Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

ki veszi meg az Samsung Galaxy S5- öt 0 Ft-ért XXL tarifacsomaggal, ha ugyan ennyi a + Gear Fit verzió?! :D

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) Bibby


Bibby
addikt

Aha, árcsökkentési hullám. Mókás fickók ezek.

Ελευθερια η θανατος

(#3) culas25


culas25
tag

Nekem ezek az árak az a baj, semmit sem mondanak, hiszen ahhoz részleteiben kéne ismerni az összes tarifájukat. Amik viszont olyan gyakran változnak, szűnnek meg és születnek újak, hogy el nem tudom dönteni, hogy ami olcsóbb lett, az nem -e lett drágább :D:D

Még szerencse, hogy egy már megszűnt tarifa használója vagyok, amit viszont eszem ágában sincs lemondani , így csak a kártyás árakat kell vizsgálnom :D:D

[ Szerkesztve ]

(#4) bollokcs80 válasza Bibby (#2) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Azok...

Június 25-től 10-15%-al emelik a legtöbb csomag havidíját - még a több éve lezártakét is. :(((

A feltöltőkártyásban meg lassan visszamegyünk a Praktikum Classic percdíjainak szintjére.... :((

B.Cs.

(#5) Bjørgersson válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tudnál erről az áremelésről linkelni valamit?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#6) vittorio7


vittorio7
őstag

"Árcsökkentési hullám a Telenornál" Nagy ügy.

(#5) kovy29

Óhajod parancs. :R :D

A lényeg itt van: Júliusban árat emel a Telenor

[ Szerkesztve ]

(#7) Bjørgersson válasza vittorio7 (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ó, köszi! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#8) culas25 válasza bollokcs80 (#4) üzenetére


culas25
tag

Nekem most jó pár száz Forinttal csökkentették az előfizetésem díját, bár nekem is egy 2 éve megszűnt tarifám van. Nem is értettem mi ez, nem szoktak ilyet csinálni (nem mintha ennek az összegnek bármi jelentősége lenne, legfeljebb elvi), lehet csak ezzel a gesztussal kedveskedtek, mielőtt azt mondják, hogy "na vége a gyereknapnak, válasszál valami újat, mert ezt megszüntetjük" :D

(#9) Bjørgersson válasza vittorio7 (#6) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ahogy látom arról a szupertitkos DPI csomagról nem tesznek említést, kíváncsi vagyok annak fog-e változni a havidíja.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10) vittorio7 válasza Bjørgersson (#9) üzenetére


vittorio7
őstag

Gondolom nem emelik. :DDD Különben kapnak még egy különadót. ;]

[ Szerkesztve ]

(#11) Nandee75


Nandee75
újonc

Azt ugyan árulja már el valaki, hogy hogy veszek iPhone-t nálluk, mert a weboldalukon sehogy se találom??? Keresem vagy 5 perce és ha egy oldalon ennyi idő alatt nem lehet megtalálni valamit akkor szerintem a, a terméket nem árulják vagy b, egy nagy rakás fs a weboldal!

[ Szerkesztve ]

(#12) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Aki egy hete vett előfizetésbe egy HTC One M8-at és leperkált majd 50 ezret érte,az most kérhet valami kompenzációt? :)
Most 0 forintért adják ugyanabba a díjcsomagba.
Ha nem akkor az baromi nagy pofon...

(#13) Bukk900


Bukk900
őstag

Méghogy árcsökkentés, tegnap küldték az sms-t, hogy emelkednek a havidíjak, itt megnézhetem.
Két előfizetésre nálam ez 500Ft havonta, éves szinten az már 6000Ft-ot jelent. :(

(#14) velizare válasza Nandee75 (#11) üzenetére


velizare
nagyúr

sehogy. nincs szerződésük az applevel.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15) Kolondrum

Mi? Áremelési! 07.25 töl 500ft-al emelik a havidíjam! Sőt ez még átlagos! Csak a jó hír a hír? Hagyjukmár. .t.t

[ Szerkesztve ]

(#16) Vangelis válasza Bukk900 (#13) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Megtehetik!!!

emelhetnek bármikor bármennyit!!!

