Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HawerKing


HawerKing
őstag

Pont ma talaltam meg a Nokia 6300 a ezust szinu telomat, nemertem ha meg van igeny az ilyen telokra akkor miert nem 6300 hoz hasonlo szep gombos telokat csinalnak? Arrol az S40rol amit futtat nemis beszelve :) legszebb buta os :)

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#2) Armagedown válasza HawerKing (#1) üzenetére


Armagedown
őstag

Olyan igényesen megtervezett és jó minőségű gombos mobilok már nem lesznek, ma már csak az olcsóságra törekednek ebben a kategóriában.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#3) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

kiváncsi leszek az árára, de van egy sanda gyanúm hogy ez is 10.000 forint lesz kb.
Jóindulattal is max fele áron éri meg egy ilyen

(#4) rnyk válasza Armagedown (#2) üzenetére


rnyk
tag

Talán az 515 volt az utolsó jobb buta Nokia meg az eredeti időkből,de már az se volt olyan mint a fénykorban.

Ez a teló lassan már az eldobható ligában is alig játszik ahogy a 2g hálózatok kezdenek szűkülni. Meg mi ez az állandó varialas az oprendszeren?

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#5) kakuk.tamas válasza rnyk (#4) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Mi az, hogy kezd szűkűlni a 2G-s hálózat?

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#6) kakuk.tamas válasza Armagedown (#2) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ez a Nokia egy átszitázott kínai valami. Max annyi változtatás van benne, hogy Nokiás flash-t ültettek rá, azt cső...

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) dave987


dave987
aktív tag

Ez olyan 3210 forma. :)

(#8) aprokaroka87 válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Az hogy, egy ilyen telefon tartaléknak sem biztos hogy jó mondjuk 2-4 év távlatából, mert sanszos hogy az 5G hálozatok érkezésével elkezdik kilönni a 2G hálozatokat, pláne hogy a 4g volte is egyre terjed.

Meg ez eleve visszafejlődés, Annó az "okos" telefonok tudtak pl 3G-t, eltelt elég sok idő, de ma már szinte csak 2G-t tudnak.

(#9) rnyk válasza kakuk.tamas (#5) üzenetére


rnyk
tag

Csak annyi, hogy a vilagban par helyen mar kezdik kivezetni, pl usa at&t...

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#10) kakuk.tamas válasza aprokaroka87 (#8) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Visszafelé kompatibilisek a hálózatok, és azok is lesznek. És amíg van erre is kereslet, és a szalagról lejön egy telefon 5 dollárért, és eltudják adni 50ért,lesz is ilyen telefon.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) kakuk.tamas válasza rnyk (#9) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Erről valami link?
Mert elképzelhetetlennek tartom a dolgot.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#12) SkyLine3000 válasza dave987 (#7) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Amikor megláttam, a sziluettjéről nekem is egyből a 3210 jutott az eszembe. :)

Nekem van még tartaléklban egy 6131-es Nokia (is). Nem cserélném el erre.

(#11) kakuk.tamas: Sajnos én is elképzelhetőnek tartom, h lassan meg fogják ölni a 2g-t. Valahol nemrég én is olvastam róla. Pedig ha más nincs, 2g-n szinte mindehol lehet telefonálni. Mindenesetre jó lenne, ha csak kacsa lenne.

[ Szerkesztve ]

(#13) Bdanyy válasza kakuk.tamas (#11) üzenetére


Bdanyy
addikt

Már van ahol túl is vannak rajta [link]

AT&T

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#14) rnyk válasza kakuk.tamas (#11) üzenetére


rnyk
tag

Hirtelen itt a GSMArenas cikk [link]

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#15) balika8.8 válasza kakuk.tamas (#10) üzenetére


balika8.8
csendes tag

Egyáltalán nem kompatibilisek visszafelé a hálózatok, más frekin működnek...

(#16) #81733120


#81733120
törölt tag

Kíváncsi vagyok rá. :)

(#17) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ma ilyen back to 2009 nap van a Mobilarenán? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) Armagedown válasza Csapoati (#17) üzenetére


Armagedown
őstag

Akkor is csak röhögtünk volna ezeken a mobilokon :))
A multkori kártyamobil is nagyon durva cucc volt

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#19) MrOomen


MrOomen
tag

Ameddig ilyenekre is van igény, jönnek :)
Nyomógombosok kapcsán én csupán a kevés tárhelyet nem értem. Beleraknának 4 giga memóriát, simán elférne, helyette pár megabájtokkal szórakoznak.
A 3MP-es kamera úgymond "fejlődés" a visszafejlődés után. VGA, vagy 2MP-es kamerákkal szórakoznak.
150-es Nokia 13-4 ezer Media Marktban, 8-10 ezer a legolcsóbb is, e körül várható.
A silány nyomógombos kínálatban még mindig a Nokia a legminőségibb, de már ezekre is csak 2-4 évet mondanék maximum.

(#20) Shooder válasza MrOomen (#19) üzenetére


Shooder
kezdő

"A silány nyomógombos kínálatban még mindig a Nokia a legminőségibb, de már ezekre is csak 2-4 évet mondanék maximum."
Nem mondhatsz ilyet amikor itt a Xiaomi Qin. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.