Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blaise


Blaise
veterán

szép kollekció :D

(#2) Kickass


Kickass
őstag

jokat mosolyogtam :D
kb hasonlo tipusu emberek irkalnak a telefonos topikokba is aztan mikor a 25. juzer jon majdnem egymas utan h 5800-t vagy Omniat (vagy szinte ugyanez a kombo i8910vsN97) akkor meg a mezei embernek is elmegy a kedve a dologtol, akkor el tudom kepzelni ti mennyire unhatjatok mar

azert kivancsi lennek egy hasonlo Bog bejegyzesre is, ott is lehetnek szovegek :D:D

(#3) Móci


Móci
addikt

Nem semmi! :D
Igaz nem telefonok terén, de a téma nagyon is ismerős. Kérdés itt, kérdés ott, ez mééé, az mééé...
Kitartás!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Háhá :D
A népszerűség ára! :C

(#5) rudi


rudi
nagyúr

Az a baj, hogy most már a telefon és bármi számítógépes dolog túl széles réteghez jut el, amiben túl sok a kevéssé tájékozott, lusta vagy egyszerűen döntésképtelen ember. Valami olyasmi tutorialt kellene írni, hogy hogyan kell gondolkodni, igényeket felállítani, keresni, szöveget értelmezni :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) tkazmer


tkazmer
addikt

úgy tűnik, ez a munka ezzel jár, minden munkakörnek megvan a maga sajátossága.
én pl. utoljára akkor éreztem magam hasonlóan, amikor egy ügyfélnek küldtem egy linket egy referenciára, és panaszkodott, hogy amikor rákattintott az emailemben lévő linkre, akkor neki azt a firefox nyitotta meg, holott ő azt nem szereti...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#7) Dany007 válasza tkazmer (#6) üzenetére


Dany007
veterán

Na ezen szakadtam :D :W Nem gyenge a figura...
Nekem még karácsony alkalmából is csak az állatkertesek küldtek üdvözlő e-mailt... =/

(#8) Polacheck


Polacheck
HÁZIGAZDA

2006.11.23. [link] :D

Lassan egy éve nem jelent meg cikkem, de a mai napig téved hozzám 1-2 ember hasonló kérdésekkel.

less qq more pewpew!

(#9) Móci válasza tkazmer (#6) üzenetére


Móci
addikt

Gonosz dolog a firefox! ;]
Én már megkaptam egyszer, hogy a fent nevezett böngészőt csak én és ismerősöm használjuk/terjesztjük, s sehol máshol nem használja senki sem! Mer' csak a zexplórer a jó.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#10) HardSanyeee


HardSanyeee
őstag

Úristen! :DD

A legjobb az Omnia II vs. 6300 típus :D

(#11) zoo8800


zoo8800
veterán

Az #1 nagyon jó :D
Ilyet eddig topikban láttam, hogy:

"végigolvastam a topikot (naná, 20000 hsz), szeretném, ha mondanátok pár véleményt, mutatnátok pár eredményt"... :W

rip and tear, until it is done

(#12) Lenry


Lenry
félisten

az ilyen gyakori kérdések megválaszolására van a nagyobb topikok elején az #1. hsz (meg a gyakorikerdesek.hu :DDD ) ahová aztán el lehet küldeni a júzert

linkeljetek ti is valami FAQ-t minden cikk elejére / végére (vagy akár ezt a szösszenetet :) ) és akkor hátha nem fogják kérdezni

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) localhost válasza zoo8800 (#11) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ennél már csak az a jobb:

" Nem akarom végigolvasni mind a 20.000 hozzászólást, lehet volt róla szó, de megkérdezem..." - és kérdez egy olyasmit amire naponta háromszor válaszolunk, az előző válasz éppen kilenc-tíz hozzászólással korábbról :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#14) zoo8800 válasza localhost (#13) üzenetére


zoo8800
veterán

egy szó: kereső :K

rip and tear, until it is done

(#15) ABE


ABE
őstag

Oké, de most akkor milyen mobilt vegyek? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) zoo8800 válasza ABE (#15) üzenetére


zoo8800
veterán

szépet ;)

rip and tear, until it is done

(#17) gabor85 válasza Lenry (#12) üzenetére


gabor85
őstag

Épp ezt hegesztjük GTA4-nél is :D

(#18) Lenry válasza gabor85 (#17) üzenetére


Lenry
félisten

csak hajrá (abba talán én is nyúlkáltam egy keveset, de úgy látom már nincs benne a "Mi van, ha mégse mentettem ki az XLive-ot?" rész)

egyébként kíváncsi lennék, hogy hányan vannak azok, akik tényleg először megnézik a #1-t, mielőtt kérdeznének?
bár anno a Vista topikban, amikor összeraktam az #1-t, szinte mindennap feldobták ugyanazokat a kérdéseket (ezért is szedtem össze őket), azóta talán kevesebbszer kérdezik ugyanazokat

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#19) D1Rect


D1Rect
félisten

Tényleg így kommunikáltok az olvasókkal?