A fenti GSM számú előfizetéséhez tartozó Előfizetői szerződés aláírásával elfogadta, hogy a Szolgáltató az Egyedi Előfizetői szerződést és az Általános Szerződési feltételeket jogosult egyoldalúan módosítani.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#17) Bjørgersson válasza velizare (#14) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pedig nemrég még iPhonet is árultak.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#18) velizare válasza Bjørgersson (#17) üzenetére


velizare
nagyúr

webshopban?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#19) Vangelis válasza Bjørgersson (#17) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Szerintem csak üzletben.
Itt is van kirakva a boltban-. flottámhoz is rendelhető lenne.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#20) bollokcs80 válasza Kolondrum (#15) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Mondjuk nemrég a Telekom is meglépte ugyanezt...

[link]

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#21) Vangelis válasza bollokcs80 (#20) üzenetére


Vangelis
nagyúr

De ŐK legalább adtak váltási lehetőséget!!! Ha felmondani nem is lehetett!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#22) BoC1ka


BoC1ka
senior tag

Az i4s vicces egy telefon :)

YNWA

(#23) FragMaster


FragMaster
addikt

Nah, nexus 5 alakul független kártyásan, chargerrel.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#24) Integrale


Integrale
veterán

Még el is fogadnám az áremelést, ha nem lennének település méretű sötét foltok a lefedettségben.
Budapest-Győr között egy vicc, itt a környéken szintén, és ezek után fizessek többet a semmiért?

Ráadásul bizonyos csomagok ugyan papíron 100-500 Ft-ot emelkednek, de továbbra is csak az eddigi előfizetési díj marad lebeszélhető, tehát esetükben effektív nem 100-500 Ft-ról van szó.

"Bad reklám is reklám too"

(#25) Csillag01 válasza Integrale (#24) üzenetére


Csillag01
aktív tag

Viccesek ezek az arak.meg mindig k******tt nem eri meg elofizeteset venni.nem is ertem kiaz a marha aki elofizet ilyen akcios arak melett is.lol de megis erdemli h 2 evig nyomja az idokozben 1 oldaluan valtoztatgathato tarifacsomag dijjakat.Hááááííhíiiiii :C :C :C

Asus Rog Phone 6

(#26) LeslieG Jr. válasza Bukk900 (#13) üzenetére


LeslieG Jr.
őstag

Én meg kb 1 órája kaptam azt az sms-t, hogy változik a tarifacsomagomhoz tartozó előfizetési díj. Persze hogy pozitív irányba.(drágább lett) :((( :( Nesze neked árcsökkentési hullám Telenoréknál. :O

CM Centurion|Corsair VX550 550W|Asrock Z170 Pro4+Intel i5-6600K+CM Hyper 212 EVO|Kingston 2x8GB 2400MHz DDR4|Kingston HyperX 240GB SSD|Samsung 840 EVO 250GB SSD|WD 500GB 16MB SATA III|WD 1.5TB 64MB SATA II|WD 2TB RED 64MB SATAIII|ASUS R9 270 DirectCU 2GB|LG DVD-RW|Logitech MX510|

(#27) Rusi válasza Nandee75 (#11) üzenetére


Rusi
senior tag

Weboldalon sehogy sem, bemész bármelyik Telenor boltba, és ott meg tudod venni (lakossági, üzleti és flottás csomagokhoz is), és az árakat is meg tudják mondani. Az iPhone a webshopban soha nem is volt fent, ahogyan kártyás csomagban sem kapható, kizárólag előfizetéssel.

