Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

"Az Archos mindig is jó ár/érték arányú tabletjeiről volt híres, és szerencsére nagyon úgy tűnik, hogy a jövőben sem kívánnak eltérni ettől a szokásuktól"

Hol itt a jó ár/érték arány ?
UK ár megvan ? 220 font.
A nettó 250 dollár is rablás ezért, nem hogy 80e forint.

(#2) yknarf


yknarf
tag

Google táblát akarok! :)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/yknarf

(#3) Mr President


Mr President
senior tag

Egy most megjelenő eszközre miért nem lehet usb 3.0-át tenni a 2.0 helyett? Miért? Ha már van akkor használjuk könyörgöm.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro | iPad Pro M1 | Apple Watch S7

(#4) lujó55 válasza tjb007 (#1) üzenetére


lujó55
őstag

na, akkor mondj még egy hasonló paraméterrel rendelkezőt ennyiért

(#5) Prof


Prof
addikt

Egy ilyen kéne, imádom a 4:3-as képernyőket. Egy 10 colos 4:3-as felület jóval nagyobb mint a 16:9-es.
De nem látom, hogy említenék a 3G modemet, anélkül pedig felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#6) tjb007 válasza lujó55 (#4) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem lesz nehéz.
Itthonról WayteQ xTAB-100is és ConCorde tab 9.7 IPS, mindkettő bruttó 60e forintba kerül (van ahol olcsóbb) hazai garanciával és normális support -tal.
Itt van még plusznak két kétmagos is Kínából: [link], [link]

[ Szerkesztve ]

(#7) lujó55 válasza tjb007 (#6) üzenetére


lujó55
őstag

az alu keret gondolom nem tűnt fel, meg a teljes USB port.
jók amiket belinkeltél, meg persze olcsóbbak is, de nem lehet őket összehasonlítani.

(#8) tjb007 válasza lujó55 (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

"az alu keret gondolom nem tűnt fel"

Te meg gondlom ezt nem olvastad el: [link]

Most nehogy azt akard mondani, hogy a full size USB megér neked 20e forintot :U

"nem lehet őket összehasonlítani."

Miért is nem ?

(#9) lujó55 válasza tjb007 (#8) üzenetére


lujó55
őstag

wazze' ezt benéztem, ez tényleg alu keretes :C
bocs, nagy vagy! :R

(#10) Pero válasza Mr President (#3) üzenetére


Pero
senior tag

szerintem azért nem 3.0 mert az több áramot tud leadni ami az aksira nem biztos h jó hatással lenne, pendrivenak meg esetleg egy egérnek bőven elég a 2.0 és fájl másolásnál sem hiszem h a sebesség korlátok döntögetése lenne a cél. így tehát értelmetlen plusz költség lenne szerintem.

(#11) .mf válasza Mr President (#3) üzenetére


.mf
veterán

ARM-os tabletre? Ahol a benne lévő flash memória sem éri el az USB2 gyakorlati határát, így tök felesleges is lenne? Ahol a SoC chipsetben nincs natívan USB3 támogatás, így még bonyolult és költséges is lenne? Gondolkozzál könyörgöm.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#12) kenand válasza lujó55 (#4) üzenetére


kenand
veterán

Sok van, még két magos is.
Pl Teclast gyártmány
www.ownta.com

Itt meg is tekintheted

(#13) Ayg0 válasza tjb007 (#6) üzenetére


Ayg0
senior tag

a linkeltek közül a másodikban ha jól látom ez durúzsol. már azt hittem sosem vetik be. eredetileg ezen vagy ezen gondolkodtam, de mostmár megvárom a 7-es IPS paneles RK3066-ot. dual core a8 + mali 400mp! :Y itt az ideje játékra is gyűjteni. :C

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#14) vlevi válasza tjb007 (#6) üzenetére


vlevi
nagyúr

Verebek azt csiripelik, hogy hasonló kétmagos Concorde tabok már hajón vannak Magyarország felé.

(#15) Gusztáv válasza tjb007 (#6) üzenetére


Gusztáv
addikt

A Cube egész jónak tűnik ezért az árért. Az Amlogic SOC-ok támogatása régen nem volt az igazi, nem tudom történt e változás ebben. Én ilyet rendeltem, ez is jó kis masina, és csak 190$. De 7"-os méretben már van 140$-is kétmagos gép IPS kijelzővel.

Laci

(#16) harmincas válasza vlevi (#14) üzenetére


harmincas
tag

Nem a verebek mondják, hanem a concorde magyar honlapja és fóruma. A cég budapesti telephelyén már kipróbálható. Concorde tab 9.7 IPS Plus a neve. Kétmagos, 1,6 Ghz-es Rockchip proci, Mali 400 MP grafikus kártya, 1 GB RAM. Kb. 85 ezer lesz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.