(#20) Bon3ss: Van közte igazi válasz is.

A másik dolog, hogy olyan fárasztó írni, egy sémát, hogy:
"Köszönjük az érdeklődését, kérjük a kérdést oldalunkon xyz fórumban tegye fel."

[ Szerkesztve ]

(#20) bnss válasza D1Rect (#19) üzenetére


bnss
veterán

"Mögöttük a válasz, amit legszívesebben írnék."

Szövegértés?

szerk.: én csak a #4-est tudom elképzelni valós válasznak, a többi a legszívesebben kategória - szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#21) Dany007 válasza Lenry (#18) üzenetére


Dany007
veterán

az újoncok biztos hogy nem... de a régebbi rutinosabb tagok már elolvassák... szerintem.

(#22) Bocha válasza D1Rect (#19) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Elolvastad, amit írtam?
"[..] Mögöttük a válasz, amit legszívesebben írnék."

Igen, olyan fárasztó ezt a "sablont" megírni, mivel nyilván nem tudom fejből a linkeket, tehát pár percem mindenképp rámegy a válaszra, éves szinten pedig százas-ezres nagyságrendű ilyen levelet kapok, számolj. Ráadásul itt arról van szó, hogy bizonyos olvasók visszaélnek azzal, hogy normálisak vagyunk, telhetetlenek, a válaszokra még több kérdéssel reagálnak (vérszemet kapnak, ha így tetszik), lusták keresni, lusták olvasni.

Az "érdeklődést" pedig már bocsánat, de hadd ne köszönjem meg, nem egy call-centeres vagyok, a Mobilaréna pedig nem egy segélyvonal, ahol a fizetős ügyfeleinknek segítséget nyújtunk, mert ezt szerződésben vállaltuk. A kérdést feltevő olvasó pedig ugyan már tiszteljen meg annyival, hogy a kérdés feltétele előtt 3 percet olvas a Mobilarénán, a levelét pedig normálisan fogalmazza meg.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#23) Bocha válasza bnss (#20) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Sokkal kulturáltabb választ szoktam írni, mint amilyen bármelyik az itt felsoroltak közül.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#24) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Jól elrendezgetnéd őket ;]
De lehet meg is érdemelnék

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#25) Bocha válasza FRENK1988 (#24) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Hahó, Neked is mondom, hogy nem ilyen stílusban válaszolok, csak legszívesebben ilyen stílusban válaszolnék.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#26) D1Rect válasza Bocha (#22) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem mindegy, egy javaslat volt.
Éves szinten százas-ezres(x2, mert Bog se válaszol) potenciális olvasót bukni a ti dolgotok, ti oldalatok, úgy csináljátok, ahogy jól esik. :R

[ Szerkesztve ]

(#28) Parci válasza D1Rect (#26) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem biztos, hogy "bukod az olvasót". a legtöbb ember egyszerűen csak lusta. ha nem kap személyreszóló, sült galambos segítséget, előbb-utóbb azért nekiáll utánanézni. még az is lehet, hogy úgy több oldalt töltene le, és corporate policy-vá kéne tenni, h nem válaszol senki. ;] (vicceltem)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#29) Bocha válasza D1Rect (#26) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem teljesen tiszta, hogy mit nem értettél meg, amikor szemmel láthatóan mindenki más felfogta, hogy miről szól ez a bejegyzés.

