ST1C
tag

E3-on amit beadtak trailer-t az nagyon hangulatos volt remélem lesz olyan a játék is. Nagyon sokat már így se lehet kihozni belőle, de még mindig feltudnak mutatni a fejlesztők egy kis újat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.