Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) flashpointer


flashpointer
őstag


[ Szerkesztve ]

(#2) macilaci78


macilaci78
nagyúr

a VGA-k beszerelésére van lehetőség, ráadásul itt a komolyabb méretű megoldások is szóba jöhetnek, hiszen fektetve helyezkednek majd el az alaplappal párhuzamosan

Riser kábelt adnak a házhoz?

Látom már. :(

Hátlapról kép.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#3) 7time


7time
senior tag

Rettenetesen ronda bazári kinézete van.

(#4) Televan74 válasza 7time (#3) üzenetére


Televan74
nagyúr

"Játékos ház" ;] - és még vagány is!

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Close enough... Remélem a dell perelni fog... ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#6) Móci


Móci
addikt

Ennyire ocsmány házat már rég láttam...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7) 4ron


4ron
senior tag

Kövezzetek meg, nekem bejön :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#8) CsikiRoli


CsikiRoli
tag

Csatlakozom előttem szólóhoz, nekem is tetszik!

Üdv: Roland

(#9) Mokó


Mokó
aktív tag

Szerintem is klassz és az ára se rossz!Ennyiért meg nom fogok szivrohamot kapni ha valami nem fér be és kicsit faragni kell ;]

(#10) ló úr


ló úr
őstag

Mini itx lap és játékos pc, gémerház? Kövezzetek meg de nekem ezek vhogy nem férnek össze... Mini ITX lapokon integrált kisfogyasztású procik szoktak lenni amik álltalában ugye nem a nagy játékteljesítményükről híresek :D Irodai gépnek meg 55 euróért senki nem fog egy ilyen randa házat venni, aki meg gémer gépet akar építeni nem mini itx-ben fog gondolkodni :D Szal ez egy halva született ötlet szerintem..

#Mokó Ez neked olcsó? Sacc per kb 17 ezer forintról beszélünk. Ennyiért kapok egy normális Cooler Mastert, Zalmant, stb. házat jó minőségben, ATX méretben és nem kell azon gondolkodnom, h h fog bármi is elférni bennük :) Szerintem ez a kis sz*r a felét nem éri meg... ez ennyiért nagyon drága és mint mondtam még randa is...

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#11) DR|FTK|NG válasza ló úr (#10) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Mivel magyaráznád ezeket? ;] Maximus VII Impact, Gigabyte GTX 970, MSI Z97I Gaming AC

Bár aki ilyen drága hardvereket vesz, nem hiszem, hogy az ilyen házat venne.

[ Szerkesztve ]

(#12) Mokó válasza ló úr (#10) üzenetére


Mokó
aktív tag

Minitx-be i3 ,vganak 750ti,8 giga ddr3.Ennyi.Ezen már lehet gémelni nyugodtan 1080p highon szinte minden 25-30fps+(megj:mediumon már közel 60anak stabilan,youtube tele WD,FC3-4 vidikkel).Kilowattos táp OCé íhét meg eseli,persze az nem itt lessz.Nekem a fent leirt gép a cél most,ebbe a házikóba jó is lenne.

szerk;basszus valamiért 55*230al számoltam sorry,igy már nem az

[ Szerkesztve ]

(#13) ló úr válasza DR|FTK|NG (#11) üzenetére


ló úr
őstag

Úgylátszik picit le vagyok ezekkel maradva... Ettől függetlenül egy normális gépet nem lehet beleépíteni szerintem. Eléggé helyhiányos a cucc.

#Mokó Nem is tudom hány éve volt az, h annyira lent lett volna az euró, talán soha :) 300 ft felett van most vagy a környékén, szal 15-17 ezer ft körül van ez a házikó.

Én tegnap vettem egy Zalman Z1-et. Nem mondom, h csúcs minőség, de kicsivel 9K felett nem is voltak ilyen elvárásaim. De kellemeset csalódtam. Nem zörög, nem nyöszörög, a hozzá kapott venti halk, és el lehet benne férni normálisan, pedig eglég nagy vgam van meg sok kábeles tápom. (HD 6870 Stock hűtéses, és egy Raider 550)

[ Szerkesztve ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#14) Habib[HUN] válasza Mokó (#12) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Ilyen konfigom van :) Wot, Total war, skyrim célra. Talán nyáron egy i5 beesik. Nekem már elegem volt a böszme nagy házakból. Jó kis CM elite mini itx házban. Kicsi, csendes. Nem költöztetném vissza a cuccot nagy házba már.

Mi a normális gép? Nekem van benne egy rendes vga, cpu, ssd, egy normál vinyó. Egyedül talán egy jobb hangkártyát hiányolok. Az tényleg nem fért be a dupla slotos vga miatt.