Mi újságírók vagyunk, a munkánk az, hogy minőségi cikkekkel és napi hírekkel lássuk el olvasóinkat, ennek pedig úgy gondolom, hogy maradéktalanul eleget is teszünk, nem véletlenül van az, hogy egy éve ilyenkor napi 25000 egyedi olvasónk volt, most decemberben pedig 37000-rel zártunk. A munkánknak nem része az, hogy olvasói levelekre válaszolgassunk, de én személy szerint megteszem, amikor csak tudom. Ezzel az írással arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy nem szeretem, ha visszaélnek a jóindulatommal és az időmmel: ha valaki olyan kérdést tesz fel, amire nem vagy csak nehezen lehet megtalálni a választ, nyilván örömmel és a lehető leggyorsabban válaszolok, segítek. Azt viszont nem szeretem, amikor valaki három percet sem tud keresni az oldalon, nekem viszont tud írni egy másfél oldalas levelet, ahogy azt sem, ha valaki negyven levélváltás után megsértődik, amikor kedvesen kijelentem, hogy a kenyérsütő gépének kiválasztásában már nem tudok segíteni.

Szerintem a fórumon nem igazán találsz olyan embert (Zoltánfit kivéve), aki a stílusunk vagy valamilyen személyes dolog miatt pártolt volna el tőlünk. A munkánkat a visszajelzések és a statisztikák alapján kiválóan csináljuk, azt pedig a normális olvasóink védelmében vállalom, hogy elvesztünk pár száz hülye olvasót, akik a fórumon és a privát üzenetekben is mások terhére vannak.

A "Bog se válaszol" pedig úgy helyes, hogy "Bog nem válaszol a hülye kérdésekre", csak megint félreolvastál valamit: én a hülyeségekre is válaszolok, Bog viszont nem, arról viszont szó se volt, hogy Bog semmire nem válaszol.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#30) D1Rect válasza Bocha (#29) üzenetére


D1Rect
félisten

Lehülyézhetsz burkoltan, attól nem fog megváltozni a véleményem, hogy egy személyes megkeresésre nem válaszolni rossz hozzáállás.

Nekem annyira-de annyira mindegy, hogy csináljátok. Tényleg.
Tök jó, hogy ennyi olvasó van, gratula.

mod: Nem tudom, volt-e már olyan, hogy írtál bárkinek bármilyen témában, és nulla választ kaptál. Ha nem, szerencsés vagy. Ha igen, akkor milyen érzés?

[ Szerkesztve ]

(#31) Bocha válasza D1Rect (#30) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem hülyéztelek le burkoltan, csak nem értem, hogy minek kötekedsz és miért nem próbálod értelmezni az észérveket.

Több évvel ezelőtt én is írtam kérdéseket újságíróknak, igaz, nem gyakran: ha kaptam választ, akkor nagyon örültem, hogy milyen rendes az illető, ha nem, akkor pedig nem éreztem magam sem rosszul, sem jól, csak arra gondoltam, hogy az illetőnek nincs ideje/energiája válaszolni, mert nyilván nem csak tőlem kap levelet. Én is szeretnék mindenkinek válaszolni, de nem tudok: ezért is írtam ezt a bejegyzést, nem örülök, hogy azokra az olvasókra megy el a válaszokra szánt időm, akik pár perc keresés után nem is kéne, hogy írjanak nekem.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#32) gabor85 válasza Lenry (#18) üzenetére


gabor85
őstag

Őszintén? Egy ideig én is közéjük tartoztam (azért túlzás de most is, kis mértékben). Ugye a lustaság. Ez már az én bajom, meg azoké akiket fárasztok vele.
Az első hsz-ek lényege a felhalmozott tudás egy helyre "ömlesztése".

(#33) bnss válasza Bocha (#23) üzenetére


bnss
veterán

Tisztában vagyok ezzel, pontosabban kellett volna fogalmaznom. Hozzá kellett volna tennem - amit most pótlok -, hogy még ennél is udvariasabb, tárgyilagosan, illemtudóan szoktál válaszolni. Elnézést, ha rosszul fogalmaztam.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#34) D1Rect válasza Bocha (#31) üzenetére


D1Rect
félisten

Értem én.
Ha kötekedésnek vetted, a tiédtől elérő véleményt akkor sry. :U

(#35) sagesz93


sagesz93
addikt

Van benne igazság bőven, igaz engem itt a társaság inkább szám-tech dolgokról kérdezget. De úgy hogy........
Hát néha már elküldeném a tagot melegebb éghajlatra.
Az viszont igaz hogy én is valahogy így kezdtem a kérdezősködést(itt a ph-n is), hát valahol el kellett kezdeni. :B

(#36) Samus


Samus
addikt

Pár perce én is írtam Bog-nak (azért, Neki, mert Ő írta a cikket, amivel kapcsolatban kérdésem van). Közbe végigolvastam ezt is, majd a privát üzenetet OFF-ba raktam, írtam egy egysoros kérdést a lényeggel és elköszöntem...olyan bájos voltam, talán még választ is kapok :)

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#37) biker


biker
nagyúr

én ilyenkor válaszolok egy kedveset, majd tiltólistára teszem :)

de kedvencem az ilyen privi:
"Szia! érdekel a cucc, megvan még?"