Nekem még nem jött meg az SMS (nyilván nem egyszerre küldik ki az összes előfizetőnek), pedig az én csomagom is drágulni fog, én se örülök neki, de még így is simán jobban jövök ki, mint a másik két szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#28) Pocok256


Pocok256
veterán

Vicces ez a Sony z1 compact ára csökkent csak éppen Nem forgalmazzák a készüléket :D Oké akkor GJ Telenor :DDD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#29) Polllen válasza Pocok256 (#28) üzenetére


Polllen
nagyúr

Csak nincs készleten. Nem vették le a termékpalettáról.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#30) Rusi válasza Pocok256 (#28) üzenetére


Rusi
senior tag

Ez valami átmeneti hiba lesz, mert a Z1 Compact biztosan nem került ki a kínálatból. Valószínűleg az a probléma, hogy a netes rendelésnél ugye hangszóró jár hozzá és esetleg ez a "csomag" nem kapható már (bár nem tudok róla, hogy ez a netes akció visszavonásra került volna), viszont nincs külön linkje a hangszóró nélküli Z1 Compact-nak, így látszólag eltűnt a webshopból, de boltokban tuti meg tudod venni (hangszóró nélkül).

Ja, és az Akciófigyelőben mindig a boltokban érvényes árak szerepelnek, pont azért, mert mindegyik szolgáltatónál vannak a normál árlistától függetlenül különböző egyedi netshopos akciók.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#31) Pocok256 válasza Polllen (#29) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát így könnyű akciózni :DD Nincs raktáron de 1 Ft ért vihető :DDD

(#30) Rusi
Én is erre gondoltam, hogy a weblap rész még nem frissült, de ilyen tróger munkát, hogy lehet végezni. Az akció él ki van hirdetve szét van küldve csak éppen még hozzájutni nem lehet a termékekhez ...

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#32) Bjørgersson válasza velizare (#18) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ezt már nem tudom megmondani. :N

(#19) Vangelis: Lehetséges.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33) Rusi válasza Pocok256 (#31) üzenetére


Rusi
senior tag

Ehhez sajnos nem tudok mit hozzáfűzni, a webshop frissítése teljesen különálló folyamat, amelynek működésére nincs rálátásom. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#34) Dr. X


Dr. X
aktív tag

Aki a csökkentés előtt 83990 Ft-ért vett S5 + Gear Fit-et, az biztos ideges... Vicces, hogy a 2011-es iPhone 4s 140 ezer, miközben az 5s 170, a szintén 2011-es S3 90 ezer.

(#35) Urshini


Urshini
tag

Hű de nagy árcsökkenések itt is... 2-3 ezer átlagban. Ez igen!

(#4) strider80 Ez talán inkább az EU új szabályozásának köszönhető mellékhatás. Megszünik a külföldi percdíj, de előtte még annak a közelébe emelik a percdíjakat. Nehogy már a szolgáltatók bukjanak rajta!

(#11) Nandee75 A válasz rá a sehogyan, mert a tudatos vásárló célirányosan oda megy ahol látja az online árlistában, hogy a legolcsóbb. De ez már sokszor ki lett beszélve.

[ Szerkesztve ]

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#36) bollokcs80 válasza Urshini (#35) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Milyen vilag is lenne az, ahol az ugyfel jar jol...

Lelkes hive vagyok a kapitalizmusnak, de ilyenkor azert kinyilik a zsebemben a bicska...

Az meg kulon erdekelne hogy a kisebb csomagok net savszelesseget miert huztak le 5/1mbitre?

B.Cs.

(#37) caius marius válasza bollokcs80 (#36) üzenetére


caius marius
tag

Szerintem nem jó a cím. A telenornál, ha árat csökkentenek akkor az azt jelenti, hogy meredeken emelkedik az előfizu ára. Majd 8 évig voltam előfizetőjük. Mostanra már hányhatnékom van a nevüktől is. Rendkívűl kétszinű brigád. Az ügyfeleseik az üzletekben aranyosak, kedvesek, de ott aztán vége is a jóindulatuknak. Amikor az üzleteikből kilép az ember akkor aztán jön a hideg zuhany. Amit megbeszélt az nem úgy lesz, és a számlák csak jönnek és jönnek egyre nagyobb összegekkel. Huhh. Nyolc év leforgása alatt a havi 13 ezres számláimból lett 50-60 (!!!) ezres tétel havonta!
Meguntam lefaroltam aztán átjöttem a vodához. És láss csodát harmadát fizetem és nem kell minden hó végén remegő kézzel bontogatnom a számlaleveleiket. Remélem mihamarabb elhagyják az országot.
A legnagyobb röhej pl. a Samsung SIII-m 89 ezresért, kártyafüggőn. Hahaha!