[ Szerkesztve ]

(#15) Mokó válasza Habib[HUN] (#14) üzenetére


Mokó
aktív tag

@ló úr:régebbi dollár árfolyam volt valamiért a fejemben

Habib{HUN} áh elég a behemótokból már nekem is,kis ház szolid teljesitmény.Mióta nem gémelek,mennek
össze a gépeim.Tartalomfogyasztáshoz nem kell erős vas,de azért jó néha részt venni egy FC3-4 részben,
ja meg GTA IV.Örök.Ezek meg elmennek már simán i3+750ti-n.

szerk;mi normális gép?ez mindenkinek szubjektív :K

na jó 8 mindenkinek holnap meló megin

[ Szerkesztve ]

(#16) Mercutio_ válasza ló úr (#13) üzenetére


Mercutio_
félisten

Javaslom olvasgasd a mITX topicot mielőtt ilyeneket írsz [link] ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#17) flashpointer válasza ló úr (#13) üzenetére


flashpointer
őstag

Ne hajtogasd már a hülyeséget, i7+gtx980 vígan belemegy, az nem normális gép? Hol kezdődik egy normális, quad SLI-nél?

(#18) do3om


do3om
addikt

Mint ahogy macilaci78 is hiányolt a riser kábel a legnagyobb gond. A vga-hoz nem adnak, alaplaphoz sem. A ház mégis igényli akkor mért nem teszik mellé?
Szóval rájön a ház miatt az árára még + pár ezres, és ez tuti nincs alapból csak úgy otthon, szóval nyugodtan számoljatok csak bőven 20e felet a házra.

Ha érdekel valami szerelési anyag írj privátot. Eladó Schneider Mágneskapcsoló 18,5kW/38A

(#19) aram01


aram01
nagyúr

fél évvel ezelőtt, a fél karomat odaadtam volna érte :Y

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#20) Reggie0


Reggie0
félisten

Hm. Ugy nez ki ebbe befer a gtx980, mar csak az a kerdes, hogy egy 4790k gyari hutovel elfer-e. Lehet ez lesz a Node 304 helyett.

(#21) Gippo


Gippo
senior tag

Nem tudom hogy vagytok vele, de én úgy, hogy kis házat soha a büdös életben nem akarok már venni. Jelenleg egy thermaltake v4 tulajdonosa vagyok és még arra is azt mondom, hogy kicsi. Annak akinek néha-néha bele kell nyúlnia a gépházba, az szerintem egyetért velem. Bedugok 1 kábelt, közben kirántok 2-t... :D

(#22) velizare válasza Reggie0 (#20) üzenetére


velizare
nagyúr

az a gyári hűtő sz@rt sem ér. windows boot utáni idle állapotban nem volt képes 50 fok alá beküzdeni a procit, cserébe volt olyan hangja, mint egy közvetlenül melletted felszálló tu-174 esnek. egy játékot sem mertem elindítani.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#23) tPedro_


tPedro_
őstag

Csak tudnam, hogy a 2. kepen miert kellett megforditani a haz melett fekvo oldallapot. Biztos valami fotos trukk. :DDD

(#24) #16939776 válasza velizare (#22) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ott valami komoly probléma lehetett a Bios beállításokkal/felfekvéssel :N

(#25) velizare válasza #16939776 (#24) üzenetére


velizare
nagyúr

semmilyen probléma nem volt egyikkel sem. a ref. hűtő egyszerűen ennyit tud.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#26) #16939776 válasza velizare (#25) üzenetére


#16939776
törölt tag

NH-D14, 0,672V mellett is 40C-os üresjáratban:[link] szerintem ha innen nézzük tök jó az "50C° IDLE" a gyári hűtőtől.

(#27) Reggie0 válasza velizare (#22) üzenetére


Reggie0
félisten

Akkor valami gond lehet a hazaddal. Nekem a 4770k-n siman lehuti idleben a procit. Azzal hasznalom mar 1.5 eve a gepet mindenfele gond nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#28) velizare válasza Reggie0 (#27) üzenetére


velizare
nagyúr

cm stacker 915f. alül-fellül-oldalt perforált, szinte a lapok teljes hosszában, hátul 12centis rendszerventi. 50-55fok nem lett volna tragikus, ha nem lett volna olyan hang mellette, mint egy sugárhajtású utasszállítónak.

[ Szerkesztve ]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#29) Reggie0 válasza velizare (#28) üzenetére


Reggie0
félisten

Stackert is neztem, de nekem az a fontos, hogy minel kisebb legyen a haz, mert ezt haverokhoz lan-ra akarom cipelni. A zaj nem szamit:)

[ Szerkesztve ]

(#30) Ombre85


Ombre85
tag

Ezzel a szilikonspray-ezett hatású fényes felülettel szerintem rémesen néz ki, de lehet, hogy csak a fotós volt béna. Akkor már inkább a korábban linkelt AZZA tetszene, az mattnak tűnik.

(#31) Indy69 válasza ló úr (#10) üzenetére


Indy69
aktív tag

:DD :C :K leírtad amit gondoltam a cikk olvasása közben

[ Szerkesztve ]

(#32) primalfear51


primalfear51
újonc

iszonyúan ronda... :D "vagány gépház" :N

(#33) ló úr válasza primalfear51 (#32) üzenetére


ló úr
őstag

Amennyiben kb 15 éves vagy és folyik a nyálad, anyu apu megvesz neked mindent és vérpistiskedsz akkor igen ez egy vagány ház :D Egy normális ember nemhiszem h ilyet fog nagyon venni :D

[a fenti jelzőket nem rád szántam hanem arról a bizonyos állatfajról beszéltem :D ]

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.