és akkor megy a válasz: és melyik cuccom tetszik? :Y

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#38) JoeYi


JoeYi
őstag

engem múltkor egy haver kérdezett meg, hogy milyen monitort vegyen, felsorolt hármat amit kinézett. Erre én elmagyaráztam neki, hogy miért nem jó a kategória amiben tapogat a kitűzött 90k-s költségvetésben, majd ajánlottam neki 2 szerintem megfelelőt. Ezt egy kb 2 oldalas levélben.

Nagyon megköszönte, majd végül megkérdezte, hogy az ő hárma közül melyiket venném? No comment...

Szerintem csak bökj rá az egyikre, aztán menjen isten hírével a user. Ha azt mondod ami egyébként jobban bejön neki akkor kap egy megerősítést és már fut is venni, ha meg nem, akkor csak azért is a másikat veszi :)

(#39) grabber


grabber
addikt

Bocha: Szerintem szólni kéne Parci-nak vagy Panther-nak,hogy ha valaki levelet szándékozik írni neked,akkor előtte egy kérdőívben kérdezze meg a rios motor,hogy milyen témakörben zaklatnak.Így egy-egy kategórián belül a levelet irányítsa át a mobilarena@colossueum.burkinafaso-ra ;]

Vagy egy külön gombot a "válasz" gomb mellé,ami beilleszti az alábbi szöveget:
Tisztelt PH User!

Köszönöm a kérdését,de a döntést nem nekem kell meghozni ilyen ügyekben,kivéve ha nekem adja a készüléket a vásárlás után ;]
Minden információt megtalál a tesztben vagy a forumban.
Ha nem kapna választ a fent említett forrásokban,akkor tegye fel a kérdését ebben a forumban...

....

Most őszintén.Nem kéne ilyenekre rendes választ adni,kivéve aki tényleg rendesen utánajárt a dolgoknak,de neki is meg lehet írni,hogy nem lelki segély szolgálat vagytok és nem tudtok válaszolni napi 30-40 üzenetre.Ha még is ez minden álma akkor tegye fel a forumban külön megcímezve és ha szerencséje van válaszolsz.
Nehogy te érezd már magad rosszul,mert mindenki tőled várja a választ.Kéne valami alternatív cím is amire azok tudnak csak üzenni,akik "fontosak"

Ha már így megbeszéltük,akkor válaszolhatnál,hogy E71 vagy E72? :DDD Nekem E71-em van,csak segítek a helyes döntésben

(#40) bnss válasza D1Rect (#34) üzenetére


bnss
veterán

Ne haragudj, de ha valaki nem is próbálja meg értelmezni amit írnak neki - pedig magyarul, érthetően megfogalmazott véleményről van szó -, és homlokegyenest az általa igaznak vélt álláspontot szajkózza, az nem kötekedés?! Ne vedd személyeskedésnek, ez csak a Tiédtől eltérő vélemény.

Próbálj ki valamit: nézz ki egy topicot, melyben olyan témáról van szó, amiben otthonosan mozogsz. Lehetőleg olyat, ahol sok kérdés fogalmazódik meg. Kezdd el ezeket megválaszolni a témában. Idővel jönnek a kérdések formájában is dögivel, és itt bekövetkezik a már említett effektus ("a kisujjamat nyújtom, de az egész kezem kell" - nem kell szó szerint érteni!).

Csináld ezt mondjuk pár hónapig, egy fél évig. Hamar meg fogod unni, erre nagy pénzösszeggel fogadni mernék. (Saját tapasztalat.)

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#41) sagesz93 válasza biker (#37) üzenetére


sagesz93
addikt

az a legjobb :DDD
Sok ember azt hiszi, 1 ember egy hírdető :D
De volt olyan hogy még utána se mondta meg mi kell neki csak alkudozott. :DD

Hogy egy kicsit on is legyen.
Ilyenkor nem értem, mire való a Fórum? Miért kell a tesztírónak írni egyből. Az egy dolog hogy ő írta a cikket, de az szerintem nincs benne hogy hozzá fordulhatnak tanácsért. Viszont a fórum mintha ezért lenne megnyitva.