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#38) Integrale válasza caius marius (#37) üzenetére


Integrale
veterán

És nem panaszkodtál? 14 éve vagyok előfizetőjük, és egyszer sem volt még csak hasonló sem. Annyit fizettem mindig is amennyit beszéltem.

"Bad reklám is reklám too"

(#39) hdtomi


hdtomi
senior tag

Telenoros vagyok, de még nem vettem telót, vagyis nem írtam alá 2 évre. De már szemezek a Nokia Lumia 925-tel. 3200 pontosabban a 3500 forintos előfizetésemhez 63000Ft és van kamatmentes részlet, 1 évre leosztva 5ezer valamennyi. Sajna most egy összegben nem tudom kifizetni, főleg nem függetlenül, 90-100ezer a teló. Így meg havi 9000-et fizetnék havonta az előfizetéssel együtt. Így talán nem olyan rossz. Amúgy én vodafone-nal fáztam rá, csak nőt az előfizetésem díja, aztán térerőm se volt otthon, azért váltottam, t-mobile felénk még rosszabb, ők szóba se kerültek. Sajnos egyik se az igazi. Persze az lenne a jó előkapnák 5db 20ezrest aztán megvenném függetlenül 2 éves szerződés nélkül.

Mi 8 & Mi Band 6 (+ Lumia 950) - Windows 10 Home 64-bit - Philips 52PFL9606 & Panasonic DP-UB824EGK

(#40) caius marius válasza hdtomi (#39) üzenetére


caius marius
tag

Próbáld meg áruvásárlási hitellel, és akkor ott hagyhatod őket mikor kedved szottyan..

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#41) caius marius válasza Integrale (#38) üzenetére


caius marius
tag

Dehogynem panaszkodtam. Sőt egy esetben még a rendőrségen is feljelentettem őket, mivel kiadták az adataimat harmadik félnek a többszöri határozott tiltásom ellenére. Aztán magyarázkodtak, hogy jajj rossz volt a szűrőjük. Engem meg hívogattak mindenféle biztosítási ügynökök...
Nagyon rossz vállalat! Volt, hogy a fővezérük utasításait sz@rták le, csak ne legyen igaza az ügyfélnek. Komolyan mondom őrület amit megengednek maguknak. Az egész azzal kezdődött, hogy egy garanciális igényt nem voltak hajlandók érvényesíteni. Azt mondták, hogy lejárt a gari idő. Persze fehéren-feketén tudtam bizonyítani, hogy masszívan benne vagyunk még. Nem baj, mondták nem tudnak mit csinálni. Erre bepörögtem, és mondom mielőtt perre megyek, kérek egy időpontot a Mr. Laskához, megkérdezem már miért csinálják ezt. Na erre kb 20 perc múlva hívtak, hogy a további jó kapcsolat érdekében blablabla. Baszki akkorra már egy hónapja nem volt telefonom! Brrr.. De útálom őket. Annyi kínt és keservet okoztak nap mint nap.

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#42) caius marius válasza Integrale (#38) üzenetére


caius marius
tag

Ja, és minden egyes ilyen "sikernél" ugrott párezret a számlám...
Ismertem egy srácot akit 15 év után szivattak meg úgy, hogy csak pislogott. Legott ott is hagyta őket.

往前看同志! Samsung Galaxy Note3, Samsung Galaxy Note10.1 Már nem vagyok Samsung fan. Kiábrándultam a szarjaikból. Samsung miért csináltok olyan telefont ami mindig elromlik?

(#43) halkow


halkow
őstag

fenének se kell előfizuval .... semmi sose....

Alcatel onetouch idol2s the king

(#44) Rusi válasza caius marius (#42) üzenetére


Rusi
senior tag

Természetesen nem vonom kétségbe azt, amit írsz, mert hibák, problémák mindenhol előfordulhatnak. Ugyanakkor nem egészen értem, hogy ha gondod volt és nem kaptál számodra megfelelő ügyintézést, akkor miért voltál 8 évig a Telenornál? Persze ha mondjuk az utolsó 1 évben volt gondod és a hűséged lejártáig várnod kellett, az más. Az viszont megint csak érthetetlen, hogy mi ez a minden egyes ilyen "sikernél" ugrott párezret a számlám dolog, mert ugye te sem gondolod, hogy a Telenor (vagy másik szolgáltató) "csak úgy" pakolgatja a plusz pénzeket az ügyfelek számlájára? Csak mert ilyen nincs, a számlázási rendszerben esetleges hibák persze szintén előfordulhatnak (informatikai rendszer ugye), ezek azonban sosem érintik az összes előfizetőt és a hibákat legkésőbb a következő számlában korrigálják (olyan is volt ám, hogy bizonyos kötelező díjakat nem számláztak ki, pl. visszakapcsolási díj számlatartozás esetén). Azt írod, hogy a számlád hirtelen megugrott a többszörösére. Kértél teljes hívásrészletezést? Ha igen, és az abban látottakkal nem értettél egyet, akkor vetettél fel ügyfélpanaszt ezzel kapcsolatban? Nem téged akarlak hibáztatni, ne értsd félre, de ez a "kérek időpontot a Laskától" dolog nem a dolgok helyes útja (és egyébként mit várnál a Telenor vezérigazgatójától? Hogy ő majd kattint kettőt a gépén és máris kapsz 50 ezer jóváírást?).
Nekem is Telenor előfizetésem van (most már csak egy, mert volt egy kártyás számom, de azon úgy lementem mínuszba, hogy hagytam lejárni, közben már újra is éledt a szám másnál), és számtalan ügyfélpanasszal szembesültem, igyekszem/igyekszünk minden a legjobban megoldani és elhiheted, hogy nekünk is az ügyfél elégedettsége a legfontosabb (igen, akkor is, ha már aláírta a hűséget), de sajnos vannak olyanok, akik olyan hozzáállással startolnak, hogy szinte lehetetlen jól kijönni belőle (pl. bejön azzal, hogy rossz az USB modemje és adjunk neki 5 percen belül másikat, de azt nem közli, hogy nem is az ő nevén van az előfizetés, persze a vásárlók könyvébe beleírt, értelmetlenül). Gondolhatod, hogy számunkra is az lenne a legjobb, ha nulla vagy legalábbis ahhoz minél közelebbi lenne a panaszok száma (pedig mi csak az első lépcsőfok vagyunk a panaszkezelésben, sok esetben csak felvenni és továbbítani tudjuk azokat, nem miénk az elbírálás joga).

Mégegyszer leírom, hogy NEM ellened szól ez a dolog, a magam részéről sajnálom, hogy ilyen tapasztalatokat szereztél a Telenornál.

[ Szerkesztve ]

Mobilaréna (2010-2017)

(#45) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Akinek előfizetéses díjcsomagja van és nem munkahelyi,és nem extra kedvezményes ,az meg tudná nekem mondani, hogy milyen előnyökkel jár ,ha aláír az ember 2 év hűségnek?
Tényleg érdekelne,hogy mivel jobb mint a feltöltőkártyás.