[ Szerkesztve ]

(#42) Bocha válasza Samus (#36) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Azért biztos, ami biztos, írd meg nekem is a kérdést. :D Ha Bog tud rá választ, én is fogok tudni. :P

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#43) Bocha válasza grabber (#39) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Hm, megfontolandó ötlet, tényleg le kéne kódolni valami ilyet. :D Őszintén szólva nem tudom, hogy nálam több kérdést kap-e valaki a PH-nál, az biztos, hogy az Aréna szintjén én viszem a pálmát. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#44) D1Rect válasza bnss (#40) üzenetére


D1Rect
félisten

Nem haragszom. Azt is kipróbáltam, hogy a szakterületemmel kapcsolatban ír valaki egy blogbejegyzést és pontosan tudom, hogy mi a helyzet, hogy kellene profin kezelni a dolgot.
Sőt még megpróbálom megértetni a dolgot, de inkább nem foglalkozom vele.

Ennek a fórumos változatát is próbáltam. Kaptam is PÜ-t. Nem a kisújjamból szoptam a megoldást, kb. 10-15 mp, crtl+c majd ctrl+v-zni a:
"Szia!
Örülök, hogy engem kerestél meg a kérdéssel, mert azt feltételezed rólam, hogy értek a témához. :B
A kérdésed viszont inkább fórumtémába való, azért mert másnak is lehet hasonló gondja, és ő is megtalálhatja a választ, egyébként a fórumot többen is olvassák, esetleg a megoldás nekem eszembe sem jutna. Szerintem xyz fórumban lenne a legjobb helye a kérdésednek. ;) Ahogy időm engedi, megpróbálok neked ott válaszolni.
Üdv:
D1Rect
"

(#45) rudi válasza Bocha (#43) üzenetére


rudi
nagyúr

Minden bizonnyal tiéd az elsőség. Mi fLeSsel már elmartuk magunktól az olvasókat, ndavid még új fiú, cafét meg rendszerint keresőképes emberek olvasnak :DDD

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#46) JoeYi


JoeYi
őstag

Bocha kérlek segíts. Te melyik mobilt választanád
ezt ami egy kicsit idős de jól használhatónak tűnik,

vagy

ezt ami teljesen sallang mentes, viszont nem túl okos

szakértelmed előre köszönöm ;)

(#47) Gergő_


Gergő_
őstag

Az hogy valaki nem válaszol egy üzenetre tudatosan :((( ( majdnem direktet írtam) ...no comment

(#48) bnss válasza D1Rect (#44) üzenetére


bnss
veterán

Nem teljesen értem, hogy hova akartál kilyukadni, de valószínűleg az én készülékemben van a hiba. Átlagosan napi néhány PÜ nem lenne gond, ha olyan stílusú lenne - kiráz a hideg a "vok", "tom", "oan" és társai stílusú írásoktól, hozzászólásoktól, pláne privát üzenetektől.

Kulturált megoldás, amit bemutattál, én nem szoktam ilyet "mesét" írni, a rizsára nem kíváncsi kvázi senki.

Számoljunk egy kicsit: számoljunk 30mp-t egy PÜ-re, ha Bocha naponta kap mondjuk 100 üzenetet - csak mondtam egy számot, illetve írtam -, akkor pusztán 50 perc kellene ahhoz, hogy a sablon szöveget elküldje az érdeklődőknek. No de a sablon szövegben található linket is meg kellene keresni - ha már a példádban is szerepelt -, ez még pluszban legalább ennyi idő, de inkább több. És ekkor még csak az üzenetekre válaszolt, holott a többi x felhasználó pedig egy pl. készüléktesztre vár, ami még nem tudott kikerülni az oldalra, mert nem volt rá idő. Véleményem szerint ez nem a feladatunk, nem helpdeskesek.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#49) D1Rect válasza bnss (#48) üzenetére


D1Rect
félisten

Blogbejegyzés második sor: 5-10 üzenetről beszélünk 30mp-el számolva(még így is sok, mert a jelentős részük a "milyen mobilt vegyek" topikba kéne, hogy menjen) 3-6 perc naponta. Még annyi se. Erről beszélgetünk. 3-6 percről.
De mivel nem az én időm, csak javaslatot tehetek rá.
A rizsát 1x kell megírni, majd ctrl+c, ctrl+v a topik cseréjével.

(#50) Bocha válasza JoeYi (#46) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Egyértelműen a másodikat! ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.