(#46) Kolondrum válasza Silentfrog (#45) üzenetére

Elmondom neked a saját példámat! :R
Anno akkor hozhattam el a Nokia 808-at részletre ha a smart4-be beszállok 2 évre. Ez ebben az évben novembernek fog lejárni. Jónak tűnt bár ismertem a feltételeket. Amikor beállt a tiszta hónapom kiderült, hogy vannak ott még apróságok. Én gyakran keveset dumálok. Csak a KD havonta több száz ft. SMS-t is néha szoktam írni, az is méregdrága. A lényeg, hogy a 2év alatt 90%-ban megmaradt a hálózaton kívüli dumálás. Kifizettem a 83XX-et meg a KD-ből és egyebekből összejövő apróságokat így a havim úgy ,hogy spórolok is közel 10k lett. Persze ez sem azonnal derült ki.
A sok apró kis szarság miatt a havidíjam nem kerül felhasználásra és fizetek minden szarért. Egy sms egy csöri stb. Ha a havim full szabadon fel lehetne használni nem lenne gond. Ez a kis lépés feltette az i-re a pontot.
Namásmost bnőm kártyás. Ő a másik felén van az egésznek. Méreg drágán hív és a netcsomaga sem elég a hónapra. Én nem tudom kihasználni amim van, ergó feleslegesen fizetek, ő meg a kártyásába irreálisan sokat öl, hogy működjön. Egy időben néztem a kártyást meg számlást és rendkívül okosan van megalkotva, nagyon furmányos. Kiszúrás az egész.
Amikor majd lefelé váltok más jellegű gondok lesznek. A net része talán kitart a mostani biztos helyett. A hálózaton belüli keretem biztosan kifogy és fizetem a kívüli 3X ft-os percdíjat, a hálózaton kívüli megint megmarad. Eredőben mi lesz? Az, hogy még a jelenlegi 83xx-re rájött kb 1000ft plusz, addig ha kisebbre váltok arányosan több jön majd rá. Smart 3-ra olyan 2000-et tippelek. Jelenleg a telenornál nincs korrekt díjcsomag! Legalábbis annak aki a földön jár számlaösszegek terén. Gyanítom a másik kettőnél sincs, sőt rárakom a havi fizum, hogy a 3 fő szolgáltatónak közvetlen vonala van a másik felé. Ha értitek.
Gondolkodtam visszatérni a kártyára, kicsit számoltam és közel ott tartanék ahol számlával. Igazság nem lesz.

Flotta... Meg tudnám oldani így úgy, pofátlanul olcsó lenne, de nincs abban a felállásban net. Innentől kiesett.

[ Szerkesztve ]

(#47) Rusi válasza Kolondrum (#46) üzenetére


Rusi
senior tag

Csak egy javaslat, ha megengeded:

Ha lejár a tarifahűséged, válts át All-In M csomagra (ha vennél készüléket, akkor 7,5 ezer a havidíj, ha nem veszel, de vállalsz hűséget a csomagra, akkor 6 ezer). Itt a havidíjban korlátlanul beszélhetsz hálózaton belül, kapsz hálózaton kívülre 180 percet (nincs megosztva), NINCS kapcsolási díj, a neted meg 500 mega, ha ez nem elég, akkor kérhetsz mellé bővítést. :)

Mobilaréna (2010-2017)

(#48) Kolondrum válasza Rusi (#47) üzenetére

Hm jól hangzik. Majd ránézek! Az 500Mb elég nekem.

(#49) Silentfrog válasza Kolondrum (#48) üzenetére


Silentfrog
veterán

Netet nem használok feltöltőkártyával mert a" V " egy ezresért ad 100 Mb-ot. Nevetséges.
Így csak telefonálásra és sms-re használnám a telefonom ha nem lenne egy teljesen jó sms küldési lehetőség ami ingyenes.
Ha wi-fi vagy gép közelbe vagyok akkor a M.telóról megy az sms küldés,így csak a telefonért fizetek.
Így nincs állandó netem és nem kell válaszolni a FB-üzenetekre! :DDD

Tehát drága minden így visszatértem az őskorba! :)

[ Szerkesztve ]

(#50) vittorio7


vittorio7
őstag

Ma megkaptam én is az SMS-t az áremelésről. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.